Olcia ,fajna sesja wanienna .Grecia oaza spokoju .Mój małpiszon jak jest kąpany to my oboje w bieliżnie bo potem opływamy wodą ,tak jak całe łazienkowe kąpielisko :evil: :lol:
Pseudo ślazak chwilowo nieuchwytny :wink:
Ola ja używam dla psiaków /dla siebie tysz :oops: /na rany ALU SPRAY,ma działanie ochraniające,antybakteryjne,przyspiesza procesy gojenia.Jedyne minusy to takie ze to spray ,ale radzę sobie tak ze psiukam na gazik a potem przykładam na chore miejsce ,no i jest srebrzysty ,z czasem jednak się zmywa :wink: