-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
mag.da replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Opuchlizna, czy też raczej takie "gule" po kastracji, to chyba normalne. Przynajmniej nas wetka uprzedzała, że może coś takiego wystąpić. Nasz pies miał tylko nieznaczne zgrubienia, ale podobno u niektórych może to wyglądać tak, jakby wcale nie zostały wykastrowane. Może to właśnie to? Trzymamy za Zgredka :kciuki: -
[quote name='erka'] Ale czy znajdzie się jakis transport do Gdańska w razie czego?[/quote] Przypominam, że szwagier Weszki jeździ tam czasem :cool3:
-
Mały milutki psiak czeka na domek!
-
Wdzięczna mała sunia pilnie potrzebuje domku!
-
:lol: Musimy z tym poczekać na Erkę. To super, że sunie nie będą musiały kolejny raz zmieniać miejsca pobytu. :loveu:
-
Megi jest fantastycznym psiaczkiem, miałam okazję ją poznać osobiście :loveu: Super domek poszukiwany!
-
Na pewno i do Czarnusia uśmiechnie się w końcu szczęście :kciuki:
-
Po tym, co zgotowali mu dotychczasowi właściciele :angryy: ten psiak powinien dostać naprawdę super domek na stare latka. :loveu:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewa, saga już mu założyła, a iwop zaoferowała Allegro :) Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50221[/url] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] Jeszcze przybędzie jeden szczeniak! Jutro jadę po szczeniaka collie![/quote] Już jest :iloveyou: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/3781/collie3gy4nx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/7272/colliedm3pp5.jpg[/IMG] -
[quote] Dzisiaj Thora z córeczką pojechały do Niemiec!:multi: Do Kielc przywiozła ją z hotelu spod Radomia mag.da ze swoim TZ, której bardzo dziękuję :calus: . Poczekalismy trochę w domu nani ni, która służyła za tłumacza:lol: , na człowieka z niemieckiej organizacji, który przyjechał specjalnie po Thorę. I pojechała Thorunia razem z Cykorią najpierw do tego człowieka, a po tygodniu ma pojechać do nowego domku! [B]Dziękujemy bardzo pajuni za pomoc !:iloveyou: [/B] To ona znalazła sponsora, dzięki któremu możliwe było leczenie Thory, jej pobyt w hotelui teraz wyjazd do nowego domu. :loveu: [/quote] A to fotki z pobytu Thory z Cykorią u nani ni przed wyjazdem. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4584/thoraicykoriahx7om9.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4123/thoraicykoria2kd2dm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6228/thoraicykorai1yf4xm4.jpg[/IMG]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='lady_lina']Ktore ze szczeniorkow szukaja jeszcze domku?(nie zbyt mam czas na przegladniecie calego watku:() Pozdrawiam:)[/quote] Wszystkie, które są na 1 str. w 1 poście. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] [COLOR=red]Cały czas szukamy transportu dla ON-kowatej suni 3 mies. do Opola.[/COLOR][/quote] Ewa, napisz może do [B]kasia_777[/B], ona dość często jeździ na trasie Radom - Kraków, oferowała kiedyś, że chętnie pomoże w transporcie. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='anielica']Słuchajcie, czy te psiaki z pierwszej strony są do adopcji? Nie ma przy nich żadnej adnotacji, więc nie wiem. Nasze dwie Lubelskie sunie - Muszka i Spinia oraz Leoś znalazły dom na allegro w kilka dni. Dlatego osobom zainteresowanym chcę pokazać inne pieski. Przed chwilą wysłałam Pani zainteresowanej Leonem tę sunię grubiutką z tej strony i tego szkielecika z innego wątku. Które pieski są jeszcze do adopcji? Do kogo podawać namiary? Acha, i czy pieski mają swoje osobne wątki, czy są wystawiane razem na allegro?[/quote] Wszystkie pieski z 1 str. tego wątku i z drugiego naszego zbiorowego (link w moim podpisie) szukają domów (dopisałam już adnotację). Jeśli chodzi o tego szkielecika, to nie wiem, czy już się nadaje do adopcji, podobno jest cały wyłysiały :shake: Ale to Erka może więcej powiedzieć. Namiary w ich sprawie podawaj do Erki: [COLOR=#8b0000][B]Tel. w sprawie adopcji - 0609 890 204[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]e-mail: [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#8b0000][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] Jeśli chodzi o Allegro, to wystawia je Ulka18, mają jedną wspólną aukcję, wyróżnioną.