Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Dziewczyny potrzebne są imiona dla tych wszystkich szczeniaczków, czyli dla 5 suczek i 2 piesków. Kto ma fantazję do wymyślania, proszę o propozycje :lol:
  2. Birma znowu miała pecha :shake: Kiedy ktoś wreszcie odmieni jej los na dobre?
  3. Idealna psina na wiosenne aktywne spacerki!
  4. Baghera, to super, że tak szybko się udało :lol: Ewelinko, a jakie namiary na Lunę? Ona jest teraz w lecznicy, tak?
  5. [quote name='ewelinka_m']Fliperek ma ok 8 miesięcy można dopisać w 1 poście ;)[/quote] Właśnie miałam pytać :lol: Nowe dodane.
  6. Łatek - dogoterapeuta :cool3: szuka domu!
  7. Kto by pomyślał, że taka duża i dostojna z wyglądu sunia ma tyle energii. To chyba taki duży dzieciak jeszcze i musi się wyszaleć :lol: Piękna jest.
  8. Andziu, a jakie namiary na ON-ka i Kruszynę? A Axel i Ninka są teraz w Warszawie? Mają zostać na wątku, czy DT zajmie się dalszymi poszukiwaniami domków?
  9. Ewatr, tak, są aktualne na 1 str. Z małych szczeniaczków są w tej chwili tylko te trzy z postu 7 i jedna sunia starachowicka z 10 postu. A poza tym kilka podrostków: post 3 - Dragon - 6 mies. post 4 - Figa - 5 mies. post 5 - Tigra - 7 mies. post 7 - Gama - 7 mies. post 9 - Kinia - 7 mies. Dzięki za nieustające Allegro :)
  10. I znowu przybyło :shake: A jakie namiary na Figę - do azylu?
  11. No to fajnie, że Borys w domu. A ten powrót Figi to już pewny? Przywracać ją na wątek i do ogłoszeń?
  12. Może Od-Nowa mogłaby pomóc z wizytą przedadopcyjną :cool3:
  13. Świetnie, że Monie się w końcu udało, tak długo czekała. A Gamy szkoda. Ona cały czas w tej kolczatce chodzi? :roll:
  14. Bardzo żal Dingusia, taki kochany, łagodny psiak... :-(
  15. No to ja też wycofuję Filkę.
  16. Ewelinko to Filę można już wycofać z ogłoszeń, czy lepiej zaczekać, aż pojedzie?
  17. Fuksika wstawiłam, ale nie mogę wstawić tego linka do wątku Leo. Nie wiem czemu on nie działa. Umie ktoś poprawić? :cool3:
  18. No cóż, podniosę chociaż....
  19. Mrs.ka, wstawiłam na razie te, które wskazała Betel, z takimi opisami jak znalazłam na 1 stronach wątków, sprawdź proszę czy coś trzeba zmienić.
  20. A ja od soboty nie mogłam wejść na wątek ... Wpuszczało mnie tylko na główną stronę, a dalej stop :-? Póki co, dodam starachowickie psiaki na 1 str., a co dalej z wątkiem, to już zostawiam Wam decyzję. Ja też w zasadzie jestem tylko obserwatorem, bo nie uczestniczę bezpośrednio w adopcjach, ani w opiece nad psami więc nie będę decydować.
×
×
  • Create New...