Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='erka']Linssi, bardzo dziękujemy za deklarację dla Puszka:):). Kto jeszcze może pomóc biedakowi? Brakuje jeszcze 100 zł. [/QUOTE] Erko, ja dorzucę 50 zł. Podaj mi konto na pw.
  2. A to nie azjata przypadkiem? Chyba uszy ma kopiowane z tego co widzę?
  3. [quote name='andzia69']wklejam starachowicką suczynkę: [/QUOTE] To może dorzuć ją Andziu do tego swojego postu na 1 str, gdzie masz starachowickie szczeniory.
  4. To ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/149156-Terierkowata-sunia-spod-Kielc-nareszcie-zA-apana-potrzebny-transport-do-Katowic[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/../149156-Terierkowata-sunia-spod-Kielc-nareszcie-zA-apana-potrzebny-transport-do-Katowic"] [/URL]
  5. To ja też jej wpisuję Lida. Imienia nie ma jeszcze ten białasek no i część szczeniaków Koni. Jakieś propozycje?
  6. Nie wiem czy widziałyście dziewczyny ten bazarek z tranem i rybkami dla psów. Może ktoś chce sobie zamówić: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179696-Ryby-suszone-i-olej-rybi-tran-dla-starych-chorych-gA-odnych-suk-i-klaczy-do-17-02[/url]
  7. [quote name='ewelinka_m'] p.s mag.do nie wiem czy czytasz wątek Very...ale sunieczka dziś pojechała do nowego domku :lol:[/QUOTE] Jeszcze nie doczytałam więc dzięki za info ;)
  8. Erko, a jak nazwałaś tego malucha?
  9. Wstawiam ogłoszenie o zaginionym psie - wisi w jednej z lecznic. Skojarzył mi się z Barym z Cedzyny, ale po porównaniu zdjęć widzę, że to nie on. Może ktoś się natknie na takiego psiaka. [URL="http://img59.imageshack.us/i/010210170702.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4070/010210170702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img528.imageshack.us/i/010210170642.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6435/010210170642.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img693.imageshack.us/i/010210170626.jpg/"][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3347/010210170626.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dalmatyńczyka wstawię na szczeniakowy, jeśli dogo mi pozwoli wejść :angryy:
  11. Wstawiłam ją na 1 str., może ktoś zauważy i da DT...
  12. [quote name='Rudzia-Bianca']Mag.do dzięki wielkie :)[/QUOTE] Rudzia, to dla ciebie dzięki za bazarek :) Staram się na bieżąco aktualizować 1 str., ale trochę nie ogarniam tych oddzielnych wątków :shock: Jeśli jakiegoś psa jeszcze brakuje, tu czy na dorosłym wątku, to proszę o info.
  13. Tamte 6 szczeniaków już wstawiłam wcześniej. A czy któreś jeszcze mają już zdjęcia?
  14. [quote name='ewelinka_m']dostałam meila o którąś z naszych suń..i chyba mnie jakaś pomroczność ogarnęła bo za nic w świecie nie mogę skojarzyć o którego psa chodzi :cool3: może Wy macie pomysł? " [FONT=Arial][SIZE=2]Chodzi mi o małą suczkę na zdjęciu w budzie,jak napisano ma4 lata i 1 miesiąc.Na imię ma Sunia...." :roll: [/SIZE][/FONT][/QUOTE] Na naszej stronie jest taka Sunia - mała, beżowa, kudłata - ma zdjęcia w budzie. Jest ze Starachowic.
  15. [quote name='ewelinka_m']mag.do zmień sobie tylko jeszcze banerek do wątku szczeniakowego bo Ci nie działa :) i link na 1 str tez do szczeniakowego nie działa. dzięki :)[/QUOTE] Dzięki za info, zmieniłam ;)
  16. Link do postu ogłoszeniowego Ewelinki wstawiłam w 1 poście.
  17. W jakim wieku jest teraz Majla?
  18. [quote name='divia_gg'] A poza tym - musze wtracic - -on jest po prostu NIESAMOWITY pieszczoch, no mowie Wam uwielbia sie przylulac i nawet na rekach byc. No taki stary kon :evil_lol:[/QUOTE] To może nieco skorygować jego opis, bo tam jest napisane, że to właśnie nie jest typ przytulanki :lol:
  19. [quote name='erka']Mag.da chyba jeszcze świetuje, bo zwykle błyskawicznie aktualizuje psiaki na pierwszej, a tym razem nie ma tam jeszcze tego ON-ka z Woli Kopcowej. [/QUOTE] Wróciłam dopiero wczoraj wieczorem ;) Zaraz wszystko powstawiam.
  20. Ewelinko, Ty go znasz, to może napisz mu jakiś fajny dłuższy opis, bo ma taki króciutki, to wstawię. Mi jest ciężko coś wymyślać, bo psiaków nie znam, a nawet nie widziałam żadnego na żywo i przeklejam tylko to, co znajdę na wątku.
  21. [FONT=Verdana][B]To są namiary do Divia_gg: Kontakt:[/B] [/FONT] [FONT=Verdana]600 797 313 [/FONT] [FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT]
  22. [quote name='ewab'] I jeden ze szczeniaków Kory. Wszystkie trzy są niemal identyczne i niestety wszystkie trzy mają mniejszą lub większą przepuklinę pępkową. Miejmy nadzieję, że się wchłoną:roll: [/QUOTE] Ewab, przypomnij proszę, jak jest płeć szczeniaków i w jakim są wieku - wstawiłam je na szczeniakowy.
  23. [quote name='erka']Te psy z Wolbromia usuniemy, bo nie wiem nic na ich temat, również tą z Boh.W.[/QUOTE] Tak zrobiłam. Dodałam też Wierę.
×
×
  • Create New...