[quote name='Wind'][quote name='Alicjarydzewska']A ja to chromole ,namęczę się ,będe zmierzła ,głodna ,a waga ni drgnie :evil: A juz za moment truskaweczki :D[/quote]
Alicja Skarbie, wiecej wiary w siebie :-) A truskawki dobra rzecz ... na diecie po 5 sztuk na posilek :lol:[/quote]
że zapytam :a ile tych posiłków? :lol: