Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Hej! Słodko śpią ze sobą:loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/122/d1024eefd4efc76a.jpg[/URL] Haha! Misiu z naciągniętą skarpetą na głowie:evil_lol: Przechodzę kryzys na następnego psa:placz:
  2. Teraz to zdjęcia będą częściej:eviltong: Muszą!
  3. Tak to się kończy kiedy nie ma się czasu poszukać prawdziwych hodowli, popytać.... wystarczy klik na Kup Teraz i gotowe! Szkoda tylko ludzi, którzy wydali dużo kasy na kundelka i samego psa, który jest ofiarą pseudohodowli:shake:
  4. Świetna gromadka:loveu: Zdecydowanie proszę o więcej zdjęć
  5. Wiecie co? Czasami zastanawiam się skąd oni biorą takich psychologów do programu:shake: Cały czas podaje te same rasy dla wszystkich... O yorkach to już nie wspomnę:angryy:
  6. Przyszłam napisać, że Twoja suczka jest urocza:loveu: Wierze, że zajmiecie wysoką lokatę na wystawie. Życzę Wam tego! Jak się patrzy na takie szczeniaki to chciałoby się mieć jeszcze jednego... ten czas tak szybko minął
  7. Hihihi....ale ich ostatnio bierze na zabawy:lol:
  8. Ale WY myślicie o czymś innym:eviltong::evil_lol:
  9. O Wy małpy:mad: Nie mogę się gniewać.... mam za dobry humor
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    Siedzą mężczyzna i kobieta w przedziale. Mężczyźnie rozpiął się rozporek, więc kobieta próbuje mu jakoś elegancko zwrócić uwagę: - Hmm... "sklep" się Panu otworzył... Pan od razu zorientował się o co chodzi i zapiął rozporek, ale chciał wiedzieć, czy nie widziała przypadkiem czegoś więcej: - A, hmm... "kierownik" był? - Nie, tylko jakiś "fizyczny" leżał na worach...
  11. Magda

    Galeria Fidlastego

    Buahahahahah......proszę:evil_lol:
  12. Magda

    Galeria Fidlastego

    Ludzie starczy!! Już mnie wszystko boli:evil_lol:
  13. Magda

    Galeria Fidlastego

    Rano w biurze: - Stary, skąd masz takie limo pod okiem?! - A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy "ale zbaw nas ode złego", to niechcący spojrzałem na teściową... Jagna zaniepokojona dziwnymi odgłosami dochodzącymi od sąsiada, pyta: - Co się u was dzieje, kumie? - Nic. To tylko teściowa śpiewa wnukom kołysanki. - Chwała Bogu! Już myślałam, że świnia wam zdycha.
  14. [quote name='Kasia']Trza se rozweselić wieczór :evil_lol:[/quote] Szczególnie głośno zaśmiałam się z kawału o bąkach...mama spytała z dołu co się stało:evil_lol:
  15. Magda

    Galeria Fidlastego

    Kasiu coś specjalnie dla Ciebie:evil_lol: Żona do męża: - Kochanie, wiesz, że mamusia była wczoraj u dentysty? - Tak? A co, kanały jadowe jej udrażniał?
  16. Choruje, ale zależy na co:stupid::evil_lol:
  17. Magda

    Galeria Fidlastego

    Na rozmowę kwalifikacyjną przychodzą trzy blondynki. Pierwsza blondynka wchodzi do sali, pokazują jej zdjęcie z profilu jakiegoś faceta i proszą, aby opowiedziała coś o nim. - O jejku! On ma jedno ucho. Poprosili następną, dali jej to samo zdjęcie do opisania. - O Boże, on ma jedno ucho. Trzecia blondynka wchodzi do sali, patrzy na zdjęcie i mówi: - Ten facet nosi szkła kontaktowe. Przyszły pracodawca sprawdza w aktach... I rzeczywiście - facet nosi szkła kontaktowe. - Jak pani udało się to zrobić, skąd pani wiedziała? - Ten pan nie może nosić okularów - odpowiada blondynka. - Ale dlaczego? - Bo on ma jedno ucho. Zaraz umrę:roflt: Więcej nie daje
  18. Hihi...mam taki dobry humor:evil_lol: Uwielbiam Was!
  19. [quote name='Kasia']Moje ślinianki sie zatykaja dość często :shake: Mikuś ma brodę prawie jak Masterczysław :loveu:[/quote] To na święta taka długa:lol: Jeszcze się śmieję z tych kawałów....hihi
  20. Magda

    Galeria Fidlastego

    Blondynka zamówiła pizzę. Sprzedawca pyta się, czy pokroić na sześć czy na dwanaście kawałów. Ona opowiada: - Sześć, bo dwunastu to ja nie zjem. Kasia!! Ja znam same brzydkie o blondynkach...
  21. Madźka coś Ty mu na Boga zrobiła?!! Te łapy:placz: Trzymajcie, bo zabiję:pissed:
  22. [IMG]http://images26.fotosik.pl/123/17963fea2e8ac2ed.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ac/Suricata.jpg/260px-Suricata.jpg[/IMG] Hahahhah:evil_lol::evil_lol:
  23. Magda

    Galeria Fidlastego

    Nie mogę. Hahahaha:roflt::roflt: Jeszcze!
  24. Biedna:megagrin: Fionka jak się trzepie na każdym zdjęciu
  25. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hihihihihihi.... dobre:evil_lol: Kasiu jaka piżamka!:turn-l: W serducha
×
×
  • Create New...