Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. [quote name='ewelinka_m']mag.do może biedakowi nowy wątek założyć..tu jak zwykle mało osób wchodzi... zaraz mu też machnę ogłoszenia, tylko na kogo namiary? nie wiadomo ile ma ? :oops:[/QUOTE] Dzięki Ewelinko. Namiary niech będą na Erkę (mam nadzieję, że się zgodzi :lol:). Co do wieku - w ząbki zajrzałam tylko tak pobieżnie, bo się wiercił, ma bielutkie. A tak z zachowania to młodziak, nie umiem dokładnie ocenić, myślę, że poniżej roku.
  2. Jutro skoro świt jedziemy po malucha. Niezastąpiona Erka uprosiła panią z hoteliku, aby go przyjęła choć na kilka dni :Rose: Ale to naprawdę tylko kilka dni, więc pilnie trzeba szukać czegoś na później. Od-Nowa, dzięki za Allegro. :) Jeśli Erka się zgodzi, to niech zostaną Jej namiary. Clo, dzięki, wyślę zdjęcia do tej Pani. Po kilku dniach w hotelu na pewno będzie można coś więcej powiedzieć o charakterku. Teraz najważniejsze, żeby psiak jeszcze tam jutro był...
  3. Dałam go na wątek Barda, Clo pisała o domku chętnym na borderowatego, może akurat się spodoba, jeśli jeszcze aktualne. W środę jest wolne to pojedziemy zobaczyć czy jeszcze tam jest, a potem to już tylko w weekend będziemy mogli podjechać i nakarmić go :shake:
  4. [quote name='clo'] sluchajcie mialam dzis jeszcze tel w sprawie barda..pani tez do domu z dziecmi...wiec musi byc lagodny..i najlepiej kudlaty taki bardopodobny;)choc troche;)border,collie mixy wszelkie dlugo wlose?macie propozycje?[/QUOTE] Clo, czy to jeszcze aktualne? Jest taki psiaczek w pilnej potrzebie w Kielcach - mieszka w lesie! Jest młodziutki, łagodny, uległy, choć oczywiście nie zaręczę na 100% za stosunek do dzieci, bo psiak jest nadal w lesie, ale gdyby się spodobał może jakoś udałoby się to sprawdzić. Jego historia i więcej zdjęć jest na wątku kieleckich szczeniaków post 373: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczenieta-z-kielc-prosimy-o-pomoc-dla-nich-potrzebne-dt-148818/index38.html[/URL] [URL="http://img21.imageshack.us/i/69814974.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6526/69814974.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/tn3g.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8824/tn3g.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://img689.imageshack.us/i/tn4s.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7039/tn4s.jpg[/IMG][/URL] A tydzień temu była z nim jeszcze taka sunia, myślę, że może jego mama: [URL="http://img690.imageshack.us/i/tnp1020214.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5748/tnp1020214.jpg[/IMG][/URL] Do Kielc możemy psiaka przywieźć praktycznie w każdej chwili, gdyby coś się dla niego znalazło. Mogę też zadeklarować 100 zł/mies. na jego utrzymanie (więcej niestety nie dam rady, bo u nas teraz dołek fin. :shake:). Tylko gdzie go umieścić, jak nawet hotelik zamykają :placz:
  6. Zaraz wymienię zdjęcie, a tymczasem wstawiam zdjęcia psiaka, o którym rozmawiałyśmy. Nie jestem pewna, czy powinien być na szczeniakowym, ale wydaje mi się, że jest młodziutki... Tydzień temu jechaliśmy leśną drogą (okolice Pierzchnicy) i przy stosie ściętego drewna zobaczyliśmy dwa śpiące psy - starszą suczkę i prawdopodobnie jej wyrośniętego szczeniaka - pieska. Wyglądało na to, że przybiegły tu za kimś, kto pracuje przy ścince, bo w pobliżu stał jakiś samochód i one pilnowały się tego miejsca. Daliśmy im kanapki, zjadły dość łapczywie. Wczoraj TZ znowu jechał tą drogą i niestety znowu był tam ten młodszy psiak, suki nie było. Dzisiaj pojechaliśmy z karmą, psiak znowu był... Chyba nie ma się co łudzić, że jest czyjś :shake: Myślałam, że przychodzi tam z pobliskiej wsi, bo może robotnicy rzucają mu coś do jedzenia, ale dziś jest niedziela, wokół żywego ducha, a psiak tam jest... Psiaczek jest trochę w typie border collie, bardzo przyjazny, z daleka ucieszył się na widok samochodu, skakał wokół nas z radości, wywalał się na plecy, że nawet nie można mu było zrobić zdjęcia, chciał się bawić, nawet jedzenie było mniej ważne. Jak odjeżdżaliśmy, a on musiał zostać, to aż się serce ściskało :placz: Ale gdzie go zabrać?? Ma ktoś jakiś pomysł? [URL="http://img14.imageshack.us/i/tn3g.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8824/tn3g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/tn5t.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9093/tn5t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img254.imageshack.us/i/tn2w.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1020/tn2w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img21.imageshack.us/i/69814974.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6526/69814974.jpg[/IMG][/URL]
  7. Na temat Lilu, to Andzia będzie wiedziała. [quote name='ewelinka_m']/oprócz Hili bo ma już domek zaklepany/ [/QUOTE] To pewne? Zdjąć ją czy się wstrzymać jeszcze?
  8. [quote name='ladySwallow']No dobrze, więc jutro siądę do ogłoszeń - zrobię im na pewno Allegro, każdemu osobno się postaram, a jak nie, to np trójkami... Postaram się też na adopcjach.org i na adopcjapsa.pl[/QUOTE] Na adopcje.org już są ;)
  9. [quote name='erka'] Sunia jest młodziutka, bardzo przymilna i jest bardzo podobna do mojej Zuzi :-(:-(:-(. [/QUOTE] Wstawiłam ją jako Zuzia.
  10. [quote name='Od-Nowa']poprawione [/QUOTE] Dzięki! A mogłabyś jeszcze ten poprawić? :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/katowice-oddali-go-zniszczyli-psychicznie-co-z-nim-teraz-bedzie-prosze-o-cud-125214/index7.html"][IMG]http://i806.photobucket.com/albums/yy349/inka05/Nowy-2.jpg[/IMG][/URL]
  11. No to super, że udało się z Górką. :multi: Od jakiegoś czasu nie działają banerki - podobno trzeba jeszcze raz dodać adresy wątków - umie ktoś to poprawić? :oops:
  12. Fuksik już tam jest ;) Tylko namiary dodam.
  13. [quote name='erka']Musze poprosić mag.dę,żeby dodała te imiona w pierszym poście, bo potem sie gubię. [/QUOTE] Nie wiem, jak to się stało, ale nie widziałam wcześniej tego posta z imionami :icon_roc: Już dodaję.
  14. [quote name='Pinesk@'] Na adopcje.org czekam na akceptacje ogłoszenia. [/quote] Na adopcje.org już są nasze psy poogłaszane i nie wiem, czy nie odrzucą Twoich, chyba, że dałaś na inne woj. niż świętokrzyskie, nie wiem, jak to tam jest.
  15. Tu chociaż trochę dobrych wieści. :p
  16. Zmieniłam tytuł. My też teraz nie możemy pomóc :shake:
  17. A można też prosić o banerek dla szczeniaków? :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sczenieta-z-kielc-prosimy-o-pomoc-dla-nich-148818/"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sc...a-nich-148818/[/URL]
  18. [U]...................................[/U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/510/img6301o.jpg/"][/URL]
  19. [quote name='erka'] Mag.do, cz byłabyś w stanie założyć szczeniakom osobny wątek, bo trochę się ich znowu uzbierało?[/quote] Założyłam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sczenieta-z-kielc-prosimy-o-pomoc-dla-nich-148818/[/url] Nie wiem, czy może być ten tekst w 1 poście - przeklejony ze starego wątku? No i czy konto AFN dalej podawać? Jeśli coś mam zmienić, to piszcie.
  20. piesek: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1139_zpsfd13c7cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1143_zpsa78280f9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1144_zps4affbfda.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1151_zps50598cc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1153_zpsdee20fd6.jpg[/IMG]
  21. 2 malenkie szczeniorki ok 9 tyg, docelowo niewielkie sunia: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1130_zps8610b949.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1131_zps0734785c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1134_zpsf88a1ac0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1136_zps4fdf7d8c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1137_zps5c66a1db.jpg[/IMG]
  22. Lusia - suczka [URL="http://img855.imageshack.us/i/60153164.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/337/60153164.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/31633060.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/307/31633060.jpg[/IMG][/URL] Nero - piesek [URL="http://img708.imageshack.us/i/96497811.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8174/96497811.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img5.imageshack.us/i/39799119.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5130/39799119.jpg[/IMG][/URL]
  23. Roki - piesek [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/329/60638005.jpg[/IMG] [URL="http://img694.imageshack.us/i/51800190.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6186/51800190.jpg[/IMG][/URL] Pola - suczka [URL="http://img651.imageshack.us/i/61029462.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2729/61029462.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img217.imageshack.us/i/94418025.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6563/94418025.jpg[/IMG][/URL]
  24. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Luna i Beza[/B][/COLOR][/SIZE] - dwie sunie po małej mamie. Luna: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1452_zps5f4eb074.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1454_zps911dcbfa.jpg[/IMG] Beza: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1429_zps8a9ac365.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1456_zps9f28be78.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/u mirki/IMG_1471_zpse5525ddf.jpg[/IMG]
  25. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Cypis [/COLOR][/SIZE][/B]- ma ok. 4mies. Został znaleziony wraz z bratem w szczerym polu. Ich mamę 2 tyg. wcześniej zabił samochód. Cypis jest nieco nieśmiały na początku, ale szybko się przywiązuje. Jest odrobaczony i zaszczepiony. [B]Kontakt: 0609890204 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/fotki113.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8559/fotki113.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/fotki108.jpg/"] [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/fotki127.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5336/fotki127.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/526/fotki108.jpg/"] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6112/fotki108.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...