-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[B]Lili [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8359596&postcount=26"]tutaj [/URL]jest mała ściągawka jak wstawiać zdjęcia. Linki, które wstawiłaś w poście usuwam. Spróbuj jeszcze raz [B]ewa1970 [/B]zdjęcie zamieniałam na link -
Śliczne dziewczyny:loveu: Fionka ma ładne pasemko na środku. Pasuje jej kiteczka
-
No i jak? Masz już upatrzoną hodowlę?:cool3:
-
[quote name='tigrunia']Ja tez nie rozumiem o co ta cała afera ... :shake: [B]Jeżeli Mona tą suke kupiła to dlaczego nie mogła jej dopuscić?[/B] Fakt - moze troche nakłamała,(moze bo nie mozemy być pewni co jest prawdą a co nie) ale nie jest to chyba powód do takich ataków na jej osobe.. Mona jak Emyrek? :-([/quote] Czyli jak ja kupię na allegro sukę i ją dopuszczę to będzie dobrze, bo jest moja? Zwrócą mi się koszty i do tego jeszcze zarobię... przecież to podchodzi pod pseudohodowlę. Nie mam nic do tego, że jej suczki mają szczeniaki - są zarejestrowane w danym związku, ale chodzi mi o to, że jak już pomaga zwierzętom (głównie yorkom) to widzi co się dzieje z tymi psami. Walczy z pseudohodowcami m.in. pompeo, blejd, a sama zachowuje się podobnie... Mona sama napisała, że kupiła sukę ciężarną i nie wiedziała co się urodzi - urodził się york to go sprzedaje. Pod ojca podstawiła Emira.... Albo to jest prawda, albo Emir jest naprawdę ojcem szczenięcia.
-
Napisałyśmy tutaj, bo liczyłyśmy na wyjaśnienie. Mamy kilka wątpliwości i gdyby Mona nam wszystko wytłumaczyła to byłoby po sprawie. Jednak jest inaczej. Nie zgadzają się niektóre fakty... Rodzice na miejscu... jedynym psem jest Emir:roll: Koralik - dlaczego nadal nie ma jego zdjęć? Zawsze jego temat jest pomijany, a ja na przykład chciałabym go zobaczyć, przekonać się, że naprawdę mieszka niedaleko Mony, a nie został sprzedany. Miała go córka Mony. Nick maxi3 - nie jeden raz osoba przedstawiała się jako Monika z Bytomia. Innym razem z Zabrza... Na internecie można znaleźć post maxi3, która sprzedawała swojego węża, a o ile pamiętam to Mona go miała. Albo Mona pisze z dwóch kont, albo czasami korzysta z nicku siostry.
-
Mona mam podejrzenie że pokryłaś Deizy u siebie. Wskazuje na to kilka faktów, ale być może się mylę... Możesz mi to jakoś wytłumaczyć?
-
Biedny Emirek:-( Współczuję.
-
Galerię przeniosłam;) Witamy małego białaska!:loveu:
-
Madźka Ty wariacie:eviltong: Zawsze jak muszę iść to coś się zaczyna dziać. Pegaza masz wiadomość na gg.
-
Cześć cioteczki! Przyszłam napisać, że będę tylko przelotem. W piątek wyjeżdżam na ponad tydzień i teraz załatwiam wszystkie papiery, ubezpieczenia itp. Do tego dochodzą ostatnie sprawdziany:shake: Czas ucieka mi między palcami....:cool1: W czwartek przylezę na dłużej, bo będzie już wolne. Nadrobię zaległości, wstawię ostatnie zdjęcia:p Pozdrawiamy z M!
-
[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak już stuknął nam roczek to pierwszy raz i tu fotke wrzucimy:lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Reszta oczywiście u nas w galerii;)[/SIZE][/FONT] [URL="http://img82.imageshack.us/img82/5803/sg1l1478ga3.jpg"]http://img82.imageshack.us/img82/5803/sg1l1478ga3.jpg[/URL][/quote] Pięknie się prezentuje. Tylko koczka brak:loveu: [quote name='madziasto4'] I moje dwa oszołomy;) [URL="http://images23.fotosik.pl/151/0e937a37ab24c51c.jpg"]http://images23.fotosik.pl/151/0e937a37ab24c51c.jpg[/URL] [/quote] No jak Ty na nich mówisz!:mad: Przecież to cud miód chłopaki:loveu:
-
Ja zawsze staram się znosić M ze schodów. Przy okazji jak schodzę to biorę go pod pachę:p Po co ma się męczyć na tych śliskich stopniach. Do góry to śmiga jak torpeda - czasami trudno go dogonić.
-
[quote name='iberia']wstawiam link do ubranek które poleca Arunia nie jestesmy pewne czy mozna :) Najwyżej oberwie mi się od Madzi :)[URL]http://www.dla-psa.pl/[/URL][/quote] [quote name='tigrunia']Łii tam , Władki sie boisz ? Najwyzej usunie linka :evil_lol:[/quote] Aż taka zła to chyba nie jestem:diabloti: Fiu fiu jakie stylowe ubranko:cool3:
-
[IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=5][B][COLOR=Purple]WYNIKI miejsce III [/COLOR][/B][/SIZE][B][COLOR=Sienna] Autor: Cloudy Tytuł: Ciacho Model: Amper[/COLOR][/B] [IMG]http://i219.photobucket.com/albums/cc263/klaudia_szymanska1/Jedrula%20i%20Amper/ILoveYouAmper.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Purple] miejsce II [/COLOR][/SIZE][/B]autor-ka: Majawrc tytuł: transformers model: Emirek [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7471/mirasad6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Purple]miejsce I [/COLOR][/SIZE][/B][B][COLOR=Red] Autor: BBeta Modelka: Kaja[/COLOR][/B] [CENTER][IMG]http://i6.tinypic.com/8a3cy8i.png[/IMG] [IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [LEFT]Pozostałe ocenione zdjęcia: - nr. 2, autor: ewelinabuck, - nr. 5, autor: drzalka, - nr. 6, autor: drzalka, - nr. 8, autor: APSA, - nr. 12, autor: APSA, - nr. 14, autor: Dygotka, - nr. 15, autor: aneta25 - nr 18, autor: eria [CENTER][B][SIZE=7][COLOR=Purple]Gratulujemy!!![/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
-
[CENTER][SIZE=6][COLOR=DarkGreen][IMG]http://alfik.republika.pl/pliki/graf/linie/003.gif[/IMG] [COLOR=Red] [B]WYNIKI[/B][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=Black][B][SIZE=5][COLOR=Red]miejsce [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=Red][B][SIZE=5]III [/SIZE][/B] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] autor:Anka(siostra) model:Chester [IMG]http://i5.tinypic.com/72vcz90.jpg[/IMG] oraz [LEFT][SIZE=4][COLOR=purple]Autor : Daga_i_Oskar[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#800080]Model : Oskar[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#800080]Tytuł : Wesołych Świąt[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e11879e92444c2b.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/85/4e11879e92444c2b.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [SIZE=6][COLOR=DarkGreen][SIZE=2][COLOR=Black][SIZE=6][COLOR=Red] [IMG]http://alfik.republika.pl/pliki/graf/linie/003.gif[/IMG] [B][SIZE=5] miejsce II [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] Autor: Anka(siostra) Model: Chester [IMG]http://i3.tinypic.com/80muzww.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Red] [IMG]http://alfik.republika.pl/pliki/graf/linie/003.gif[/IMG] miejsce I [/COLOR][/SIZE][/B]Autor: Marta_Ares Pies: Ares Tytuł: kochany Mikołajek:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/132/e8550ce1f962706f.jpg[/IMG][/URL] [LEFT] Pozostałe ocenione zdjęcia: - nr. 15, autor: ewelinabuck, - nr. 7, autor: majoka, - nr. 12, autor: Bura, - nr. 14, autor: ewelinabuck, - nr. 16, autor: vikiii, - nr. 18, autor: chester07, - nr. 35, autor: Viris, - nr. 3, autor: Mona4 [CENTER][SIZE=7][COLOR=Red]Gratulujemy!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
[quote name='Kasia']Cze Władziu pączkowo :loveu: Praiwe to już koniec pączkowego czwartku ale co tam...;)[/quote] Hej Kasiu! Teraz to jest piątek po zajęciach:loveu: [quote name='madziasto4']Ale ma pikne uchole wystrzyżone :loveu:[/quote] [quote name='Kasia']Jak od linijki :loveu:[/quote] Co jak co, ale uchole to zawsze muszą być cacy:eviltong: Tnę golarką taty:evil_lol: [quote name='Aga76'][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Madźka ty dałaś banana? Jak znaleźć wątek o staffku?[/COLOR][/SIZE] Mikuś model :razz:[/quote] [quote name='tigrunia'][COLOR=paleturquoise]Właśnie, ja tez w tej sprawie ..[/COLOR] [COLOR=black]Miki uroczy w promieniach słonecznych :loveu:[/COLOR][/quote] Dziękujemy:loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Tak, Niunia vel Gonia vel Sebagosia1 została zbanowana, a jej wątki zamknięte... Są gdzieś na dalszych stronach FB[/COLOR][/SIZE] [quote name='ewelina15051985']Hej Wpadłyśmy zobaczyć z Fifi jakieś nowe foteczki i się nie zawiodłyśmy:lol: Świetnie Miki wygląda na fotkach-profesjonalna sesja:lol: Musi być dumny ze swojej Pańci że ta ma taką ręke do zdjęć;) Pozdrowionka:lol:[/quote] Profesjonalna?:lol: Te świecące oczy, odbicie lampy... Nie ma warunków do robienia zdjęć. Dzięki Weekend! Jupi!:multi:
-
[URL]http://img238.imageshack.us/img238/5588/fifi052zk2.jpg[/URL] Sama słodycz na tym czerwonym tle:loveu: Kochany diabeł
-
Zobacz na godzinę!! Ile można jeść pączka:eviltong::evil_lol:
-
Samo przeszło, choć nie do końca. Zawsze staram się urozmaicać suche dodając parówkę, szyneczkę lub pasztet. Gotowane też nie jest codziennie, bo na trzeci dzień nie tknie...
-
Lepiej późno niż później...:evil_lol: A miałam z dżemem truskawkowym:loveu:
-
Gratulacje za I miejsce!! :multi: To ja poproszę jednego pączka ekspresem do Koszalina:loveu:
-
To jesteś lepsza... ja wcinam dopiero drugiego i chyba na tym zakończe:lol: Zzz...ale bym się teraz chętnie położyła na drzemkę:loveu:
-
[quote name='pysiulka86']Witam :lol: Planuje sciac ją juz na wiosne ale zupełnie nie mam pojecia co by jej pasowało. Napewno chce ocalić kiteczke a z drugiej strony najbardziej podoba mi sie tułowik na golaska, tak jak ma Mikus własnie a chyba to nie bardzo bedzie grało. Jakies pomysly ? :cool3: [/quote] Hmm... a może zetniesz jej tylko grzbiecik na krótko w linii prostej po bokach i podetniesz portki. Główka zaokrąglona, żeby pasowała do reszty:p
-
Hej! Normalnie szkoła przetrwania u Ciebie:evil_lol: Master daje radę! Właśnie zajadam pączka, chcesz trochę??
-
Cześć! Przylajzłam. Dziewczynki naprawdę są do siebie podobne i to coraz bardziej. Pod żadnym pozorem nie ścinaj małej kitki:eviltong: Dlaczego M nie ma takiej stali.......dziad okropny:cool1: Nasikał mi dzisiaj do łóżka... Mój plan samotnego spania jest już chyba nierealny odkąd tu mieszkamy. Cały czas żyłam i spałam nieświadoma.