-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[url]http://i26.tinypic.com/o0eow.jpg[/url] buahahahaha Koruś chce zakopać Kiri:evil_lol:
-
Alu jak wam dobrze:placz: tak sobie nad wode jezdzicie:placz: a my nie mozemy:placz:a foty wcale nie takie ciemne:loveu:
- 78403 replies
-
łał normalnie foty ja tam na tyłach widziałam:crazyeye::crazyeye:
-
czeeee Klockowaa:multi: gratulejszyn:loveu: p.s- kokosy se kupisz w super markecie;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Z relacji psio psiej ;) Więc , najlepszą koleżanką Muminka jest Klementyna :diabloti: Klamka nareszcie ma naiwnego do szaleństw ;) Tylko Klemka nie może zakumać , dlaczego koleżanka Muminek tak szybko wymięka [COLOR=darkorange][B]:evil_lol: [/B][/COLOR] Relacja Muminek i Lala jest OK , Muminek wyraźnie czuje szacunek do Lalki.Bawią się , ganiają. Muminek nawet zaprzyjaźnił się z Ajdą ;) ale przez kratki , jak mi się uda wstawić te przeklęte foty na serwer , to wstawię. Relacja Franio i Muminek , tu cały czas pracujemy.Nie jest źle ,ale nie ma idealnego zgrania.A to przez to , że Muminek kilka razy nawarczał na Frania i Franio odpowiedział tym samym :mad: Nie złapały się , nie doszło do zwarcia.Nabluzgały sobie , po czym Franio się obraził.A najciekawsze jest to , że Muminek po takich akcjach wrrrr , przepraszał Frania ,[B] lizała[/B] [B]go po mordzie[/B] , łaziła za nim.On udawał , że jej nie widzi.Owszem bawią sie ze sobą , ale coś tam tego i zaraz obraza.Potem chwila przemyślenia i od nowa sztama.Kurde , [B]jak dzieci w piaskownicy[/B] ;) I tak postęp , że Franio nie patrzy na nią z obrzydzeniem jak na początku [COLOR=darkorange][B]:evil_lol: [/B][/COLOR] Muminek lubi bawić się z psami , lgnie do nich , już się nie boi jak wpadnie na nia tygrysek Klementynka i zrobi akuku[/quote] to dzieci w piaskownicy liżą sie po mordzie??:crazyeye::roll::roll: -
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:dawa fotasy z ZOO :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jutro:p [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] i to wszystkie dla Ciebie :loveu::loveu: cześć :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:eeee nie bądź taka ......rób prawko bo będziesz żałować tak jak ja ....uwierz .....bez prawka kicha....zalezna jesteś albo od kogoś albo od komunikacji mniej lub bardziej publicznej :cool1:.... piesek z podpartą główką :evil_lol::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/270/b771d2b7291b6eef.jpg[/URL] no to supcio , że z oczkiem jest szansa na wyleczenie a w ZOO zostajesz :razz::razz:......................................................................;):evil_lol: :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no pojde pojde ale nie wiem kiedy zrobie:roll: haha to wykałaczka Aluuu nie nie zostaje:eviltong: [quote name='jonQuilla'][IMG]http://www.inklingmagazine.com/images/article-images/lollipop.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:calus::calus::calus: dobrego dnia dziecka ;) i miłego zooOOOOowania się ;) :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jaaaa cieeee ile lizakowww:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czeeee Effa poczytałam o oku Tigruni i cieszę sie że ma się ku lepszemu:multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Widziałam badylarke:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] od 2 dni jej nie wyskoczyło oko:multi::evil_lol: czeeesc:loveu: upał upał u mnie jest uuuupałłłłłł:pa ja siedze w domku :razz::diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
siema dżonGil:multi::multi::evil_lol: -
czesc czołem jabcok:loveu:
-
oooo wodny Ozzy i jego linka holownicza:multi::multi::multi::multi::multi::loveu: czesc All:multi:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Dziś była u nas , moja szanowna teściowa :evilbat: no nie powiem , było grzecznie ;) zważywszy , że ja pół dnia przespałam i miała zakaz wejścia do domu , a dwa potem jechałam do pracy .... jednak świnki wyganiać trzeba było i w związku z tym musiałam , mamunie mojego kolegi zobaczyć. Jak pisałam , obyło się bez wojny , delikatnie zasugerowała po co tyle psów , bo to brudno tylko :diabloti: ja jednak po "ciężkiej" nocy nie miałam humoru na takie dyskusje , co było widać w moich oczach , zasłoniętych okularami przeciwsłonecznymi :) Jednak , upał , kwiatki które i tak zostaną lada dzień przeorane :evilbat: mamunia postanowiła PODLAĆ , tak podlać w obecności świnek.Świnek które jak widzą wąż ogrodowy i wodę dostają świra.Moja sugestia , żeby poczekała aż pójdę do domu z psami , oczywiście została olana , że tak powiem. Więc mówię , a sobie podlewaj :multi: popatrzę , psy się pobawią :diabloti: Więc jak świnki zobaczyły ruch koło szlaufa , oczywiście , zostawiły swoje dotychczasowe zajęcia i oczekiwały na dalszy rozwój wydarzeń. Pełne napięcie , szlauf zdjęty , końcówka podpięta pod kran , świnki już dreptały niespokojnie , ostatnie poprawki podpięty pistolet , odkręcony kran ... Mamusia nacisnęła pistolecik NO I poszły konie po betonie .... Trwało to może 10 no może 15 minut , ja oczywiście leżałam i kwiczałam ze śmiechu , a mamusia walczyła z psami które uważały że jej krzyki to pobudzanie do zabawy. Efekty :diabloti: Nie ma co już podlewać , ba nawet przeorać nie trzeba , bo świnki w afekcie zdeptały śliczne kwiatuszki Nie ma czym podlewać , bo świnki odrobinkę najpierw podziurawiły węża , a gdy mamusia z ciśnieniem 300 na 300 , gulem ogromnym jak ziemia , oczami które zabijały , rzuciła wąż na ziemie , to był rzut pełen złości :diabloti: No i jak już wąż tak samotnie leżał na ziemi , to HEJA się nim przeciągać , urwała sie końcówka przy kranie , czyli wąż bez wody już nie był atrakcyjny , przeniosły sie do kranu.Ten wichajzderek co się wodę odkręca również nie przeżył.Wąż trzeba kupić nowy :D Ja umierałam ze śmiechu , świnki , to były ubawione po pachy , mój TZ i teściunio zaszyci w warsztacie , wszystko widzieli przez okno i pozalewali sie kawą. Teściowa nienawidzi mnie i moich GŁUPICH psów :multi: ale przecież mówiłam by poczekała z tym podlewaniem , aż schowam psy MÓWIŁAM , wystarczyło posłuchać - raz jedyny RAZ [/quote] buahahahahahhaha:grin: Ewo twoja tesciowa jest The best :grin: -
[URL]http://images6.fotosik.pl/204/4746bf7683566f3c.jpg[/URL] nieee no sliczne to nowe terra:loveu: takie .. hmmm takie:hmmmm: identyczne z naturalnym:evil_lol::evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
czesc ci chłopaku:roll::roll::roll::loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
cze rudzielce:multi: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1967.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a dlaczemu NASZ pies Ozzy bawi sie piłeczką.... a NASZ pies Clockwork [U]musi[/U] dźwigać oponki??? :roll::roll::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahaha... bo Ozzy jest jeszcze malusi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc Aluu:multi: przyszłam po cukierka:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Klaudia :-)']Tigrowa zjadająca patyczki super wygląda:-)[/quote] ooo hejka Klaudia:multi: [quote name='Cimi']A ja Cię pocieszę :evil_lol:. Bo ja robię prawko i wykłady już skończyłam :loveu: i już od początku maja mam jazdy :lol!:[/quote] :obrazic: to zes mnie pocieszyla:roll::eviltong: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pełne skupienie na twarzy....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]oczy zamknięte i Tigra w amoku jedzenia patyka ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images32.fotosik.pl/270/b771d2b7291b6eef.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :evil_lol: bo trzeba pod odpowiednim kątem gryść:eviltong: a dzis jade zo zoo:multi::multi::multi:
-
ojaaaaa to dzie wy bedziecie spacerowac jak was zoraja??:razz::razz::placz:
-
helołłłłłłłłłłł:multi::multi::multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/270/b771d2b7291b6eef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/f4cbfa73e2aaeccc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/2c25092ed0e1eac7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/222/6e73546e89bdc98c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/222/2a694a901475f020.jpg[/IMG][/URL] na wsteczu płakałam:roll:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/271/ba6d9e529bc9587e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/222/f98235c053978150.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/222/7c3a6c97920ebdfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/270/74f9182c8ceb8f29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/223/f22efc7e56d497b2.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://images6.fotosik.pl/203/93c88ffc46ad115f.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: sliczny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
eee takie domowe to ja nie chce:roll::eviltong::eviltong: -
[CENTER][/CENTER] [URL]http://images25.fotosik.pl/221/3e57f19baad34934.jpg[/URL] :shake: boszz... Aluu daj juz mu spokój przeciez widzisz ze juz nie ma siły :grin:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Proszzzz[/COLOR][/FONT][/B]:loveu: [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1f/Ice_Cream_dessert_01.jpg/180px-Ice_Cream_dessert_01.jpg[/IMG] [/quote] mm mmm mmmm zaje2bisty lodzik:loveu::loveu::loveu:
-
[LEFT][URL]http://images25.fotosik.pl/221/fea394e1d4d57bad.jpg[/URL] :grin: Aluuu Ozzy ci spitala :evil_lol::evil_lol: helołłłłłłłłł:loveu:[/LEFT]
- 78403 replies