Dbsst , ty tylko wczoraj a ja i dzisiaj i jeszcze teraz mi znikała/ o Dogo piszę :D / :evilbat:
A co do podomkowych tematów to strasznie to niewygodne , ja to wrzucam jakąś bluzię i dresiki w spadku po synku :oops: ,bo synek urósł a mamcia się zdeptała a gacie ofaflunione ciągle przez Rumaka :lol: