-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
DuDziaczek, a jakie namiary na Tigrę?
-
Również trzymam mocno kciuki. Ewelinko, a co z Hurcią?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]W takim razie, proszę o zamknięcie tego wątku, a wszystkich odwiedzających zapraszamy na kielecki wątek ogólny, gdzie są też szczeniaki:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-alarm-prosimy-o-pomoc-finansowa-karme-dla-naszych-psow-info-str-1-a-112282/"]Kielce - ALARM - prosimy o POMOC FINANSOWĄ i KARMĘ dla naszych psów! info str.1[/URL] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] i tak sobie myślę...że Górkę, Monę, Kinię można przenieść do wątku ogólnego...one już nie są szczeniakami...:-( i w takim razie nie wiem czy jest sens utrzymywać ten wątek...bo raczej już chyba nie będzie dla kogo...[/quote] No cóż, te, które zdążyły dorosnąć w oczekiwaniu na dom przeniosłam już na wątek ogólny. Została Mała i Figa. Myślę podobnie, jak Andzia, że nie ma sensu dłużej utrzymywać tego wątku. Figę i Małą też przeniosę, a ten się zamknie. Co Wy na to dziewczyny? -
Adopcje.org i schronisko.net też ma, od kiedy pojawiła się na wątku. Może jednak coś się ruszy :roll:
-
Fila była też, jak wszystkie, na adopcje.org i schronisko.net z namiarami Elwiry. Świetnie, że chociaż jej się poszczęściło, bo ten zastój jest bardzo dołujący :shake:
-
Dzięki Ewelinko za informacje. [quote name='Linssi']Zdjecie Malutkiej wrzucial Eruane, wiec moze ona wie cos wiecej[/quote] I chyba Puchatka też, więc Eruane jeśli masz jakieś wieści o nich, to napisz proszę.
-
Opisy i zdjęcia zaktualizowane, ale o kilku psiakach dawno nie było wiadomości, Ewelinko, może Ty coś wiesz: [B]Suzi[/B] - post 3 [B]Pola, Dolar, Tobi[/B] -post 6 [B]Malutka[/B] - post 8 [B]Dorka[/B] - post 9 [B]Czarna[/B] - post 9 [B]Puchatek [/B]- post 10
-
Dopiero dziś udało mi się wejść na forum :roll: Jutro wszystko przejrzę i zaktualizuję. Widzę, że znowu przybyło... :shake:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to zdejmuję Czarnulkę, skoro już w domu. A jak tam Górka po sterylce? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to nie wycofuję jej jeszcze. -
Świetnie, że choć jemu się udało. Czeka reszta kieleckiej gromady!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
GoskaGoska, staram się na bieżąco aktualizować, ale też wiem tylko tyle co dziewczyny napiszą na wątku. Na dorosłym wątku jest wszystko zaktualizowane. A na tym nie wiem, co z tymi "kudłatymi szczeniaczkami" i z tą czarną sunią ze "szczeniaków z działek". Reszta jest aktualna. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] to w sumie chyba nie mamy już maluszków...małych...same podrosnięte...[/quote] A te dwa małe kudłatki też już w domach? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Super, że i Emma w końcu u w domku! :multi: -
Kielce-mix kaukaza/leonbergera pojechał do swojego domku!!!
mag.da replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Piękne psisko! -
Znalazła domek- piękna suczka szczeniak woj. świętokrzyskie....
mag.da replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
Pytam o imię, bo muszę coś wpisać na stronę, taki wymóg. No i z imieniem łatwiej się zorientować o którą psinę chodzi, jeśli ktoś odpowie na ogłoszenie. W takim razie wpiszę "Mała". Większość stron, na których ogłaszamy to darmowe serwisy. Za Allegro się płaci. -
Znalazła domek- piękna suczka szczeniak woj. świętokrzyskie....
mag.da replied to Ancyk's topic in Już w nowym domu
Ancyk, jakie wpisać jej imię? Ja wrzucę ją na nasz wątek kielecki, na swietokrzyskie.schronisko.net i adopcje.org -
Nareszcie jakieś dobre wieści :multi:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to zdejmuję. A wiadomo, czy to częste siusianie Burdy ustąpiło? -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
mag.da replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Świetna wiadomość! Dużo szczęścia w nowym domu Franiu! -
[quote name='ewelinka_m'][FONT=Verdana][URL="http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/"][/URL] [/FONT] [FONT=Verdana][B][COLOR=Black]Happy, Czarusię, Bronkę, 3 szczeniaki z działek, sunie Czarną ze zgłoszenia meilowego![/COLOR][/B][URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/"] [/URL][/FONT][FONT=Verdana] [/FONT][/quote] Ewelinko, a jakie namiary podajesz na Happy i Czarną?
-
[quote name='ewelinka_m']Dzisiaj Irena przywiozła z Cedzyny Bronię i Czarkę (u nas funkcjonuje jako Doxa) [/quote] To ja zmieniam "Doxa" na "Czarka", żeby nie mieszać.