-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
[URL=http://img189.imageshack.us/i/tndsc07109.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8738/tndsc07109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img46.imageshack.us/i/tndsc07117.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2548/tndsc07117.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/tndsc07124.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7735/tndsc07124.jpg[/IMG][/URL]
-
To ja uprzedzę Ewelinkę :cool3: [URL="http://img707.imageshack.us/i/tndsc07014.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9479/tndsc07014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img268.imageshack.us/i/tndsc07024.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/373/tndsc07024.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img705.imageshack.us/i/tndsc07026.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8469/tndsc07026.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img705.imageshack.us/i/tndsc07035.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9473/tndsc07035.jpg[/IMG][/URL]
-
Psom z jednostki też dobrze byłoby założyć nowy wątek, może znalazłyby się jakieś możliwości pomocy spoza Kielc. Tutaj zginą w tłumie :shake:
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale wieści od Taro :multi: :multi::multi: Udało się chłopakowi :p A z tą chorobą lokomocyjną, to mam nadzieję, że przejdzie. Z nami jechał ładnie - leżał sobie, tyle, że to była krótka trasa. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']I co ja teraz mam zrobić??? Nie mogę edytować postu![/QUOTE] Ewa, trzeba 2 razy kliknąć "edytuj post" i wtedy da się edytować. Przynajmniej u mnie... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wymieniłam zdjęcia, jeszcze czekam na Kropelkę. Super, że Tumliniątka w DT :p -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Nie wiem też czy nie trzeba będzie znowu ogłaszać Kropelki, która miała jechać do Luksemburga. Pan miał być w Polsce już 17.11, ale jakoś się nie odzywa. Mag.do, jak nie masz już jej zdjęć, to Ci wyśle. [/QUOTE] Ewa, to podeślij zdjęcia i jakiś opis, bo ja teraz nic nie umiem znaleźć na wątku - chyba nie działa wyszukiwanie. Andziu, a Ty jakbyś mogła podać link do wątku Maniuni, bo też mi gdzieś wcięło i nie mogę znaleźć :shake: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja tak wchodzę: szybkie menu (na pasku u góry) -> subskrypcje tematów (tyko to czasem działa a czasem nie...) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Nie mogę wstawić zdjęć tego szczeniorka , nic nie moge znaleźć , a sytuacja dramatyczna . Ten szczeniak, o którym pisałm wyzej jest sliczny, jamnisiowaty, skończy w schronie w sobotę! [/QUOTE] To ten? (widziałam, że wklejałaś na "przygarnę psa"): [URL=http://img21.imageshack.us/i/dscf7027800x600.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8848/dscf7027800x600.jpg[/IMG][/URL] -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
mag.da replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']To na razie oprócz allegro nie ma innych ogłoszeń?...[/QUOTE] Jeszcze adopcje.org i swietokrzyskie.schronisko.net ma od początku. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I mnie się dopiero teraz udało wejść, chyba forum zaczyna działać. Przynajmniej subskrybowane wątki już są. -
To ja dziękuję za pomoc :loveu: Taruś miał wyjątkowe szczęście, że tak szybko znalazł dom. A co do zostawania w domu, to dobrze byłoby, gdyby Państwo zaczęli z nim ćwiczyć tak po kilka minut na początek, żeby potem nie było problemu.
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
mag.da replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Wiadomo coś, jak poszukiwania? Była Rudzia widziana przez kogoś od rana? -
Są może jakieś wieści, jak tam podróż i pierwsze chwile w domu? :oops:
-
Taruś odrobaczony i odpchlony. W hoteliku zachowuje się jak gospodarz posesji, wita gości, a potem odprowadza do furtki. :lol: Pani, której wysłałam zdjęcia jeszcze nie odpisała :shake:
-
[quote name='mag.da'] Wysłałam zdjęcia Tarusia na ten kontakt od Clo, ale nie mam żadnej odpowiedzi do tej pory :shake:[/QUOTE] A jednak Pani odpisała. Póki co, poprosiła tylko o więcej info o Tarusiu.
-
Dzisiaj to chyba dogo znowu muli :roll: Kajtuś: [URL="http://img25.imageshack.us/i/1001511w.jpg/"][URL=http://img252.imageshack.us/i/1001511.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1603/1001511.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
mag.da replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Malagos, proszę o nr konta, przeleję jakiś grosik. -
Śliczny banerek, dzięki :loveu: Wysłałam zdjęcia Tarusia na ten kontakt od Clo, ale nie mam żadnej odpowiedzi do tej pory :shake:
-
[quote name='Od-Nowa'] ma allegro, gumtree Kraków, alegratke [/QUOTE] I jeszcze swietokrzyskie.schronisko.net i adopcje.org
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Wątek Taro - zapraszam: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13468534&posted=1#post13468534]Taro - prawie border collie z lasu - pilnie potrzebny DT! - Dogomania Forum[/url][/B] -
Taro dziś został przywieziony z lasu do hoteliku w Kielcach. [QUOTE]Miałam stracha, że go nie ma, bo jak podjechaliśmy to go nie było nigdzie widać, ale jak tylko otworzyłam drzwi, to pojawił się nie wiadomo skąd obok samochodu z roześmianym pyziorem :lol: Bez problemu dał się złapać na ręce. W samochodzie jechał pięknie - leżał sobie, tylko jak już wjechaliśmy do Kielc i zaczęły się postoje na światłach, to się trochę kręcił. W hoteliku oszczekał nas z boksu labek - hotelowicz, ale Taruś nie odwzajemnił szczeków, patrzył tylko z zainteresowaniem. Trochę bał się, jak zamykaliśmy go w boksie, ale nie panikował jakoś szczególnie tylko przywierał do ziemi - zero agresji. Myślę, że Pani z hoteliku będzie mogła coś więcej powiedzieć na jego temat, jak już się chłopak zadomowi i rozkręci. Póki co, to sama radość i łagodność. Hotelik prawdopodobnie ma tylko do weekendu, więc trzeba intensywnie szukać domu.[/QUOTE]
-
[SIZE=3][COLOR=Red][B]Taro[/B][/COLOR][/SIZE] -[B] młodziutki psiak, 8 - 10 mies., znaleziony w ogromnym lesie w świętokrzyskim, z dala od cywilizacji. Można się tylko domyślać skąd się tam wziął. Widywany był minimum od tygodnia w tym samym miejscu, ale mógł tam koczować dłużej.[/B] A to historia jego znalezienia: Tydzień temu (31.10), jechaliśmy leśną drogą (okolice Pierzchnicy, świętokrzyskie) i przy stosie ściętego drewna zobaczyliśmy dwa śpiące psy - starszą suczkę i prawdopodobnie jej wyrośniętego szczeniaka - pieska. Wyglądało na to, że przybiegły tu za kimś, kto pracuje przy ścince, bo w pobliżu stał jakiś samochód i one pilnowały się tego miejsca. Daliśmy im kanapki, zjadły dość łapczywie. Wczoraj TZ znowu jechał tą drogą i niestety znowu był tam ten młodszy psiak, suki nie było. Dzisiaj pojechaliśmy z karmą, psiak znowu był... Nie ma się co łudzić, że jest czyjś :shake: Wokół żywego ducha, a psiak tam jest... Psiaczek jest w typie border collie, bardzo przyjazny, z daleka ucieszył się na widok samochodu, skakał wokół nas z radości, wywalał się na plecy, że nawet nie można mu było zrobić zdjęcia, chciał się bawić, nawet jedzenie było mniej ważne. Jak odjeżdżaliśmy, a on musiał zostać, to aż się serce ściskało :placz: [B]W Kielcach wyczerpały się już możliwości pomocy psom: nie ma DT, jedyny hotelik jest zamykany na zimę, schronisko to mordownia.[/B] Erce udało się uprosić właścicielkę hoteliku i przyjęła Taro, ale [B]tylko na kilka dni.[/B] Jednak nie ma pomysłów, co dalej, jeśli nie znajdzie się DT lub DS w krótkim czasie. Potrzebna wszelka pomoc - w szukaniu domu, ogłoszeniach, a także finansowa na hotelik. [COLOR=Black] [/COLOR][SIZE=2][COLOR=Black][B]Kontakt:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black] [B] 0609-890-204 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black] [/COLOR] Taro: [URL="http://img254.imageshack.us/i/tn2w.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1020/tn2w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img21.imageshack.us/i/69814974.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6526/69814974.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img689.imageshack.us/i/tn4s.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7039/tn4s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img14.imageshack.us/i/tn3g.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8824/tn3g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/tn5t.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9093/tn5t.jpg[/IMG][/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Taro już w hoteliku :p Miałam stracha, że go nie ma, bo jak podjechaliśmy to go nie było nigdzie widać, ale jak tylko otworzyłam drzwi, to pojawił się nie wiadomo skąd obok samochodu z roześmianym pyziorem :lol: Bez problemu dał się złapać na ręce. W samochodzie jechał pięknie - leżał sobie, tylko jak już wjechaliśmy do Kielc i zaczęły się postoje na światłach, to się trochę kręcił. W hoteliku oszczekał nas z boksu labek - hotelowicz, ale Taruś nie odwzajemnił szczeków, patrzył tylko z zainteresowaniem. Trochę bał się, jak zamykaliśmy go w boksie, ale nie panikował jakoś szczególnie tylko przywierał do ziemi - zero agresji. Myślę, że Pani z hoteliku będzie mogła coś więcej powiedzieć na jego temat, jak już się chłopak zadomowi i rozkręci. Póki co, to sama radość i łagodność. Hotelik prawdopodobnie ma tylko do weekendu, więc trzeba intensywnie szukać domu.