A ja od soboty nie mogłam wejść na wątek ...
Wpuszczało mnie tylko na główną stronę, a dalej stop :-?
Póki co, dodam starachowickie psiaki na 1 str., a co dalej z wątkiem, to już zostawiam Wam decyzję.
Ja też w zasadzie jestem tylko obserwatorem, bo nie uczestniczę bezpośrednio w adopcjach, ani w opiece nad psami więc nie będę decydować.