-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Nie wiem.... w kształcie piernika nie było:cool1:
-
Hej Kasiu! Gdzie wyro? Przyszłam podziwiać
-
Hłe, hłe, hłe..... :evil_lol: Anusiak będzie władza ustawodawcza, a ja Władza wykonawcza Uuuu.....prokurator. Od dzisiaj jestem grzeczna
-
Anusiak my to jedna krew przecia! Proszę! [IMG]http://www.sweets.pl/pliki/artykuly/Haribo_Goldhaeschen_00_400.jpg[/IMG]
-
Anusiak to kim zostaniesz jak dorośniesz?:lol:
-
Nie mogę... jak sobie tylko przypomnę jak on wygląda to jednak wolę patrzeć:evil_lol: Wcinam Haribo!
-
A co Ty myślałaś? U nas nic nie idzie na marne i na szybko:evil_lol: Zobacz jaki z niego chłop
-
Jesu! Nie mogę na to patrzeć....:mdleje: Anusia ja wiem co czujesz
-
Hej! Kasiu nawet nie wiem ile ich tam jest.... przyjechaliśmy na działkę a kotka siedziała na podeście razem z jednym maluchem (około 5-6 tygodni). Jak tylko się zbliżyliśmy to ona szybko myk i pod domek. Ale ten czas szybko leci... Doba jest dla mnie za krótka!:placz: Jedzenie w wykonaniu Mikiego:lol: Najpierw podchody... [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1193/pc070475bd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9218/pc070488yp4.jpg[/IMG] Coś się zaczyna dziać [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/765/pc070474kl6.jpg[/IMG] Potem wyjmowanie karmy z miski i kolejne chwile zastanowienia [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2200/pc070476yf5.jpg[/IMG] Można zjeść [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4273/pc070478om6.jpg[/IMG] Oto cały obiad Mikiego:evil_lol:
-
Bayco nie martw się! Na pewno będzie dobrze. Cały czas jesteśmy z Tobą;)
-
[QUOTE][URL]http://img248.imageshack.us/img248/3062/pc069157en6vu3.jpg[/URL][/QUOTE] Mój Ci on!:loveu: Śliczny jest! Dziewczynki już mi się pomyliły:lol:
-
Witamy kolejną yorkową panienkę:multi:
-
Trzymamy kciuki za mała! Daj znać czy lepiej;)
-
Myślę, że powinieneś zajrzeć [URL="http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=412"]tutaj[/URL] i w inne działy Wychowania;) Pozdrawiam!
-
Hej! Śliczny pies:razz: Pongo - jak z bajki. Jeszcze może nie wiesz, ale w jednym poście można wstawić max. 5 zdjęć, a resztę zamieniamy na linki, bądź piszemy kolejnego posta;) Reszta w regulaminie. Życzę szybkiego przyrostu stronek:p
-
[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/8591/pc090515vq1.jpg[/IMG]
-
Na początku... [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2145/pc080500ao1.jpg[/IMG] zaczynało przybywać [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2831/pc080510zc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9417/pc080509qo9.jpg[/IMG] potem pieczenie [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1589/pc080501go0.jpg[/IMG] i gotowe! [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1407/pc080506yy6.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Jessoo .. jak mogłas wypuścić nielota ??? :crazyeye:[/quote] Nie mogliśmy się powstrzymać:eviltong: Stare zdjęcia znalazłam [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/3378/pa210090bx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/7625/pa210089sh3.jpg[/IMG] nowsze [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/9480/pb180168st6.jpg[/IMG] I pierniczki:loveu: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7922/pc080497fo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/7585/pc080498nx7.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']To pole obfoć koniecznie!![/quote] [quote name='Kasia']Jak piernikowanie poszło? :p[/quote] Będą zdjęcia. Spokojnie moje drogie:eviltong: [quote name='Asiaczek']Jaki piekny przedziałek.... nawet na ogonie! [URL]http://img90.imageshack.us/img90/2221/pc070457bd3.jpg[/URL] Eh, pobiegałoby się... [URL]http://img90.imageshack.us/img90/1355/pc070458pj8.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Hihi ten przedziałek to rzeczywiście nam się udał:lol: Dzisiaj biegał na działce za nielotem i małymi kotkami - kotka nam się okociła pod domkiem:crazyeye: [quote name='tigrunia']Czesc Madzik - modzik :evil_lol: Sliczne fotki :loveu: [COLOR=paleturquoise]w dalszym ciagu czekam na sypialnie [/COLOR][/quote] Hej! No dobra... zaraz wstawie;)
-
[quote name='bayco']Bardzo podobaja mi sie psy pompeo i białeyorki pomimo ze nie maja rodowodów i rozmawiałam i z jedna i z druga nie raz i faktycznie białeyorki mieszka w Strykowie a jesli chodzi o pompeo to masz złego informatora bo faktycznie mieszkała pare lat temu w Łodzi ale juz tam dawno nie mieszka a jej mama mieszka od podobno 12 lat w Holandii.[/quote] Bayco za krótko jesteś na forum, żeby znać niektóre fakty. Przez telefon to ona może Tobie powiedzieć, że mieszka w Warszawie i też byś uwierzyła? A ten język to mnie po prostu przeraża. Ten pies jest ofiarą swojego właściciela:angryy: Bialeyorki jak wogle możesz wstawiać tutaj te zdjęcia i jeszcze pisać [quote name='bialeyorki']uważam akurat to za zaletę,a nie wadę.[/QUOTE]
-
[quote name='Pegaza']Cze Madzia:p a on za tego okna jaki ma widok? trawe, płot przez ktory nic nie widzi pewnie[/quote] Na zdjęciu będzie widać:cool3: [quote name='madziasto4']Ale Wam Madzia zazdroszczę tego pola tak blisko..;)[/quote] W lato może i tak, ale o tej porze jest strasznie mokro i błoto:cool1: Dla mnie, jako właścicielki małego kudłacza, nie jest to takie zabawne jak dla sąsiadów z dużymi psami [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/1143/pc070465bj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2673/pc070466eh6.jpg[/IMG] Za duże mi się zrobiło... nie chce mi się zmniejszać:P [URL="http://img217.imageshack.us/img217/2871/pc070470si8.jpg"]http://img217.imageshack.us/img217/2871/pc070470si8.jpg[/URL] Za tymi domkami jest to pole [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7065/pc070472es3.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9215/pc070473bd6.jpg[/IMG] Jutro jak będzie ładna pogoda to wezmę aparat i obfocę okolice:razz: No dobra zmykam do pierników:loveu:
-
[quote name='madziasto4']Ale to jest ta sama Pani psycholog, która wypowiadała się w Dzień dobry TVN? Czy to ktoś inny?[/quote] Ktoś inny;) [quote name='Lilu']Nie, to inna "szpecjalistka" :evil_lol: ale równie dobra co ta dzisiejsza.[/QUOTE]
-
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5575/pc070453ca9.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8577/pc070454ql0.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3521/pc070455tm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2221/pc070457bd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1355/pc070458pj8.jpg[/IMG]
-
Hej dziewczyny:multi: Wróciliśmy właśnie z pola..... Takiego Mikiego to ja jeszcze chyba nie widziałam:lol: Jak tylko go spuściłam to on siuu i przez środek wielkiego bagna:crazyeye: Latał jak szalony. W takich momentach żałuję, że nie mam aparatu i jeszcze jednego towarzysza do zabaw:loveu: Teraz umyty obżera swojego kabanosa
-
Hej weekendowo! Zabieram się za sprzątanie..... łazienek wzywa:cool1: