Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/de2602d4ad450d1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/236/55e1a64445689aa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/66a88de84e35abf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/213acbebf14c65ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/299/af843ac592126fc2.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/299/fd63a09fe193c082.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/236/03349f45058ea5a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/a07b23769b13b909.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/300/ea518193daad7328.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/d2cacfafc973b52c.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='teqquila'][B]Siema Efkowa i Tigrowa :diabloti:[/B][/quote] siema Łodziaki:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ppppffffffffffffffffffffffffff:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :calus:no juu nie fochaj zoo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/236/c23626221420882f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/236/4cc698d4e47c9e1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/299/d26af9c53dd31663.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/236/d7644ba6081940ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/e2863e10e3dbe9eb.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Kolejny dowód na to że w USA żyją ... (dziwni) ludzie :roll: [URL]http://ulubiency.wp.pl/gid,9528025,img,9528033,kat,1012383,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1[/URL] większość tych absurdalnych i głupich zakazów pochodzi właśnie z USA :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] pozwolenie na kopulacje,W miejscowości East Lake w Ohio (USA) obowiązuje zakaz kopania zwierząt - tu zadnego absurdu nie widze.. wrecz przeciwnie :roll: fakt z tym szczekaniem czy zakazem wychodzenina na dwor po 19 to przegiecie:evil_lol: cze łąńcuch
  5. czesc czołem klusie z rosołem:multi:
  6. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]i Vice wersa:loveu::loveu::loveu: a co ty tak z rana już klikasz??/ [/B][/COLOR][/quote] a bo se wstanełam wczesniej bom musiala umyc glowe przed praca i tak se siadłam przed kompeczka:razz:
  7. ooo wrociłas:razz: jupii jupii:roll:
  8. [url]http://images31.fotosik.pl/298/0a7f15024178600a.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale pokraka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze AG:multi:
  9. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]nie martw się ja też widzę lato zza szyb............ wprawdzie nie urzedu skarbowego:diabloti::diabloti::diabloti: witka[/B][/COLOR][/quote] :diabloti:siooo siło nieczysta heloł [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale bym se tak wskoknęła [URL]http://images28.fotosik.pl/236/f62e2ad73751ed84.jpg[/URL] Cze Effciu :loveu::multi: ....ja też oglądam na razie dzionek zza szyb ;)w domeczku [/B][/COLOR][/FONT][/quote] haha Alu wskakaj tylko poproś kolege TZta zeby foty cykał:evil_lol: cze Alciu:multi: :mdleje: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee Effka :loveu: wiem że tęskniłaś:diabloti: więc jestem:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyyyy ten tego czy my sie znamy?:niewiem: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam Ciebie ja ;) :multi: i Twojego brudasa też witam :) [URL]http://images23.fotosik.pl/235/2bd5375cdfc0170a.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: bo grunt to dbać o cerę za pomocą maseczki ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ciebie ja tez witam:multi: ona ciebie tysz:loveu: haha to był piling:evil_lol:
  10. [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALAS126.jpg[/url] ślicznotka :loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. jabłkowa weź nie odwalaj i wracaj tu szybko:razz:
  12. witam w ten piekny poranek Cie :loveu:
  13. helołłłłłłłłłł:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. czesc smarkacze:loveu::multi:
  15. przybyłąm se machnąć przed pracą do was:grins::hand:
  16. bez sensu ze ty masz takie łądne foty a ja nie :obrazic:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/0cdaee19d651c87f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/b5dced521bac7a67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/f164008096d19b5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/2e5e17123ce9ec23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/a6389ac37e2bd4eb.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/b65d422b2c94bb92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/1684949ebade3c18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/0a63e563529fad3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/235/e051518a21bf7b85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/94fe67a9dbe7c09a.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/5fcf292c1c0fa054.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/235/2bd5375cdfc0170a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/298/99bfdd7652485746.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/3e9dcc37be2326bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/235/1bbae074fc79073f.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='teqquila'][B]Siemanko Efko przyszlim sie przywitac :diabloti:[/B][/quote] witojcie witojcie:loveu: [quote name='Jagoda*']Cześć Ewka z Tigrą..:loveu:[/quote] czeeee Jagódko :loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapisuj... 0700 72772 :cool1: i w każdym mieście 997 :p poczytałam jak na poprzedniej stronie sie użalasz :calus::calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hehehehe ochhh dzieki dzieki:loveu: cze wszystkim dziś środa słonce wstało o 4:25, niebo czyste bez zachmurzeń wiatr umiarkowany zapowiada sie piękny słoneczny dzień za szyb Urzędu Skarbowego w Pabianicach :mdleje: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/a3b90554e98072da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/9bb8221ecab095ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/f62e2ad73751ed84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/46d71c71269a7f6d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/918fb6f48501dafa.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...