Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']ni ma z czego śmiać :evilbat: :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] jak nie jak tak a som foty :D[/quote]nie ma :evil: no i całe szczęście :D
  2. ni ma z czego śmiać :evilbat: :evilbat: :lol: :lol: :lol:
  3. Siostra , u ciebie psinki mają Raj na ziemi :angel:
  4. [quote name='adda']Myślę - Olcia tak ma :lol:[/quote]no ja o Olci myślałam ale do słów jakiegoś szlagra z TV :lol: :lol: :lol: :lol:
  5. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jutro na forty bema z Lothia i psami idziemy kolo 12 czy 13 ;) syscy chetni mile widziani :d[/quote]tysz bym poszedła :([/quote] no to oć rumak Cie przywiezie :D[/quote]kiej on nie osiodłany jest ci :lol:[/quote] to nie szkoda zadna jest ma pani. Rumak moj jak aksamit jest i Twej osobie nie stanie sie na nim ni krzywda ni smutek ;) :lol:[/quote]oj tego to nie byłabym taka pewna , dzis twój Rumak mnie wciągnął do błotka :evilbat: i nie chciał iść tam gdzie ja :evil:
  6. [quote name='adda']Może Ona tak musi straszyć :lol: Kacperek milutki i pyzowaty 8)[/quote]myślisz , ten typ tak ma... :lol:
  7. [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']jutro na forty bema z Lothia i psami idziemy kolo 12 czy 13 ;) syscy chetni mile widziani :d[/quote]tysz bym poszedła :([/quote] no to oć rumak Cie przywiezie :D[/quote]kiej on nie osiodłany jest ci :lol:
  8. [quote name='adda'][quote name='Alicjarydzewska']no skutki wizyty dość nieoczekiwane i powiedzmy nie zawsze wskazane :oops: :lol:[/quote] Taaa... Olcia niebezpieczna jest :lol:[/quote]no tak :jak nie mafią to przyrostem naturalnym straszy :evilbat: A Kacperek uroczy :D
  9. [quote name='dbsst']jutro na forty bema z Lothia i psami idziemy kolo 12 czy 13 ;) syscy chetni mile widziani :d[/quote]tysz bym poszedła :(
  10. wczoraj mi dogo nie działało więc dziś Sto Lat SARUNIU :new-bday: :tort: :BIG: Agatka ma boską fryzurkę :D
  11. [quote name='adda'][quote name='asher'][quote name='adda']A Ty co? :o Może Olcię do Ciebie na wizytę wysłać :evilbat:[/quote] A bardzo chętnie :D Byleby bez tych skutków :roll:[/quote] Kiedy właśnie o skutki mi chodziło :lol:[/quote]no skutki wizyty dość nieoczekiwane i powiedzmy nie zawsze wskazane :oops: :lol:
  12. [quote name='agabass']dodam 5 rano była a jakie psy aktywne[/quote]musi zahartowane w boju :lol:
  13. Dbsst , ty tylko wczoraj a ja i dzisiaj i jeszcze teraz mi znikała/ o Dogo piszę :D / :evilbat: A co do podomkowych tematów to strasznie to niewygodne , ja to wrzucam jakąś bluzię i dresiki w spadku po synku :oops: ,bo synek urósł a mamcia się zdeptała a gacie ofaflunione ciągle przez Rumaka :lol:
  14. wczoraj nie miałam dogo , dziś też :evilbat: i musiałam 7 stron czytac wstecz :evilbat: Fotki Szpilkowe SUPER :calus:
  15. [quote name='tufi']Bercik czuje sie wysmienicie. Lacznie z kradzieza MOICH lodow :evilbat:[/quote]my trzymamy profilaktycznie cały czas :kciuki: .Juz nam to weszło w nawyk :D Bercik :calus: w nosio BiB :buzi:
  16. Joluś , one zadbały o to byśmy byli ludżmi wrażliwymi..... Harleyku [*]
  17. [quote name='dbsst']dzieki Wam wielkie ale prosze nie przesadzajcie bo obrosne w piorka i odlce ;) :lol:[/quote]nie odlatuj :(
  18. Cudne te twoje dziewczyny :P A Marynia jest chyba najszczęśliwszą dziewczynką na świecie :calus:
  19. Bols Wspaniały :klacz:
  20. [quote name='dbsst'][img]http://img189.echo.cx/img189/821/obraz0248kz.jpg[/img] moje ukochane piwo z sokiem imbirowym :D[/quote]piwo OK , pijemy to samo ,ale twojwj facjaty to nie widać :o :lol: :lol: :lol: :lol:
  21. [quote name='dbsst'][quote name='Koma']no to teraz Twoja kolej :evilbat:[/quote] oki gdzie mam wstawic swoje tu czy na gd :evil:[/quote]T U
  22. [quote name='Koma'][quote name='dbsst']hehehe ja wale jak z karabinu a potem jedna wychodzi ;) wniosek szpila nie pozuje najlepiej ;) :lol:[/quote] :o ale efekty za to niesamowite :D[/quote]czyli Szpila od efektów specjalnych :wink: Komka jeszcze skromna , ale jak ją Szpilek poduczy to ho ho... :lol: ,ale beda foty
  23. [quote name='Olcia']no właśnie w sobotę czekją mnie zakupy, fuj jak ja tego nie lubię, ale za to zabieram psiury i będą ze mną cąły tydzień :D[/quote]psiury do sklepu bierzesz :o to nowa broń na te babcinki :o :lol:
  24. Alicja

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='adda'][quote name='carragan']No coz,chyba musze Kulczyka uwiesc :roll: :wink: :lol: :lol:[/quote] On żonaty chyba :roll:[/quote]stary żonaty ale młody kawalir :lol:
  25. Alicja

    Mejk

    A gdzie nowe foty Mejka :o :o :o :o :o :o :(
×
×
  • Create New...