Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. filmiki widziałam :D Ajjjda jest słodziusia:loveu: haha i robi tak jak Tigra czyli przy przeciąganiu sie kładzie zeby miec wiecej siły :grin: czesc Ewo:multi:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zawsze sie ruszał :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] aaaa widzisz... w takim bądź razie tamten aparat był za wolny i tego nie uchwycał hahahah:lol: dzien doberek :multi:
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no mimo tego że nie ma wody to Tigrunia i tak wygląda na ucieszoną :) :evil_lol: dobranoc :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo dołki kopała:diabloti: dzien dobry:loveu:
  4. [quote name='AlKil'] :mdleje::roflt::roflt::roflt:[/quote] no naprawde Ewo nie wiem co cie tak smieszy :roll: achhh smiej sie smiej z moich marzeń:placz:
  5. [quote name='Jagoda*']Jak łania....:lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/307/840d1c45526975f8.jpg[/URL][/quote] hahaha do łani jej jeszcze daleko :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/27568405dcbe9bc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/240/d6874b2f769e3205.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/240/c311641a5a7cc0dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/241/5717f68f786f6dbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/308/9e5e6afd0e2bf502.jpg[/IMG][/URL]
  6. [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_2106154.jpg[/url] mały biały domek z ogródkiem :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witajcie dziewczęta :multi::loveu: Tigra sucha, to Tigra podświadomie nieszczęśliwa ;) dawaj ją zmokrzoną i umazaną w błotku :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] czeee Gilku buahahaha yyy ale to juz była czesc spaceru bez wody :P jeszcze pozniej byla chwilka nad rzeczka ;) [quote name='Rinuś'][B][I]pewnie , że są :evil_lol:[/I][/B] [B][I]jaki sztuczny jesteś szutczna ? [/I][/B] [B][I]wiem wiem że byłaś niestety ale Twoje fotki u mnie się nie wyświetlają[/I][/B] [/quote] taa mam sztuczne włosy paznokcie i cycki:diabloti: co ty z tymi fotami?ze ci sie nie wyswietlaja? [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:zmieniłaś banerka Ale fajniście ze Ci lepiej i że aparat ma szanse wyzdrowieć;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha no zorietowalam sie ze tamten byl wiosenny nooo tez sie ciesze a cieszyla bym sie jeszcze bardziej jak bym znalazla połtora tysia to bym se dolożyla na lusterko i tele :evil_lol:
  8. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] co do kup...to Salsa wyżera tylko kocie :roll: dlatego kuweta mojego kota stoi w takim miejscu że Salsa nie ma tam dostepu :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] na segmencie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] *** Salsa dzisiaj przegięła :angryy: zresztą wczoraj w południe też ale wczoraj nie wiedziałam jeszcze co to :mad: No ale do rzeczy....Salsa wczoraj i dzisiaj tarzała się w ogródku przy boisku szkolnym gdzie zawsze chodzimy na spacery. Ona się tarza często i jeszcze się nie zdarzyło żeby w czymś się wytarzała...a wczoraj śmierdziała po tarzaniu...niby nie jakiś masakryczny smród ale taki dziwny nie do zidentyfikowania ani dla mnie ani dla koleżanki ... coś jakby kocie szczochy ale trochę w inną stronę....wykąpałam ją po tym spacerze... dzisiaj poszłyśmy w to samo miejsce i Salsa znów się wytarzała, jak tylko ją z oka spuściłam....śmierdziała tym samym ale 10 razy mocniej :-o nawet jak usiadła 2 metry ode mnie i wiatr zawiał w moją stronę to czułam ją....nawet Aza, która się nie tarza nigdy, poszła w to miejsce i się przyczajała do tarzania.... więc poszłyśmy z koleżanką na trawnik zobaczyć co tam jest... i co wywołało ten sekretny zapach? zdechła, wysuszona przez słońce żaba :crazyeye: fuuuuuuuuuuuu.... miałam ochotę ubić Salse :angryy: :mad: znów ją wykąpałam [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :grin: buahahahahah żaba i do tego wysuszona to miodzio w porównaniu do świeżo zdechłego krecika :grin: bądź jeża albo ptaka.. nie wspomne o rybie pozostawionej na jeden dzien na słoncu :grin: ciesz sie ze to tylko mała wysuszona żabka :grin:
  10. :mdleje: o bosz.. biedny Albercio:shake::shake::shake:
  11. [quote name='Rinuś'][B][I]nie taka mała :diabloti:[/I][/B][/quote]\ chyba nie taka mądra :grin:
  12. [quote name='Vectra']chwasty rosną w każdych warunkach :evilbat:[/quote] chwasty sa wiecznie zielone.. lepsze od trawy:diabloti: cze Eff:multi:
  13. [quote name='Selket']Zabawka była jadalan do pewnego momentu..:roll: potem oddałam ją Mice, bo była jej gabarytów (za mała dla Niunia)...No i on zeżarł wszystkie frędzelki:evil_lol:[/quote] a potem z doopu koraliki na sznureczku leciały :grin:
  14. ale extra punki macie:razz::diabloti:
  15. [quote name='Selket']Cześć :loveu: Mi kiedyś przyszła paczka dla szczeniaczka z pedigree za ankietę ;) A ponieważ szczeniaczek miał ponad półtora roku to za tydzień dosłali paczkę dla większego pieska.... ;)[/quote] tez dostalam jakas tam karme z saszetek ... suche.. zabawke - która okazała sie tez jadalna..:roll::evil_lol:
  16. [quote name='teqquila'][B]hehe no dobra czasem sie jej booja :P a nie ona :diabloti:[/B][/quote] ooo no własnie czasami jest groźna:razz: [SIZE=1]a czasami nie:siara: [/SIZE]
  17. [quote name='Menrzuś']Słów Ci aż zabrakło, co? :razz: Śmigam porobić cuś - narazie :hand:[/quote] zawsze mi brakuje jak sie skuje :roll: hahaha tylko to mi sie zrymowało... papaaaaaaa
  18. [quote name='teqquila'][B]oj tam Ewa nie przesadzaj :P ciesz sie ze masz Tigre i Tzta no i jakiegos kota :diabloti: no i nas w sumie :diabloti:[/B][/quote] no cieeesze... przeciez płakać nie bede :roll::roll::roll::roll::roll:
  19. [quote name='agbar']ja widze ze ty strasznie lubisz dzieci:razz:wysylam bociana do ciebie... nie dziekuj:diabloti: [B]kochana wiosną widziałam nawet 2:diabloti::diabloti::diabloti:[/B] lece dalej sprzatac bo wpadlam w jakis szal:roll:[/quote] cho do mnie posprzątać tysz:roll:
  20. [quote name='Menrzuś']No, powiedzmy, że podobnie :razz: :eviltong: no co Ty - kłębuszki nerkowe aż mruczą z radości :evil_lol:[/quote] :multi::evil_lol: :loveu: :grin:
  21. helołłł przyszłam się przywitac :multi:
  22. [quote name='teqquila'] [B]hehe nie ja mam 1 psa 2 koty Tzta z 2 psami hehe :) nie narzekam w tej sytuacji a i na dodtaek 2 auta :diabloti:[/B][/quote] yyy no to co ci tam tego no zalezy jedna Ewa w ta czy w tamtą :diabloti:
×
×
  • Create New...