Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. A ja nie żrem i nie chudnem :diabloti: ...jak moja siostra zobaczyła ile ja jem ( czyli nie jem ) to się za głowe złapała ... w tej chwili przy takim żarciu powinnam ważyć ze 20 kg mniej ....tak może od 2 miesięcy a waże 2 kg więcej :roll: moja tarczyca dostała chyba totalnego pierdzielca
  2. [quote name='Madziula']Właśnie skończono operować Garnuszka. Operacja się udała. Pacjent przeżył :) Narośl wycięto z dużym marginesem i wycinek pójdzie do badania histopatologicznego. P.S.Fotki dodam ale za kilka dni bo nie mam teraz dostępu do swojego komputera;/[/QUOTE] więc nadal :kciuki:
  3. niezmiennie pracusiowe :))) [url]http://img11.imageshack.us/img11/8274/lpos.jpg[/url]
  4. źle urządzona jest ta starość :( a Zgredziol , bowski :)
  5. :kciuki: za zdrówko
  6. [quote name='Don_Vito']Alicja zapraszam :evil_lol: Z chęcią się spotkam i oddam Ci Vita do prowadzenia :evil_lol:[/QUOTE] ale jak mi się uda to zabieram :) [quote name='tatankas']Najbardziej podobała mi się strategia Ady jak inny pies szedł naprzeciwko.Ada schodziła na bok do drzewa,obwiązywała wokoło smycz i czekała a pies pójdzie sobie dalej :evil_lol:[/QUOTE] ja tak miałam z Ozzym jak widział dobermana ...w sumie każdy duży czarny z daleka to było poszukiwanie latarni czy drzewa , ale z czasem nauczyliśmy chłopaka chodzić ..w sumie powiem wam , że tak najlepiej podziałały na niego szelki , a potem zmiany obroży , nie przyzwyczajał sie do żadnej ;) ...no i jak MUSIAŁ zostać u mojego taty to niestety dostawał półkolczatke , bo tata rady by sobie nie dał a na 1 siq wyjść z gamoniem musiał :diabloti:
  7. Ale marudzicie , na pewno nie jest tak źle z Vitusiem jak tutaj czytam , chłopak po prostu ma inny urok i nie może być ideałem ;)
  8. Toffisia wyniosła dobre nauki z twojego domu :)
  9. Pięknie i przytulnie prezentuje się ten wasz balkonik :cool2:
  10. [quote name='marta0731']Mój Mizi... to już miesiąc...:-( tak pusto.....[/QUOTE] ................. :glaszcze:
  11. :lol: :loveu: [url]http://images64.fotosik.pl/176/2dec346129c79d2emed.jpg[/url] Vituś jak to facet ;) , przeuroczy :cool2: , Harley był takiej solidnej postury :)
  12. Małe to leżanko :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Q5SxBaeBgDY/Uhusv_kshuI/AAAAAAAAE3Q/kUEPWkGSxxA/s512/2012_07_27.jpg[/url]
  13. Ogłoszenia cały czas są wznawiane ale cisza :(
  14. [quote name='halszka']nie wiem czy tylko ja,ale nie widzę zdjęć z postu 362;363 Duszku-Dendo Ty szczęściarzu :thumbs:[/QUOTE] też nie widzę
  15. [quote name='andzia69']hahaha - powiem właścicielowi, ze teraz go reklamują nawet na dogomanii :) :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] tylko pamiętaj powiedz kto ;) może rabacik będzie jak przyjedziemy za jakiś czas ;)
  16. Wróciłam z wyjazdu . Jak wyniki ??
  17. [quote name='Ancyk']A to Cie Beti-Buba zaskoczę moze, bo oto w Grzybowie jakies 300 m od Kotków jest bar Katarzynka gdzie jadłam najpyszniejsze śląskie kluchy z roladą, gospodarzem jest Ślązak serwujący dania domowe i to także jedna z kilku przyczyn mojej tęsknoty za Kotkami oraz Grzybowem, których w tym roku nie udało mi się odwiedzić.[/QUOTE] oj tak , polecam także , żarełko tam przednie i porcje słyszne (y) Ozzy nam się pasł na kotletach które przynosili nam współbiesiadnicy niesmiało pytając czy mogą dać pieskowi bo takiego wielkiego kotleta nie sa sami w stanie zjeść :)
  18. [quote name='Ania!']Bo Ty jakaś taka nieczuła jesteś :evil_lol:[/QUOTE] no , kurde ...coś w tym jest :diabloti::evil_lol:
  19. jest na czym głowę wesprzeć :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-h2KTLXlMHaI/Uhusv0d1WfI/AAAAAAAAE3M/5I-GjOuwUIk/s512/2012_07_09.1.jpg[/url]
  20. Alicja

    Negra vel Kekła

    a puszka piwa gdzie do porównania ;)
  21. a ja podglądam dzieciaki na FB :)
  22. Dorośleje Nam Smerf ;) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC04548_zps29b3daaa.jpg[/url] Najlepszego i buziak :Rose: noooo torcik cosik niekształtny ;)
  23. [quote name='magdabroy']Mieliśmy gruby dmuchany materac, na to koc, potem my w śpiworach i przykryci kołdrami :p[/QUOTE] ano właśnie , podstawą są materace dmuchane a nie cienka karimata , na tym można przekimać ale kręgosłup przymarza
  24. [quote name='agnieszkareuter']Wybacz powinnam sobie pacnąć za tak długie milczenie :oops: To zdjęcie wykonała moja córcia jest cudne bo Torus nigdy nie patrzy w obiektyw hehe nieśmiały ;)[/QUOTE] zaglądaj więc czasem :) i pozdrów Twoje dziewczynki :)
×
×
  • Create New...