Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. ...
  2. ależ ja cię doskonale rozumię , bo sama bym chyba z niego wykałaczkę zrobiła jakby na mnie trafiło , bo Ozzy agresywny nie był ale zapene była by jatka jeśli by do takiej sytuacji doszło , bo instynkt by zadziałał , ale chodziło o to , ze nie wpadłyście w histerię tylko na zimno , mimo iż rozdygotane sprawę ogarnęłyście
  3. nie za miła przygoda :/ ale fakt ,mimo całej grozy i powagi sytuacji , facet miał rację ,bo zachowałyście zimną krew a nie histerycznie nakręcałyście psy
  4. Dziś chyba taki jakiś smutny dzień , przeleżałam prawie cały , miałam postroić domek na święta ... najchętniej nie robiła bym nic , ale wyciagnęłam choineczkę , na parapecie dałam galązki i świece i to koniec ... Wigilia w 3 :( , postawię 2 talerze i miseczkę i chyba nawet nie zjem nic .... im bliżej świąt , im więcej kolęd słyszę tym bardziej boli brak bliskich
  5. Dziewczynka wyluzowana i ma zaufanie do Ciebie . Nasze posłanko jest w komórce .... TZ wszystko w dniu pożegnania spakował i wyniósł , teraz wiem jak bardzo to wszystko i jego bolało .
  6. no proszę i młody też postanowił zrezygnować z paszy ;) wiesz teraz i ludziom zalecają dietę DDP , unikanie pszenicy
  7. no to masz wesoło
  8. Gratulacje :) a przede wszystkim , ze dziewczyny dały radę przełamać słabości :)
  9. Kamulec waży coś koło 30 kg , kupilismy w składziku , a tabliczkę zrobił nam znajomy TZta co im do pracy na maszyny robi tabliczki znamionowe . Są jeszcze dobrzy ludzie którzy potrafią pomóc , nie chciał za nią ani grosza . Dziś kiedy postawilismy kamulec rozryczałam się jak dziecko :( ....dotarło do mnie , ze TAM jest OZZULEK
  10. dziś byłam [URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/4851b7ad504f355d][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/a1d96f0e508650e7][/URL] w kuli oprócz lampki jest pingwinek , piłka i aniołek z choinki domowej
  11. ugłaskany , wymiziany strasznie ciężko mi się odchodzi z cmentarza .... za każdym razem oki mi się bardzo pocą poza tym powiem wam jedno , ile razy jestem tam na cmentarzu a ktoś przyjdzie to sobie ludzie nawzajem dzień dobry mówią i chociaż widzą się po raz pierwszy rozmawiają jakby znali sie od zawsze ...to jest chyba fenomen ludzi kochających zwierzęta trzymam kciukasy za szkrabiki ;) i niechaj tak będzie
  12. Krysiu , zrobie fotkę , pokażę jak teraz tam wygląda u Ozzulka Co do psiaka to trwają rozmowy .... a psiaczek twój , stracił oparcie i pewnie stąd zmiany w zachowaniu , ale na pewno wpływ też mają twoje niepokoje ja pamiętam jak bardzo Ozzulek się zmienił po śmierci Taty a potem Mamy
  13. Brzdące lepiej jedzą niż ja ;) Myslę , ze jak się zakochali to przyjadą po małego ;)
  14. Ozzulek mocno zapadł w pamięć ...w domu nadal jest z nami , łapiemy się na czynnościach niektórych jakby był ja to wogóle jestem beksa jak czytam lub oglądam coś wzruszającego
  15. i już i dopiero :( .... tak dziwnie ten czas biegnie Witaj , dawno Cię nie było . Jak zdróweczko ? czasem zawieszam sie w myśleniu i próbuję przywrócić choć chwilę :(
  16. dogo często fiksuje
  17. Fajnie mieliście z tym zlotem :) U nas organizują W górę bule , ale my z Ozzulkiem się nie załapaliśmy , bo był słabiutki .
  18. bombeczkę zawieszę w sobotę , dziś zawiozłam wianuszek , a w sobotę powinien już być kamyk z tabliczkę dzisiaj była 3 miesięcznica bez Ozzulka :(
  19. jak nas nie wyrzucisz to wpadniemy poznać Zirkę i Pele , Zmoreczkę wymiziać , zsocjalizujesz nas z pulikami dużymi :)
  20. jakby nie było to daj cynk i wyslę We wtorek minie 3 miesiące ....tak dużo i tak mało czasu upłynęło , nadal go szukamy w domu , nadal wiele rzeczy dzieje się tak jakby był ...i idą święta , było nas 6 teraz jest 3 przy stole Do Ozzulka pojadę dopiero w sobotę 12 grudnia , zawiozę świateczną gałązkę , uprzątnę , zaniosę przy okazji do schroniska to co dzieci nazbierały w przedszkolu dla zwierzaków , dokupię gryzaczków
  21. fajne bliźniaczki w ubrankach , ale obroża w osieły bowska :)
  22. To dziewczynki wyjeżdżają daleko od babci :) Ja mam tylko ogromną nadzieję , ze jeszcze będziemy tutaj oglądać kolejne małe puliki i wtedy do nich dojadę . Wczoraj dopiero odebraliśmy nasz wóz drzymały od elektryka ,tylko szkopuł taki , że teraz to ja nie mam czasu na wyjazd :( . Zadzwonię do ciebie
×
×
  • Create New...