Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [B]Lili [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8359596&postcount=26"]tutaj [/URL]jest mała ściągawka jak wstawiać zdjęcia. Linki, które wstawiłaś w poście usuwam. Spróbuj jeszcze raz [B]ewa1970 [/B]zdjęcie zamieniałam na link
  2. Śliczne dziewczyny:loveu: Fionka ma ładne pasemko na środku. Pasuje jej kiteczka
  3. No i jak? Masz już upatrzoną hodowlę?:cool3:
  4. [quote name='tigrunia']Ja tez nie rozumiem o co ta cała afera ... :shake: [B]Jeżeli Mona tą suke kupiła to dlaczego nie mogła jej dopuscić?[/B] Fakt - moze troche nakłamała,(moze bo nie mozemy być pewni co jest prawdą a co nie) ale nie jest to chyba powód do takich ataków na jej osobe.. Mona jak Emyrek? :-([/quote] Czyli jak ja kupię na allegro sukę i ją dopuszczę to będzie dobrze, bo jest moja? Zwrócą mi się koszty i do tego jeszcze zarobię... przecież to podchodzi pod pseudohodowlę. Nie mam nic do tego, że jej suczki mają szczeniaki - są zarejestrowane w danym związku, ale chodzi mi o to, że jak już pomaga zwierzętom (głównie yorkom) to widzi co się dzieje z tymi psami. Walczy z pseudohodowcami m.in. pompeo, blejd, a sama zachowuje się podobnie... Mona sama napisała, że kupiła sukę ciężarną i nie wiedziała co się urodzi - urodził się york to go sprzedaje. Pod ojca podstawiła Emira.... Albo to jest prawda, albo Emir jest naprawdę ojcem szczenięcia.
  5. Napisałyśmy tutaj, bo liczyłyśmy na wyjaśnienie. Mamy kilka wątpliwości i gdyby Mona nam wszystko wytłumaczyła to byłoby po sprawie. Jednak jest inaczej. Nie zgadzają się niektóre fakty... Rodzice na miejscu... jedynym psem jest Emir:roll: Koralik - dlaczego nadal nie ma jego zdjęć? Zawsze jego temat jest pomijany, a ja na przykład chciałabym go zobaczyć, przekonać się, że naprawdę mieszka niedaleko Mony, a nie został sprzedany. Miała go córka Mony. Nick maxi3 - nie jeden raz osoba przedstawiała się jako Monika z Bytomia. Innym razem z Zabrza... Na internecie można znaleźć post maxi3, która sprzedawała swojego węża, a o ile pamiętam to Mona go miała. Albo Mona pisze z dwóch kont, albo czasami korzysta z nicku siostry.
  6. Mona mam podejrzenie że pokryłaś Deizy u siebie. Wskazuje na to kilka faktów, ale być może się mylę... Możesz mi to jakoś wytłumaczyć?
  7. Biedny Emirek:-( Współczuję.
  8. Galerię przeniosłam;) Witamy małego białaska!:loveu:
  9. Madźka Ty wariacie:eviltong: Zawsze jak muszę iść to coś się zaczyna dziać. Pegaza masz wiadomość na gg.
  10. Cześć cioteczki! Przyszłam napisać, że będę tylko przelotem. W piątek wyjeżdżam na ponad tydzień i teraz załatwiam wszystkie papiery, ubezpieczenia itp. Do tego dochodzą ostatnie sprawdziany:shake: Czas ucieka mi między palcami....:cool1: W czwartek przylezę na dłużej, bo będzie już wolne. Nadrobię zaległości, wstawię ostatnie zdjęcia:p Pozdrawiamy z M!
  11. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak już stuknął nam roczek to pierwszy raz i tu fotke wrzucimy:lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Reszta oczywiście u nas w galerii;)[/SIZE][/FONT] [URL="http://img82.imageshack.us/img82/5803/sg1l1478ga3.jpg"]http://img82.imageshack.us/img82/5803/sg1l1478ga3.jpg[/URL][/quote] Pięknie się prezentuje. Tylko koczka brak:loveu: [quote name='madziasto4'] I moje dwa oszołomy;) [URL="http://images23.fotosik.pl/151/0e937a37ab24c51c.jpg"]http://images23.fotosik.pl/151/0e937a37ab24c51c.jpg[/URL] [/quote] No jak Ty na nich mówisz!:mad: Przecież to cud miód chłopaki:loveu:
  12. Ja zawsze staram się znosić M ze schodów. Przy okazji jak schodzę to biorę go pod pachę:p Po co ma się męczyć na tych śliskich stopniach. Do góry to śmiga jak torpeda - czasami trudno go dogonić.
  13. [quote name='iberia']wstawiam link do ubranek które poleca Arunia nie jestesmy pewne czy mozna :) Najwyżej oberwie mi się od Madzi :)[URL]http://www.dla-psa.pl/[/URL][/quote] [quote name='tigrunia']Łii tam , Władki sie boisz ? Najwyzej usunie linka :evil_lol:[/quote] Aż taka zła to chyba nie jestem:diabloti: Fiu fiu jakie stylowe ubranko:cool3:
  14. [IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=5][B][COLOR=Purple]WYNIKI miejsce III [/COLOR][/B][/SIZE][B][COLOR=Sienna] Autor: Cloudy Tytuł: Ciacho Model: Amper[/COLOR][/B] [IMG]http://i219.photobucket.com/albums/cc263/klaudia_szymanska1/Jedrula%20i%20Amper/ILoveYouAmper.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Purple] miejsce II [/COLOR][/SIZE][/B]autor-ka: Majawrc tytuł: transformers model: Emirek [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7471/mirasad6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Purple]miejsce I [/COLOR][/SIZE][/B][B][COLOR=Red] Autor: BBeta Modelka: Kaja[/COLOR][/B] [CENTER][IMG]http://i6.tinypic.com/8a3cy8i.png[/IMG] [IMG]http://www.dziecionline.pl/grafika/linie1/li10.jpg[/IMG] [LEFT]Pozostałe ocenione zdjęcia: - nr. 2, autor: ewelinabuck, - nr. 5, autor: drzalka, - nr. 6, autor: drzalka, - nr. 8, autor: APSA, - nr. 12, autor: APSA, - nr. 14, autor: Dygotka, - nr. 15, autor: aneta25 - nr 18, autor: eria [CENTER][B][SIZE=7][COLOR=Purple]Gratulujemy!!![/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
  15. [CENTER][SIZE=6][COLOR=DarkGreen][IMG]http://alfik.republika.pl/pliki/graf/linie/003.gif[/IMG] [COLOR=Red] [B]WYNIKI[/B][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=Black][B][SIZE=5][COLOR=Red]miejsce [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=Red][B][SIZE=5]III [/SIZE][/B] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] autor:Anka(siostra) model:Chester [IMG]http://i5.tinypic.com/72vcz90.jpg[/IMG] oraz [LEFT][SIZE=4][COLOR=purple]Autor : Daga_i_Oskar[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#800080]Model : Oskar[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#800080]Tytuł : Wesołych Świąt[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e11879e92444c2b.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/85/4e11879e92444c2b.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [SIZE=6][COLOR=DarkGreen][SIZE=2][COLOR=Black][SIZE=6][COLOR=Red] [IMG]http://alfik.republika.pl/pliki/graf/linie/003.gif[/IMG] [B][SIZE=5] miejsce II [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] Autor: Anka(siostra) Model: Chester [IMG]http://i3.tinypic.com/80muzww.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=Red] [IMG]http://alfik.republika.pl/pliki/graf/linie/003.gif[/IMG] miejsce I [/COLOR][/SIZE][/B]Autor: Marta_Ares Pies: Ares Tytuł: kochany Mikołajek:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/132/e8550ce1f962706f.jpg[/IMG][/URL] [LEFT] Pozostałe ocenione zdjęcia: - nr. 15, autor: ewelinabuck, - nr. 7, autor: majoka, - nr. 12, autor: Bura, - nr. 14, autor: ewelinabuck, - nr. 16, autor: vikiii, - nr. 18, autor: chester07, - nr. 35, autor: Viris, - nr. 3, autor: Mona4 [CENTER][SIZE=7][COLOR=Red]Gratulujemy!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  16. [quote name='Kasia']Cze Władziu pączkowo :loveu: Praiwe to już koniec pączkowego czwartku ale co tam...;)[/quote] Hej Kasiu! Teraz to jest piątek po zajęciach:loveu: [quote name='madziasto4']Ale ma pikne uchole wystrzyżone :loveu:[/quote] [quote name='Kasia']Jak od linijki :loveu:[/quote] Co jak co, ale uchole to zawsze muszą być cacy:eviltong: Tnę golarką taty:evil_lol: [quote name='Aga76'][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Madźka ty dałaś banana? Jak znaleźć wątek o staffku?[/COLOR][/SIZE] Mikuś model :razz:[/quote] [quote name='tigrunia'][COLOR=paleturquoise]Właśnie, ja tez w tej sprawie ..[/COLOR] [COLOR=black]Miki uroczy w promieniach słonecznych :loveu:[/COLOR][/quote] Dziękujemy:loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Tak, Niunia vel Gonia vel Sebagosia1 została zbanowana, a jej wątki zamknięte... Są gdzieś na dalszych stronach FB[/COLOR][/SIZE] [quote name='ewelina15051985']Hej Wpadłyśmy zobaczyć z Fifi jakieś nowe foteczki i się nie zawiodłyśmy:lol: Świetnie Miki wygląda na fotkach-profesjonalna sesja:lol: Musi być dumny ze swojej Pańci że ta ma taką ręke do zdjęć;) Pozdrowionka:lol:[/quote] Profesjonalna?:lol: Te świecące oczy, odbicie lampy... Nie ma warunków do robienia zdjęć. Dzięki Weekend! Jupi!:multi:
  17. [URL]http://img238.imageshack.us/img238/5588/fifi052zk2.jpg[/URL] Sama słodycz na tym czerwonym tle:loveu: Kochany diabeł
  18. Zobacz na godzinę!! Ile można jeść pączka:eviltong::evil_lol:
  19. Samo przeszło, choć nie do końca. Zawsze staram się urozmaicać suche dodając parówkę, szyneczkę lub pasztet. Gotowane też nie jest codziennie, bo na trzeci dzień nie tknie...
  20. Lepiej późno niż później...:evil_lol: A miałam z dżemem truskawkowym:loveu:
  21. Gratulacje za I miejsce!! :multi: To ja poproszę jednego pączka ekspresem do Koszalina:loveu:
  22. Magda

    Galeria Fidlastego

    To jesteś lepsza... ja wcinam dopiero drugiego i chyba na tym zakończe:lol: Zzz...ale bym się teraz chętnie położyła na drzemkę:loveu:
  23. [quote name='pysiulka86']Witam :lol: Planuje sciac ją juz na wiosne ale zupełnie nie mam pojecia co by jej pasowało. Napewno chce ocalić kiteczke a z drugiej strony najbardziej podoba mi sie tułowik na golaska, tak jak ma Mikus własnie a chyba to nie bardzo bedzie grało. Jakies pomysly ? :cool3: [/quote] Hmm... a może zetniesz jej tylko grzbiecik na krótko w linii prostej po bokach i podetniesz portki. Główka zaokrąglona, żeby pasowała do reszty:p
  24. Hej! Normalnie szkoła przetrwania u Ciebie:evil_lol: Master daje radę! Właśnie zajadam pączka, chcesz trochę??
  25. Cześć! Przylajzłam. Dziewczynki naprawdę są do siebie podobne i to coraz bardziej. Pod żadnym pozorem nie ścinaj małej kitki:eviltong: Dlaczego M nie ma takiej stali.......dziad okropny:cool1: Nasikał mi dzisiaj do łóżka... Mój plan samotnego spania jest już chyba nierealny odkąd tu mieszkamy. Cały czas żyłam i spałam nieświadoma.
×
×
  • Create New...