Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Opuchlizna, czy też raczej takie "gule" po kastracji, to chyba normalne. Przynajmniej nas wetka uprzedzała, że może coś takiego wystąpić. Nasz pies miał tylko nieznaczne zgrubienia, ale podobno u niektórych może to wyglądać tak, jakby wcale nie zostały wykastrowane. Może to właśnie to? Trzymamy za Zgredka :kciuki:
  2. [quote name='erka'] Ale czy znajdzie się jakis transport do Gdańska w razie czego?[/quote] Przypominam, że szwagier Weszki jeździ tam czasem :cool3:
  3. Przypominam kawalera! Zimę przetrwał bez domu, może na wiosnę uśmiechnie się do niego szczęście?
  4. Mały milutki psiak czeka na domek!
  5. Wdzięczna mała sunia pilnie potrzebuje domku!
  6. :lol: Musimy z tym poczekać na Erkę. To super, że sunie nie będą musiały kolejny raz zmieniać miejsca pobytu. :loveu:
  7. Megi jest fantastycznym psiaczkiem, miałam okazję ją poznać osobiście :loveu: Super domek poszukiwany!
  8. Na pewno i do Czarnusia uśmiechnie się w końcu szczęście :kciuki:
  9. Ja też nie wiem, ale na 100% można to zrobić. Trzeba potem podać powód, np. brak kontaktu telefonicznego itp. Może ktoś z doświadczeniem na Allegro podpowie?
  10. Totalne dno... Dlatego lepiej od razu odwoływać takie oferty, bo powystawiają Ci negatywy. Niektórym się wydaje, że jak zalicytuje 2 zł to "przedmiot" jest jego i już...:roll:
  11. Saga, może dopisz do aukcji zdanie, że "oferty składane bez uprzedniego kontaktu telefonicznego będą odwoływane". No i nie dawaj opcji "kup teraz". Słyszałam, że rozmnażacze licytują na takich aukcjach, żeby wystawić potem negatyw. Dla nich to przecież konkurencja :roll:
  12. Po tym, co zgotowali mu dotychczasowi właściciele :angryy: ten psiak powinien dostać naprawdę super domek na stare latka. :loveu:
  13. Ewa, saga już mu założyła, a iwop zaoferowała Allegro :) Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50221[/url]
  14. [quote name='erka'] Jeszcze przybędzie jeden szczeniak! Jutro jadę po szczeniaka collie![/quote] Już jest :iloveyou: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3781/collie3gy4nx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/7272/colliedm3pp5.jpg[/IMG]
  15. [quote] Dzisiaj Thora z córeczką pojechały do Niemiec!:multi: Do Kielc przywiozła ją z hotelu spod Radomia mag.da ze swoim TZ, której bardzo dziękuję :calus: . Poczekalismy trochę w domu nani ni, która służyła za tłumacza:lol: , na człowieka z niemieckiej organizacji, który przyjechał specjalnie po Thorę. I pojechała Thorunia razem z Cykorią najpierw do tego człowieka, a po tygodniu ma pojechać do nowego domku! [B]Dziękujemy bardzo pajuni za pomoc !:iloveyou: [/B] To ona znalazła sponsora, dzięki któremu możliwe było leczenie Thory, jej pobyt w hotelui teraz wyjazd do nowego domu. :loveu: [/quote] A to fotki z pobytu Thory z Cykorią u nani ni przed wyjazdem. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4584/thoraicykoriahx7om9.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4123/thoraicykoria2kd2dm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6228/thoraicykorai1yf4xm4.jpg[/IMG]
  16. Budę ma, jedzenie też, choć nie wiem czy regularnie. Miała go przygarnąć dyrektorka szkoły obok której przebywa, ale coś nie wyszło :shake:
  17. [quote name='lady_lina']Ktore ze szczeniorkow szukaja jeszcze domku?(nie zbyt mam czas na przegladniecie calego watku:() Pozdrawiam:)[/quote] Wszystkie, które są na 1 str. w 1 poście.
  18. Boksereczka jest teraz u tej Pani, która ją znalazła na ulicy. Tylko, że tam jest już piesek i Pani nie stać na drugiego. Zgodziła się ją trochę przetrzymać, ale nie wiadomo jak długo.
  19. W schronisku nie miałaby szans :shake: Domek pilnie potrzebny! Nie wiadomo, jak długo ta Pani zechce ją przetrzymać.
  20. I jak tam u Szorstkiego? Można zmienić tytuł? :cool3:
  21. Jak z Poznania, to koniecznie [B]supergoga[/B] - napiszcie do Niej na pw, na pewno nie odmówi. Ostatnio pomagała Gemowi przy adopcji Perełki.
  22. [quote name='erka'] [COLOR=red]Cały czas szukamy transportu dla ON-kowatej suni 3 mies. do Opola.[/COLOR][/quote] Ewa, napisz może do [B]kasia_777[/B], ona dość często jeździ na trasie Radom - Kraków, oferowała kiedyś, że chętnie pomoże w transporcie.
  23. [quote name='anielica']Słuchajcie, czy te psiaki z pierwszej strony są do adopcji? Nie ma przy nich żadnej adnotacji, więc nie wiem. Nasze dwie Lubelskie sunie - Muszka i Spinia oraz Leoś znalazły dom na allegro w kilka dni. Dlatego osobom zainteresowanym chcę pokazać inne pieski. Przed chwilą wysłałam Pani zainteresowanej Leonem tę sunię grubiutką z tej strony i tego szkielecika z innego wątku. Które pieski są jeszcze do adopcji? Do kogo podawać namiary? Acha, i czy pieski mają swoje osobne wątki, czy są wystawiane razem na allegro?[/quote] Wszystkie pieski z 1 str. tego wątku i z drugiego naszego zbiorowego (link w moim podpisie) szukają domów (dopisałam już adnotację). Jeśli chodzi o tego szkielecika, to nie wiem, czy już się nadaje do adopcji, podobno jest cały wyłysiały :shake: Ale to Erka może więcej powiedzieć. Namiary w ich sprawie podawaj do Erki: [COLOR=#8b0000][B]Tel. w sprawie adopcji - 0609 890 204[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]e-mail: [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#8b0000][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] Jeśli chodzi o Allegro, to wystawia je Ulka18, mają jedną wspólną aukcję, wyróżnioną.
×
×
  • Create New...