-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
[quote name='erka']Linssi, bardzo dziękujemy za deklarację dla Puszka:):). Kto jeszcze może pomóc biedakowi? Brakuje jeszcze 100 zł. [/QUOTE] Erko, ja dorzucę 50 zł. Podaj mi konto na pw.
-
A to nie azjata przypadkiem? Chyba uszy ma kopiowane z tego co widzę?
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']wklejam starachowicką suczynkę: [/QUOTE] To może dorzuć ją Andziu do tego swojego postu na 1 str, gdzie masz starachowickie szczeniory. -
To ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/149156-Terierkowata-sunia-spod-Kielc-nareszcie-zA-apana-potrzebny-transport-do-Katowic[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/../149156-Terierkowata-sunia-spod-Kielc-nareszcie-zA-apana-potrzebny-transport-do-Katowic"] [/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To ja też jej wpisuję Lida. Imienia nie ma jeszcze ten białasek no i część szczeniaków Koni. Jakieś propozycje? -
Nie wiem czy widziałyście dziewczyny ten bazarek z tranem i rybkami dla psów. Może ktoś chce sobie zamówić: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179696-Ryby-suszone-i-olej-rybi-tran-dla-starych-chorych-gA-odnych-suk-i-klaczy-do-17-02[/url]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m'] p.s mag.do nie wiem czy czytasz wątek Very...ale sunieczka dziś pojechała do nowego domku :lol:[/QUOTE] Jeszcze nie doczytałam więc dzięki za info ;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko, a jak nazwałaś tego malucha? -
Wstawiam ogłoszenie o zaginionym psie - wisi w jednej z lecznic. Skojarzył mi się z Barym z Cedzyny, ale po porównaniu zdjęć widzę, że to nie on. Może ktoś się natknie na takiego psiaka. [URL="http://img59.imageshack.us/i/010210170702.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4070/010210170702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img528.imageshack.us/i/010210170642.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6435/010210170642.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img693.imageshack.us/i/010210170626.jpg/"][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3347/010210170626.jpg[/IMG][/URL]
-
Dubel...:roll:
-
Dalmatyńczyka wstawię na szczeniakowy, jeśli dogo mi pozwoli wejść :angryy:
-
Już tam jest ;)
-
Wstawiłam ją na 1 str., może ktoś zauważy i da DT...
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Mag.do dzięki wielkie :)[/QUOTE] Rudzia, to dla ciebie dzięki za bazarek :) Staram się na bieżąco aktualizować 1 str., ale trochę nie ogarniam tych oddzielnych wątków :shock: Jeśli jakiegoś psa jeszcze brakuje, tu czy na dorosłym wątku, to proszę o info. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tamte 6 szczeniaków już wstawiłam wcześniej. A czy któreś jeszcze mają już zdjęcia? -
[quote name='ewelinka_m']dostałam meila o którąś z naszych suń..i chyba mnie jakaś pomroczność ogarnęła bo za nic w świecie nie mogę skojarzyć o którego psa chodzi :cool3: może Wy macie pomysł? " [FONT=Arial][SIZE=2]Chodzi mi o małą suczkę na zdjęciu w budzie,jak napisano ma4 lata i 1 miesiąc.Na imię ma Sunia...." :roll: [/SIZE][/FONT][/QUOTE] Na naszej stronie jest taka Sunia - mała, beżowa, kudłata - ma zdjęcia w budzie. Jest ze Starachowic.
-
[quote name='ewelinka_m']mag.do zmień sobie tylko jeszcze banerek do wątku szczeniakowego bo Ci nie działa :) i link na 1 str tez do szczeniakowego nie działa. dzięki :)[/QUOTE] Dzięki za info, zmieniłam ;)
-
Link do postu ogłoszeniowego Ewelinki wstawiłam w 1 poście.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W jakim wieku jest teraz Majla? -
[quote name='divia_gg'] A poza tym - musze wtracic - -on jest po prostu NIESAMOWITY pieszczoch, no mowie Wam uwielbia sie przylulac i nawet na rekach byc. No taki stary kon :evil_lol:[/QUOTE] To może nieco skorygować jego opis, bo tam jest napisane, że to właśnie nie jest typ przytulanki :lol:
-
[quote name='erka']Mag.da chyba jeszcze świetuje, bo zwykle błyskawicznie aktualizuje psiaki na pierwszej, a tym razem nie ma tam jeszcze tego ON-ka z Woli Kopcowej. [/QUOTE] Wróciłam dopiero wczoraj wieczorem ;) Zaraz wszystko powstawiam.
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewelinko, Ty go znasz, to może napisz mu jakiś fajny dłuższy opis, bo ma taki króciutki, to wstawię. Mi jest ciężko coś wymyślać, bo psiaków nie znam, a nawet nie widziałam żadnego na żywo i przeklejam tylko to, co znajdę na wątku. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[FONT=Verdana][B]To są namiary do Divia_gg: Kontakt:[/B] [/FONT] [FONT=Verdana]600 797 313 [/FONT] [FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT] -
[quote name='ewab'] I jeden ze szczeniaków Kory. Wszystkie trzy są niemal identyczne i niestety wszystkie trzy mają mniejszą lub większą przepuklinę pępkową. Miejmy nadzieję, że się wchłoną:roll: [/QUOTE] Ewab, przypomnij proszę, jak jest płeć szczeniaków i w jakim są wieku - wstawiłam je na szczeniakowy.
-
[quote name='erka']Te psy z Wolbromia usuniemy, bo nie wiem nic na ich temat, również tą z Boh.W.[/QUOTE] Tak zrobiłam. Dodałam też Wierę.