Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Hej! Sysłam się przywitać:p [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Uciekłam........ze skoły[/COLOR][/SIZE]
  2. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Fidlaki! Hihi...Anusiak po 22 wariuje:stupid: Kasiu dzisiaj piątek! Słyszysz PIĄTEK!!:Cool!::bigcool:
  3. [quote name='Matusz'][SIZE=4][COLOR=Red][B]LESSON OF LOVE - chlopiec. [COLOR=Navy]ja zaklepuję jako ojciec chrzestny :loveu::loveu: !! [/COLOR] [/B][/COLOR][/SIZE][/quote] No dobra niech Ci będzie...:nonono2: Ty będziesz utrzymywał, a ja rozpieszczała:evil_lol:
  4. Biedna zapracowana Kasia! Jak możecie się tak nad nią znęcać?:mad: Ja jak zawsze lecę w obronę. HA! I nie lecę w kulki!
  5. Nadziejo co tam u Was? Jak leci? Jesteśmy bardzo ciekawi:cool3:
  6. [quote name='agaciaaa']Świetne imiona!! Szczególnie Lesson of Love :loveu:[/quote] Też mi się to podoba! Ja poproszę w takim razie rodzynka:loveu: Zaklepuję!
  7. Hej! Grzeczna byłam to i Mikołaj był:loveu: Wypsikałam się prezentem i teraz ze mnie paruje:lol: Jestem w szkole...ale ciiii! Wiecie może do kiedy nieloty mają zakaz wychodzenia? Chcemy zabrać go na spacer... biedny:-( Aha i M&M'sy są TYLKO jedne i niepowtarzalne. My jesteśmy czerwone i żółte:evil_lol: Wy możecie być niebieskie, brązowe, zielone...
  8. Cześć Marea! Jak mnie tu dawno nie było! Śliczne widoczki, a ta owieczka:evil_lol:. Melka wyładniała:loveu: Poproszę więcej zdjęć. Stęskniłam się za bardzo
  9. [quote name='Kasia']Władzo zachacz jeszcze o inne galeryje z ta fotką :evil_lol: cze Kapryśki i Fionki :loveu:[/quote] Śmiej się zając śmiej! Przyczepiła mi się do buta i teraz lata za mną:cool1:
  10. A Ty Madźka piszesz jeszcze z biologi i....?
  11. [quote name='tigrunia']Jaki on pikny :loveu::loveu::loveu: [COLOR=paleturquoise]A gdzie ta sypialnia, co ? ;) [/COLOR][/quote] Pogoda jest beee... Nic nie widać na zdjęciach.
  12. Bidna.... a z czego?
  13. [quote name='madziasto4']Oj się Władzy chiba galeryjki popierdzieliły :evil_lol:[/quote] Coś się zaćło przez chwilkę...już poprawiłam:eviltong: Nie wiem o co chodzi z tym linkiem:evil_lol:
  14. [URL]http://images23.fotosik.pl/121/bf39b1d3016b7c61.jpg[/URL] Była wojna o najlepsze miejsce?:evil_lol: Same porozwalane dywaniki
  15. [URL="http://images23.fotosik.pl/121/bf39b1d3016b7c61.jpg"]Taaa..... hmmmm....ciekawe jakie[/URL] Co się dzieje z tym internetem!!
  16. Wszystkie psy pozamykane są... Prawie same owczarki w budach lub kojcach:-( Tak mi ich żal. Chodzimy z Mikusiem na pobliskie pole, a te psy cały czas na 2 metrach kwadratowych przez cały rok. Jest taka fajna suńka mieszanka sznaucerka i yorka, z która Miki się troche pobawi. Z jednym kundelkiem to sie prawie pożarł na początku:lol: Jak dobrze, że nie mamy więcej zabawek:mad: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/116/pc040408ri3.jpg[/IMG] Wiecie, że nielot musi być zamknięty? Ma zakaz wychodzenia na dwór....:placz:
  17. Hihihi...Tigrunia jak chcesz to ja mogę pomóc:diabloti: Chętnie się pobawię Buziaki dla małej! Oby tej nocy smacznie spała
  18. Magda

    Galeria Fidlastego

    Kasiu zaczynam się Ciebie bać:placz: T tak mają....ciekawa jaka będzie moja
  19. [quote name='madziasto4']Proponuję ustalić pewne zasady: Wymóg chociaż 1 fotki na 1 stronę galeryjki :grins:[/quote] Dobra! Od dzisiaj tak będzie:eviltong:
  20. [quote name='madziasto4']Cześć Madziula :hand: Toro kiedyś wlazł kroczek za kroczkiem do wielkiej kałuży, po czym z wielkim zainteresowaniem zaczął wygrzebywać łapką kamyczki :cool1:[/quote] A może próbował dotknąć kolegę po drugiej stronie?:eviltong: Miki dzisiaj się poświęcił i przeszedł przez kałuże żeby zrobić siku na usypanej ziemi:evil_lol: Jeszcze świeże [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9922/pc040394gn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5033/pc040396po8.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7874/pc040402jm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/9237/pc040405hu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9900/pc040406kn0.jpg[/IMG]
  21. Magda

    Galeria Fidlastego

    Cześć Kasiu! Będzie ktoś dzisiaj? Taka sama jestem jak palec...:placz:
  22. Anusiak Ty wiesz, że nie ma zdjęć Alutki? Zamknę galerię!:mad:
  23. Zieeeeeewa! Psysły M&M'sy (Anusiak bardzo mi się to podoba:loveu:) Kobity wy jokieś nie w sosie jesteście... co taka cisza?
  24. [quote name='Agata_B']Ino mi spróbuj moją mrówe tak skosić!!:mad: Kucora Torowi zrób, Madźka! :loveu:[/quote] O której mrówie mówisz? Bo jeśli chodzi o Masterka TO JEST MÓJ!!:mad: Madźka idzie jutro do szkoły hihihihihi:diabloti:
  25. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Powoli zaczynam się pakować i tak się zastanawiam jakie rzeczy wziąć, bo nie wiem jaka pogoda będzie w Paryżu oby lepsza niż ta w Polsce, najważniejsze zeby nie padało, bo do Disney'a chcemy się przejśc i [COLOR=Black][B]Myszkę Miki Pozdrowić[/B] [/COLOR]i innych przyjaciół z dzieciństwa :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Od nas też pozdrówcie! My chcemy specjalną fotkę od Pana Mikiego:razz::loveu: Oskarek znowu sam... jak chcecie to po drodze wstąpcie do Koszalina - chętnie się zaopiekujemy:loveu:
×
×
  • Create New...