-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:GOSIA jeszcze śpi:razz:[/quote] I jeszcze??:crazyeye::crazyeye: Nie no juz obiad.......:mad:
-
Sliczna sunia!! Szkoda, ze juz jej nie ma:-( [*]
-
[quote name='Moniś']Masz rację, ostatnio trochę zarosłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] W koncy jaki pan, taki kram:evil_lol::evil_lol:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']Wiecej niestety nie mamy, bo nasza pieknota zjadla zgrane na plytki ( czyli jakies 500 zdjec) swoje zdjatka - to najwieksza strata jaka zrobil - nie sa wazne meble i dywany, nie zlicze juz pozartych pilotow, kziazek, wycieraczek i okularow, ale wlasnie mlody dorwal 2 plytki i je zniszczyl! Moze doszedl do wniosku, ze jednak za mlodu byl niefotogeniczny?[/quote] Zly Gutek, zly!!!:mad::mad: -
[quote name='Alka'] [IMG]http://img451.imageshack.us/img451/4482/dscf43146wx.jpg[/IMG][/quote] Co on tam zobaczyl??:crazyeye: Slicznie wyglada:loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]grzeje miejscie :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]a co ty mnie Madziu tak wyganiasz?? :shake: [/COLOR] [COLOR=purple]czyżbyc chciala i na Mimi briardzika zapolowac :mad: :mad: :lol:[/COLOR][/quote] W sumie...:evil_lol::evil_lol: Ja bym chciala zapolowac na jakiegos szczeniaczka:oops::oops: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Dzisiaj wieczorem będą foteczki Zmoreczek bo jedziemy na wichurke :) Tam jest pięknie :) Porobię mase fotek aby starczyło na dłuzej ;)[/quote] No to czekamy z niecierpliwoscia na fotorelacyjke:loveu::loveu: -
[quote name='ewelinabuck']olcia zdjatka sie nie otwieraja:evil_lol:[/quote] No wlasnie:eviltong:
-
[quote name='JPo'][B] ZUZIA[/B] [URL="http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181585.jpg"]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181585.jpg[/URL] [URL="http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181584.jpg"]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181584.jpg[/URL] [URL="http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181582.jpg"]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181582.jpg[/URL] [URL="http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181581.jpg"]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181581.jpg[/URL] [URL="http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181583.jpg"]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181583.jpg[/URL] Coś nie mogę sobie poradzić z wstawianiem zdjęcia:-([/quote] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181585.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181584.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181582.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181581.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181583.jpg[/IMG] Zrobie to za ciebie;) TE adresiki musisz wkleic w miejsce, gdzie jest taki kwadracik zolty obok cytowania;)
-
[quote name='Teklunia'] a na czym byla i czy sie jej podobalo? ;)[/QUOTE] Byla na "Opowiesci z Narnii" z mama:eviltong:. NAjlepiej wchodzimy, a tam pelno dzieci:crazyeye: Sie zastanawialysmy, czy dobrze trafilysmy:evil_lol: Film polecam, byly momenty kiedy ziewalam, ale jak sie akcja rozkrecila.......:multi: Musze jeszcze isc na "Tylko mnie kochaj". Zobaczyc Zakoscielnego:loveu::loveu: JA w sumie, jak mowia, mam w domu soboftura Macieja:roll: [quote name='Teklunia']tluczek do miesa bede jednak miec pod reka... tak na wszelki wypadek:evil_lol:[/quote] Juz sie boje......:smhair2::smhair2:
-
[quote name='marlena924']TO ZDJĘCIE TEGO MIEJSCA: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5476/takk1bo.jpg[/IMG][/quote] O to rzeczywiscie:crazyeye: Wielkosci zlotowki:roll: Musisz isc do weta i powiedziec od czego to jest:roll:
-
[quote name='marlena924'] [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/512/k52zv.jpg[/IMG] [/quote] Gdyby moja mam zobaczyla mokrego psa na poscieli to ja bym :grab::evil_lol: My tez przyszlismy dopiero z 3 godzinnego spaceru i trafilismy prosto do wanny sie wykapac;)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar']Oskarcio słodko sobie już śpi zawiniety w kłębek na mojej podusi :lilangel: :lilangel:[/quote] Czeka na ciebie!! Kladz sie lepiej obok:evil_lol: -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='Teklunia']o nie, te[B] dwie niedobre [/B]tez tutaj strasza i strasza!:angryy: kurcze tez by nam sie taka przydala, bo ja z przedmiotow niebezpiecznych mam jedynie walek kuchenny i moze jeszcze tłuczek do miesa :oops:[/quote] I co moze nas napadniesz tluczkiem do miesa??:turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l::turn-l: -
[quote name='Moniś'][SIZE=4]Zgadywanka:cool3: Czyj to pycholek :evil_lol: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5969/pych903od.jpg[/IMG] [/SIZE][URL="http://images3.fotosik.pl/12/wtjxff5bo26qzhet.jpg"] [/URL][/quote] Ja jednak mysle, ze to pychol Monis:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Moniś']Ależ skąd ;) Też mam wałek do obrony... ;) :mad: Magda gdzieś przepadła, więc zaprzestałam sama spiskować ;) [/quote] A tam! Poszla na 5 minut i juz przepadla:eviltong::eviltong: Bylam w kinie na filmiku:evil_lol: No dobra na razie zaprzestaje akcji, ale Tenus musi sie pilnowac ( udusze z milosci:bigcool:) Ja sie do mojej szczoty nie moge tak przytulic:placz:
-
[quote name='niki_ill'] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/849/33up.jpg[/IMG][/quote] A ta fotka jaka slodka:loveu::loveu: Jakie one sa cudowne!! Cud, miod:multi:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Madziu no jak tak nalegasz to coś mam na dobranoc :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]Już jest po 22 więc mogę pokazać :oops: :lol: :lol:[/COLOR] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/381/p10100018zp.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7135/p10100023bq.jpg[/IMG] [COLOR=purple]Idę się kąpsiać :lol:[/COLOR] [COLOR=purple]Aluś :buzi:[/COLOR][/quote] Dziekuje Daga!! DObranoc OSKARQ:multi::loveu: -
Witaj Gosiek!! Dobranoc i czekamy jutro z samego rana na obszerna fotorelacje!!:multi::multi:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga ty tak nie chwal, tylko nas czyms zajmij:mad: Moze kilka fotek Oskarka na dobranoc??:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Skad ty bierzesz imiona dla kotow....Edzio i Tadeusz:lol::evil_lol: -
[quote name='Alex_i_Suzi'][IMG]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10603;95/st/20050908/e/Suzi/k/48f7/event.png[/IMG] [IMG]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10604;80/st/20050801/e/Alex/k/f453/event.png[/IMG][/quote] Szkoda, ze zabraknie miejsca na to w podpisie:roll::roll:
-
[quote name='Pysia']Dzięki :) Jużniedługo go tam zobaczysz tylko powiedz jak podpisać;)[/quote] Podpisz, jak chcesz;) Zeby tylko bylo wiadomo czyje to:evil_lol::evil_lol: [B]Teklunia[/B] To milo, ze do nas zajrzalas:p Tenus i tak jest moj:eviltong: [B]Ewelinabuck[/B] Niestety Miki nie lubi alkoholu.....:roll: Moze to i dobrze:razz:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='Moniś']Ja ze swoją bestią chętnie się przyłącze :evil_lol::evil_lol: Agata też ukradniemy :evil_lol: Będziemy miały już dwa duże Misie do przytulania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Juz sie nie moge doczekac!!:loveu::loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Wpaść mozesz ale to TY będziesz mówić....:eviltong:[/quote] HAhahahah......:turn-l::turn-l:Malawaszka to bylo dobre!! Tylko przygnebiasz biedna Pysie:evil_lol::evil_lol: