Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. W sobote sterylizacja kolejnej suczki.
  2. Podnosze, sterylizacje kotek juz sie zaczeły.
  3. Biedna Kora, dlugo juz czeka i nic.
  4. Podnosze Fante na pierwsza strone.
  5. Przypominam obydiwe suczki.
  6. Podnosze do góry.
  7. Nie zapominajcie o niej.
  8. Przypominam Filipa , potrzebny nowy dom.
  9. Suczki sa piekne , tylko brac do domu, juz wkrotce czeka je sterylizacja.
  10. Mozna sie zdołowac ,totalny zastoj.
  11. Tutaj kolejne tym razem końskie nieszczescie [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100973[/url] .
  12. Rybka ,mysle ,ze tak, skontaktuj sie z Missieek w tej sprawie.
  13. Podnosimy temat do góry,kazda pomoc sie przyda.
  14. Wiem,ze te teraz wziete pilnie potrzebuja domow, ale jakby byli jacys chetni to u Missieek jest 9 psow z tego samego miejsca gotowe do adopcji , małe i duze.
  15. kora jest bardzo milym i sympatycznym psem,a nadal bez domu.
  16. Filip nie ma cos szczescia,dlugo juz czeka dom.
  17. nie wszystkie nadal czekaja na domy, mozna zwatpic ,czy kiedys znajda?
  18. Missieek ma co najmniej 3 tricolorki.
  19. Trzy tygodnie temu były tam 3 takie Chrobotki, moze inne znalazły domy ?
  20. Przydałby sie jakis sponsor karmy dla psów.
  21. Tak nie piszcie ,jaki schron, bo nie wpuszcza potem ,przerabialismy to z Missiek, narazie trzeba sie starac zabierac jak najwiecej psow, i szukac im domow. Jest tam jeszcze bokser ?
  22. Podnoszę Kora, tez gotowa do odpowiedzialnego do mu.
  23. Ulka dobry pomysł, moze wreszcie sie uda znalezc mu dom, on najpilniejszy.
×
×
  • Create New...