Wiem,ze te teraz wziete pilnie potrzebuja domow, ale jakby byli jacys chetni to u Missieek jest 9 psow z tego samego miejsca gotowe do adopcji , małe i duze.
Tak nie piszcie ,jaki schron, bo nie wpuszcza potem ,przerabialismy to z Missiek, narazie trzeba sie starac zabierac jak najwiecej psow, i szukac im domow. Jest tam jeszcze bokser ?