Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [B][SIZE=4]Kochani piszę w imieniu Dominika Gawronska vel Tengusia , [/SIZE] która niestety sama nie może jeszcze pisać, ani obsługiwać komputera. Dnia 19 października, uległa nieszczęśliwemu wypadkowi- razem ze swoim konikiem Klarą przewróciły się. W skutek upadku Dominika doznała urazu głowy- przez prawie 2 tygodnie była w śpiączce, po wybudzeniu okazało się, że ciało jej odmówiło posłuszeństwa. Lada dzień zostanie wypisana ze szpitala. Nadal nie jest w pełni sprawna, porusza się na wózku inwalidzkim. Przed nią jeszcze długa droga do pełnej sprawności ruchowej. W chwili obecnej wymaga ciągłej rehabilitacji. Niestety to co oferuje nasza służba zdrowia to za mało. Potrzebne są dodatkowe fundusze na dodatkowe zabiegi. Dominika marzy, żeby jak najszybciej być samodzielna, dlatego prosi o wsparcie, każda złotówka jest ważna- jak to mówią- ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.[/B]
  2. [FONT=arial][B][SIZE=4]Kochani piszę w imieniu Dominika Gawronska vel Tengusia [/SIZE], która niestety sama nie może jeszcze pisać, ani obsługiwać komputera. Dnia 19 października, uległa nieszczęśliwemu wypadkowi- razem ze swoim konikiem Klarą przewróciły się. W skutek upadku Dominika doznała urazu głowy- przez prawie 2 tygodnie była w śpiączce, po wybudzeniu okazało się, że ciało jej odmówiło posłuszeństwa. Lada dzień zostanie wypisana ze szpitala. Nadal nie jest w pełni sprawna, porusza się na wózku inwalidzkim. Przed nią jeszcze długa droga do pełnej sprawności ruchowej. W chwili obecnej wymaga ciągłej rehabilitacji. Niestety to co oferuje nasza służba zdrowia to za mało. Potrzebne są dodatkowe fundusze na dodatkowe zabiegi. Dominika marzy, żeby jak najszybciej być samodzielna, dlatego prosi o wsparcie, każda złotówka jest ważna- jak to mówią- ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.[/B][/FONT]
  3. Major Zdzisław :lol: :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-2atDRi5DsNc/UsRorzVjzVI/AAAAAAAAFbI/FwATf9wjtdg/s640/001%2520-%2520Kopia.JPG[/url] Ozzy poszedł spać i po północy jak jeszcze strzelali , wkurzony podnosił głowę z miną ...komu wkropić za hałasy :)
  4. Zaciskamy :kciuki: z całej siły
  5. WSpółczuję przeżyć i trosk , nie chcą nas omijać także ... Wybitnie mu nie leży praca w tej profesji ;) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC04747_zps738736db.jpg[/url]
  6. [quote name='olly']Kroplówki i leki podziałały, reklamówka wyszła z kupką. Na całe szczęście. Była to moja reklamówka firmowa z mojej pracy. Tego samego dnia dowiedziałam się, że już nie mam gdzie wracać po macierzyńskim :( zlikwidowali moje stanowisko :( Czy jeszcze coś mnie czeka w tym roku?? Mam nadzieję, że limit się wyczerpał, bo już więcej nie zniosę :([/QUOTE] Olu , ale muszą chyba zagwarantować ci miejsce pracy , jeśli miałaś umowę na stałe ? cholerka ....ten rok był naprawdę zły ....czekam także , ze następny bedzie lepszy i Tobie też tego życzę
  7. kopytka :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-1HFtsrygBRk/UmVyMynrKoI/AAAAAAAAFP8/-52w7UMvQXU/s639/DSC_7174.JPG[/url]
  8. Kciuki i ciepłe myśli pomagają , trzymamy dalej :cool2: :kciuki:
  9. Olu , trzymam za Was kciuki ...
  10. [quote name='Zahra as-Sahra'][COLOR=#000000][FONT=verdana]Lawiny radości, potoku miłości, lampek migania, kolęd śpiewania. Prezentów bez liku, wielu kolędników, oraz sylwestra do rana z lampką szampana! Neruś wraz Rodziną życzy wszystkim wesołych Świąt![/FONT][/COLOR][/QUOTE] Spokojnych świąt , kochani
  11. My jutro obowiązkowo do lasu , bo cosik nam się boczki zaokrąglają .W Wigilię i dziś Ozzy zaliczał tylko spacerki z panem , bo ja byłam z Mamą w domu , teraz Mama już u siostry w Opolu . Leńcie się , w końcu po to są święta ;) :cool2:
  12. [FONT=arial]Kolejne święta bez Ciebie ...i pierwsze Nasze Święta bez TATY , ale pierwsze Twoje wraz z Nim z kochanym Dziadkiem Edkiem ...wiem , ze Wam teraz razem już dobrze , że i Ty , i Kama , i Max jesteście pod dobrą opieką ...Tęsknimy bardzo [/FONT]
  13. [quote name='szajbus'] dziękuję za pamięć
  14. Spokojnych i dobrych Świąt Wam życzymy:tree1: Zaglądam tutaj do Was :loveu:
  15. http:/[video=youtube_share;P9yBabs38as]http://youtu.be/P9yBabs38as[/video]
  16. tak bardzo przykro kiedy odchodzą [* ] ...pamięć , pozostaje u Nas też Kolęda dla Nieobecnych :(
  17. Dziękuję serdecznie , ze wpadacie tutaj ...ja wrócę , jeszcze troszkę [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/194/7a20970d8d59ab8d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [quote name='Asiaczek']Na Święta Tengusia bedzie w domu czy nadal w szpitalu? pzdr.[/QUOTE] Asiu ....jeszcze długo szpital
  19. [quote name='bea100']Alicja- bardzo mi przykro, serce boli gdy wspaniali Ludzie muszą odejść, moje najserdeczniejsze kondolencje.[/QUOTE] dziękuję Ci , Bea ... już minął miesiąc a ja nadal nie potrafię przyjąć tego co się stało do wiadomości tak bardzo brakuje tych którzy odeszli ...
  20. [quote name='Asiaczek']Jak Tengusia wróci do nas - to wtedy sobie rpzeczyta, że my tutaj na DGM cały czas o Niej myśłimy i przesylamy pozytywne myśłi:) pzdr.[/QUOTE] Asiu , pozdrowionka są przekazane . Basia była u Dominiki i Justynka jeździ do niej a ja mam kontakt z Elą , mamą Dominiki . Jutro dam znać , bo będę znów do Eli dzwonić .
  21. Sabinko , na pewno spotkałaś TAM Mojego Tatę , dołączył do grona wezwanych 11 listopada , taką datę sobie wybrał , abyśmy zawsze mieli wolne i ten dzień spędzili na rozmyślaniu i wspominaniu a nie w pracy . On także kochał zwierzęta i bedzie Wam się fajnie rozmawiało , był nawet bardziej kociarzem niż psiarzem ;) więc się dogadacie . Brakuje Mi Ciebie tutaj Sabinko , brakuje mi bardzo Taty ... [url]http://www.youtube.com/watch?v=P9yBabs38as[/url]
  22. Olu ..... :glaszcze:
  23. Kiniu ...dla Nas zawsze pozostaniesz KRÓLEM :loveu: Olu ... :glaszcze: :(
×
×
  • Create New...