Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. DuDziaczek, a jakie namiary na Tigrę?
  2. Również trzymam mocno kciuki. Ewelinko, a co z Hurcią?
  3. [B]W takim razie, proszę o zamknięcie tego wątku, a wszystkich odwiedzających zapraszamy na kielecki wątek ogólny, gdzie są też szczeniaki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-alarm-prosimy-o-pomoc-finansowa-karme-dla-naszych-psow-info-str-1-a-112282/"]Kielce - ALARM - prosimy o POMOC FINANSOWĄ i KARMĘ dla naszych psów! info str.1[/URL]
  4. [quote name='andzia69'] i tak sobie myślę...że Górkę, Monę, Kinię można przenieść do wątku ogólnego...one już nie są szczeniakami...:-( i w takim razie nie wiem czy jest sens utrzymywać ten wątek...bo raczej już chyba nie będzie dla kogo...[/quote] No cóż, te, które zdążyły dorosnąć w oczekiwaniu na dom przeniosłam już na wątek ogólny. Została Mała i Figa. Myślę podobnie, jak Andzia, że nie ma sensu dłużej utrzymywać tego wątku. Figę i Małą też przeniosę, a ten się zamknie. Co Wy na to dziewczyny?
  5. Adopcje.org i schronisko.net też ma, od kiedy pojawiła się na wątku. Może jednak coś się ruszy :roll:
  6. Fila była też, jak wszystkie, na adopcje.org i schronisko.net z namiarami Elwiry. Świetnie, że chociaż jej się poszczęściło, bo ten zastój jest bardzo dołujący :shake:
  7. Dzięki Ewelinko za informacje. [quote name='Linssi']Zdjecie Malutkiej wrzucial Eruane, wiec moze ona wie cos wiecej[/quote] I chyba Puchatka też, więc Eruane jeśli masz jakieś wieści o nich, to napisz proszę.
  8. Opisy i zdjęcia zaktualizowane, ale o kilku psiakach dawno nie było wiadomości, Ewelinko, może Ty coś wiesz: [B]Suzi[/B] - post 3 [B]Pola, Dolar, Tobi[/B] -post 6 [B]Malutka[/B] - post 8 [B]Dorka[/B] - post 9 [B]Czarna[/B] - post 9 [B]Puchatek [/B]- post 10
  9. Dopiero dziś udało mi się wejść na forum :roll: Jutro wszystko przejrzę i zaktualizuję. Widzę, że znowu przybyło... :shake:
  10. No to zdejmuję Czarnulkę, skoro już w domu. A jak tam Górka po sterylce?
  11. No to nie wycofuję jej jeszcze.
  12. Świetnie, że choć jemu się udało. Czeka reszta kieleckiej gromady!
  13. GoskaGoska, staram się na bieżąco aktualizować, ale też wiem tylko tyle co dziewczyny napiszą na wątku. Na dorosłym wątku jest wszystko zaktualizowane. A na tym nie wiem, co z tymi "kudłatymi szczeniaczkami" i z tą czarną sunią ze "szczeniaków z działek". Reszta jest aktualna.
  14. [quote name='andzia69'] to w sumie chyba nie mamy już maluszków...małych...same podrosnięte...[/quote] A te dwa małe kudłatki też już w domach?
  15. Super, że i Emma w końcu u w domku! :multi:
  16. Pytam o imię, bo muszę coś wpisać na stronę, taki wymóg. No i z imieniem łatwiej się zorientować o którą psinę chodzi, jeśli ktoś odpowie na ogłoszenie. W takim razie wpiszę "Mała". Większość stron, na których ogłaszamy to darmowe serwisy. Za Allegro się płaci.
  17. Ancyk, jakie wpisać jej imię? Ja wrzucę ją na nasz wątek kielecki, na swietokrzyskie.schronisko.net i adopcje.org
  18. Nareszcie jakieś dobre wieści :multi:
  19. No to zdejmuję. A wiadomo, czy to częste siusianie Burdy ustąpiło?
  20. [quote name='ewelinka_m'] na kanapie zobaczyłam rozłożoną,uśmiechniętą Tolkę! [/quote] :mdleje::mdleje::mdleje:
  21. :multi::multi::multi: Świetna wiadomość! Dużo szczęścia w nowym domu Franiu!
  22. [quote name='ewelinka_m'][FONT=Verdana][URL="http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/"][/URL] [/FONT] [FONT=Verdana][B][COLOR=Black]Happy, Czarusię, Bronkę, 3 szczeniaki z działek, sunie Czarną ze zgłoszenia meilowego![/COLOR][/B][URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/"] [/URL][/FONT][FONT=Verdana] [/FONT][/quote] Ewelinko, a jakie namiary podajesz na Happy i Czarną?
  23. Nic dziwnego, że stres był, tyle nowych wrażeń na jedną małą Sarenkę. Musi ochłonąć i powolutku przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Nic na siłę i dużo cierpliwości, a będzie dobrze. Trzymam kciuki.
  24. [quote name='ewelinka_m']Dzisiaj Irena przywiozła z Cedzyny Bronię i Czarkę (u nas funkcjonuje jako Doxa) [/quote] To ja zmieniam "Doxa" na "Czarka", żeby nie mieszać.
×
×
  • Create New...