-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
[quote name='GoskaGoska'] A czy ta sunia labkowata jednak znow w hoteliku??? Miala się przyzwyczajać do windy i co nic nie wyszlo?[/quote] Erka pisała, że sunia robiła postępy z windą, ale prawdopodobnie Pani nie odpowiadało, że nie chciała jeść suchej karmy, a jedynie gotowane jedzenie. Junior wrócił na 1 str.
-
No to fajnie, że u Pani ze Ślichowic troszkę ubyło psiaków :) A pytałyście, czy Eliza nie jedzie w najbliższym czasie do Opola? [IMG]http://siec-milosci.blog.onet.pl/0[/IMG] [IMG]http://siec-milosci.blog.onet.pl/_d/forum/d/0.gif[/IMG]
-
[quote name='ewelinka_m'] [SIZE=4][SIZE=2][COLOR=Black][COLOR=green][FONT=Arial]mag.do zeedytowałam trochę o niej tekst, można zmienić na pierwszej. [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=green][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/quote] Tekst przeklejony, zdjęcia też powymieniam, ale już nie dziś, bo dopiero wróciłam do domu i padam...
-
I znowu przybywa, zamiast ubywać :roll:
-
Wrzuciłam kotki na stronę. W jakim wieku mogą być te psiaki ze Ślichowic ?
-
[quote name='andzia69'] mozemy zdjać psiaka bez zdjeć:evil_lol: [/quote] ON-ka? :cool3:
-
W pierwszej chwili myślałam, że to nowe zdjęcia Diany - bardzo podobny.
-
[quote name='Majaa']Mag.do to ja również z prośbą, jak już poprawiasz. [/quote] Poprawione. ;)
-
[quote name='andzia69'] Mag.da - te zdjęcia onka to sunia z Suchedniowa - nie pies z hoteliku;) [/quote] Poprawione.
-
[quote name='ewelinka_m']mag.do na pierwszej nie dziala zdjecie Frygi... ;) ludzie nią zainteresowani chcą ją zobaczyć a fotki nie widać :cool3:[/quote] Zniknęło zdjęcie Frygi, Krówki i jedno Suni - nie wiem czemu, może były na Fotosiku :roll: Niestety, ja nie mam zdjęć Frygi, żeby wstawić na nowo - masz jakieś Ewelinko? Można ją ewentualnie obejrzeć na schronisko.net, tam są trzy zdjęcia. [url=http://www.swietokrzyskie.schronisko.net/adopcja22104-0.html]adopcja - adopcje - psy - Fryga - Schronisko Dla Zwierząt[/url]
-
Wrzuciłam go na nasz wątek kielecki, mogę go też wrzucić na stronę adopcyjną, ale potrzebne namiary kontaktowe i jeszcze ze 2 - 3 zdjęcia chociaż. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-swietokrzyskie-alarm-prosimy-o-pomoc-finansowa-karme-info-str-1-a-112282/#post10274294[/url]
-
[B]Erka, witaj! Fajnie, że wróciłaś [/B]:multi: [quote name='ewelinka_m'] trochę aktualnych info o puchatych szczeniorkach: [B]LEA - Wesoła, bardzo towarzyska, odważna, potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem, wysportowana, świetny kompan na spacery. NIKA – Bardzo wrażliwa, ostrożna, zabawna, spontanicznie okazuje uczucia, czujna, radosna, potrzebuje czułości ze strony człowieka. [/B][/quote] Ewelinko, a ta trzecia sunia - Misia - jeszcze jest, czy już w domu?
-
Co tam słychać w pieskim świecie?
-
Zaktualizowane ;)
-
Ależ szczęście z tym odnalezieniem Silverka! :multi:
-
[SIZE=2][COLOR=Black]Witaj Paulina :) Najlepiej podaj Panu numer do Erki, czyli: [B]0609-890-204 (Ewa) [/B][/COLOR][/SIZE]
-
Chcesz gończego w wilczej skórze - żywiołowa Figa ma domek
mag.da replied to ewab's topic in Już w nowym domu
A co to za cisza u Figuni? Nikt nie szuka żywego srebra? :loveu: -
[quote name='andzia69'] czemu zdjęcia Lili się nie otwierają? i gdzie teraz jest Lila?[/quote] Nie wiem czemu zniknęły, wstawiłam jeszcze raz. A Lila jest chyba na działce.
-
No to długi weekend przyniósł niezły plon :angryy: Już aktualizuję 1 str. [B]Ewelinko, to jaki teraz podawać tel. na działkowe psy?[/B] Jest nadal podawany Elwiry, ale skoro Ona już nie przychodzi, to chyba trzeba zmienić? Email podaję Twój. I czy ta Pani, co przysłała szczeniaczki podała swoje namiary?
-
Tak, już dorzucam. Wczoraj zaczęłam, ale mi dogo przestało działać :roll:
-
No to wracamy do rzeczywistości :shake: [quote name='ewelinka_m'] natomiast z lepszych wieści do domku ze szczeniorów z działki poszła sunia ta większa [/quote] A która to, Stokrotka, czy Rumianka? Jakie namiary na tą sunię podobną do Toli? (ma jakieś imię?) Nie znalazłam na wątku zdjęć [B]Kini[/B], a ze strony nie mogę skopiować, masz może u siebie jakieś, Ewelinko?
-
To dzisiaj dobre wieści sypią się, jak z rękawa. Oby tak dalej ;)
-
Oj, to kciuki za maluchy trzymam. :kciuki:
-
A nam to nic nie powiedzą :-x Kciuki trzymam!
-
OK, będą wiosenne imionka :lol: