Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. ciemka aktualny widok z mojego balkonu ....wcześniej miałam drzewa moja świeczka
  2. wczoraj dogo padło ....a miałam foty z fotosika , pokopiuję dziś z innego forum a tydzień mam zaje2bisty
  3. Ozzy ma podobnie z kurteczką ;) ...TZ powiedział , ze mu nowej nie uszyje ,bo Ozzulec i tak nie chce chodzić w ciuchach . No ja z kąpielą to cały czas sie waham .... odkąd Ozzulca nie kapię w szamponach , czyli on sam się kąpie w akwenach , to psiór pozbył sie wszelkich wyprysków alergicznych , więc chyba nie bedę kusić losu i znów tylko szczotą na mokro samą wodą wymiziam ;)
  4. Wybaczy łzy .... to minie .... ale potrzeba czasu . Znów przywołam tutaj wspomnienie moich Rodziców , od śmierci Taty minął rok , od śmierci Mamy 7 miesięcy i ja dopiero teraz potrafię powstrzymać łzy rozmawiając o nich .... . ( nie zwariowałam porównując Moich Rodziców i Bazylka ....to Najukochańsze istoty i nie ważne w jakiej postaci się jawiły na ziemi ) .
  5. Melduję , ze jutro biorę się za obróbkę i przegląd fot Ozzulka i na pewno wrzucę fotaski . Miałam jechac w poniedziałek zapisać sie na termin 2015 do neurologa , we wtorek muszę do medycyny pracy ...więc przeniosłam sobie zapis też na wtorek , myślę , ze nie zapiszę w jeden dzień wszystkich terminów :roll: , w środę mam badanie ślipków , a w czwartek obiecałam Tengusi , ze wpadnę do szpitala na chwilkę znów w odwiedzinki .... ma tam towarzystwo 60+ , więc wcale się nie dziwię , ze nuda ...
  6. Obek w skarpetach ;)
  7. Śnieg na czas świąt niechaj spadnie , to wykompię w nim Ozzyego :)
  8. Dokładnie jest tak jak piszesz ....boli coraz bardziej , tęsknota zaczyna ze zdwojoną siłą uderzać ....to jest bardzo cięzki czas
  9. Dokładnie jest tak jak piszesz ....boli coraz bardziej , tęsknota zaczyna ze zdwojoną siłą uderzać ....to jest bardzo cięzki czas
  10. Dokładnie jest tak jak piszesz ....boli coraz bardziej , tęsknota zaczyna ze zdwojoną siłą uderzać ....to jest bardzo cięzki czas
  11. No właśnie chyba najwięcej przeszkód rodzi się w naszych głowach , wyprowadzony rano ,rozbudzony pies ,zje śnaidanko i pójdzie spać ...miejmy nadzieję , ze wytrzyma do WC ;)
  12. Nasz życie w pewnym stopniu jest podporządkowane naszym psiakom ...i w chwili odejścia wali sie nam cały system ..... :(
  13. oj będzie ...i to nie mały :( poza tym Ozzy przyzwyczaił się , ze teraz ciągle ktoś w domu jest , znów mu się zmienią godziny wyprowadzania , czas kiedy nikogo nie będzie i nawet jak mu sie zachce wyjść będzie musiał czekać ...ech
  14. Ale cudniasty ten mały szczurasek :) Lejdzin na oknie sprawdza czy słoninka jeszcze wisi i obmyśla zapewne plan ;)
  15. wkleiłam link u mnie w profilu , nie idzie samej fotki udostępnić ostatni raz byłam w pracy 30 czerwca 2013 roku .... masakra będzie ... Dziś pytałam lekarza , po kolejnej operacji na pewno 3-4 miesiące mnie w pracy nie będzie , nie nastawiać się na mniej ... więc muszę ustalić z dyr . kiedy mogę isc , bo jej żaden termin nie pasuje
  16. Maciaszku , nie spiesz się z usuwaniem rzeczy Bazylka . Ja po Harleyu szybko posprzątałam , porozdawałam , a po kilku dniach chciałam je mieć przy sobie , dotknąć , powąchać ....
×
×
  • Create New...