-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A ja nie żrem i nie chudnem :diabloti: ...jak moja siostra zobaczyła ile ja jem ( czyli nie jem ) to się za głowe złapała ... w tej chwili przy takim żarciu powinnam ważyć ze 20 kg mniej ....tak może od 2 miesięcy a waże 2 kg więcej :roll: moja tarczyca dostała chyba totalnego pierdzielca -
[quote name='Madziula']Właśnie skończono operować Garnuszka. Operacja się udała. Pacjent przeżył :) Narośl wycięto z dużym marginesem i wycinek pójdzie do badania histopatologicznego. P.S.Fotki dodam ale za kilka dni bo nie mam teraz dostępu do swojego komputera;/[/QUOTE] więc nadal :kciuki:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Alicja replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
niezmiennie pracusiowe :))) [url]http://img11.imageshack.us/img11/8274/lpos.jpg[/url] -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Alicja replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
źle urządzona jest ta starość :( a Zgredziol , bowski :) -
:kciuki: za zdrówko
-
[quote name='Don_Vito']Alicja zapraszam :evil_lol: Z chęcią się spotkam i oddam Ci Vita do prowadzenia :evil_lol:[/QUOTE] ale jak mi się uda to zabieram :) [quote name='tatankas']Najbardziej podobała mi się strategia Ady jak inny pies szedł naprzeciwko.Ada schodziła na bok do drzewa,obwiązywała wokoło smycz i czekała a pies pójdzie sobie dalej :evil_lol:[/QUOTE] ja tak miałam z Ozzym jak widział dobermana ...w sumie każdy duży czarny z daleka to było poszukiwanie latarni czy drzewa , ale z czasem nauczyliśmy chłopaka chodzić ..w sumie powiem wam , że tak najlepiej podziałały na niego szelki , a potem zmiany obroży , nie przyzwyczajał sie do żadnej ;) ...no i jak MUSIAŁ zostać u mojego taty to niestety dostawał półkolczatke , bo tata rady by sobie nie dał a na 1 siq wyjść z gamoniem musiał :diabloti:
-
Ale marudzicie , na pewno nie jest tak źle z Vitusiem jak tutaj czytam , chłopak po prostu ma inny urok i nie może być ideałem ;)
-
Sunia z wrośniętym łańcuchem - co najmniej od maja na trzech łapach!
Alicja replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Toffisia wyniosła dobre nauki z twojego domu :) -
Pięknie i przytulnie prezentuje się ten wasz balkonik :cool2:
-
:lol: :loveu: [url]http://images64.fotosik.pl/176/2dec346129c79d2emed.jpg[/url] Vituś jak to facet ;) , przeuroczy :cool2: , Harley był takiej solidnej postury :)
-
Małe to leżanko :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-Q5SxBaeBgDY/Uhusv_kshuI/AAAAAAAAE3Q/kUEPWkGSxxA/s512/2012_07_27.jpg[/url]
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
z całej siły :kciuki: -
[quote name='andzia69']hahaha - powiem właścicielowi, ze teraz go reklamują nawet na dogomanii :) :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] tylko pamiętaj powiedz kto ;) może rabacik będzie jak przyjedziemy za jakiś czas ;)
-
Wróciłam z wyjazdu . Jak wyniki ??
-
[quote name='Ancyk']A to Cie Beti-Buba zaskoczę moze, bo oto w Grzybowie jakies 300 m od Kotków jest bar Katarzynka gdzie jadłam najpyszniejsze śląskie kluchy z roladą, gospodarzem jest Ślązak serwujący dania domowe i to także jedna z kilku przyczyn mojej tęsknoty za Kotkami oraz Grzybowem, których w tym roku nie udało mi się odwiedzić.[/QUOTE] oj tak , polecam także , żarełko tam przednie i porcje słyszne (y) Ozzy nam się pasł na kotletach które przynosili nam współbiesiadnicy niesmiało pytając czy mogą dać pieskowi bo takiego wielkiego kotleta nie sa sami w stanie zjeść :)
-
[quote name='Ania!']Bo Ty jakaś taka nieczuła jesteś :evil_lol:[/QUOTE] no , kurde ...coś w tym jest :diabloti::evil_lol:
- 78403 replies
-
jest na czym głowę wesprzeć :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-h2KTLXlMHaI/Uhusv0d1WfI/AAAAAAAAE3M/5I-GjOuwUIk/s512/2012_07_09.1.jpg[/url]
-
a puszka piwa gdzie do porównania ;)
- 1417 replies
-
a ja podglądam dzieciaki na FB :)
-
Dorośleje Nam Smerf ;) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC04548_zps29b3daaa.jpg[/url] Najlepszego i buziak :Rose: noooo torcik cosik niekształtny ;)
-
[quote name='magdabroy']Mieliśmy gruby dmuchany materac, na to koc, potem my w śpiworach i przykryci kołdrami :p[/QUOTE] ano właśnie , podstawą są materace dmuchane a nie cienka karimata , na tym można przekimać ale kręgosłup przymarza
-
[quote name='agnieszkareuter']Wybacz powinnam sobie pacnąć za tak długie milczenie :oops: To zdjęcie wykonała moja córcia jest cudne bo Torus nigdy nie patrzy w obiektyw hehe nieśmiały ;)[/QUOTE] zaglądaj więc czasem :) i pozdrów Twoje dziewczynki :)