-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Moniś']Ja tu czekam cierpliwie :mad::mad::mad: :evil_lol: :angryy:[/quote] Ja tez czekam, oj,a ja nie lubie czekac:mad:
- 78403 replies
-
[quote name='Aaliyah1981'][B][COLOR=royalblue]czesc Madziu to my tzn ja i KAPSEL ;))[/COLOR][/B] wczoraj sobie przegladalam galeryjke twoja ale rozsmieszylo mnie foto twojego malenstwa z puszka piwa hehe superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Hehehe......... Miki jak byl maly to potrafil spac, jak zabity:lol: wiec robilismy z nim co chcielismy:evil_lol::evil_lol: A, ze akurat byla puszka w poblizu to skorzystalismy:lol: [B]Aaliyah1981, Marlena924, Figusia [/B]Bardzo wam dziekuje:buzi:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Ja tez popieram! [B] g_o_n_i_a & Aza & Gaja & Edward & papuzki [/B] Madziu, my (tzn ja i zwierzyniec) tez wlasnie chcemy wlasny apacik, a nam nie chca kupic... :placz:[/quote] To pisz petycje:eviltong: Chetnie sie podpisze
-
[quote name='Moniś']Już widać chyba :roll:[/quote] Eee......nie??:lol:
-
Sliczny Toffis z balonikiem. U nas dawno nie bylo balona..... chyba trzeba nudmuuchac:roll:
-
Ja tesh tu troche poscikow natluklam z Moniś i dbsst:evil_lol: Gdzie foty?:mad:
-
quote=Moniś] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/8060/kwiatydsc008986yv.jpg[/IMG][/quote] BAardzo ladna kompozycja:multi: Niestety zapatrzonego nie widac:placz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Slicznie wygladalas!! Bardzo ladnia sukienka, taka rozowa:loveu: Wiecej, wiecej!! -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/wiosna/maupa14.jpg[/IMG] [/quote] łoj..... ale zmeciona psinka:loveu: -
[quote name='Teklunia']A Gosia dzisiaj wraca :) ...chyba...:oops: i beda fajne fotki :)[/quote] Oby:evil_lol: Ale czy bedzie miala dla nas czas??:roll:
-
[quote name='Teklunia']coz... Tenkowi tez sie zdarza taka wydluzona droga hamowania ;)[/quote] Razem z meblami:evil_lol::evil_lol:
-
Jej!!:multi: Dziekujemy za tak piekne zdjecia maluszkow!! To ile ich jest, bo jakos jestem niedoinformowana:lol:, a zliczyc ich nie ma jak:roll:. Oczywiscie czekamy na dalsza porcyjke:mad:
-
[quote name='marlena924']:evil_lol:Ale super! ! ! Fotki Ramzesika w kąpieli! Jest bardzo podobny do Toffisia, my mamy podobny asortyment :-) Ja dzis też mojego misiaczka będę kąpać. A ty, nikusia, co ile kąpiesz Ramzesika? My robimy to co sobotę :D Pozdrawiam i dziękuję za komentarzyk na blogu :-)[/quote] My tez dzisiaj kąpu kąpu:evil_lol: Ale my mamy dlugie wlosy wiec co tydzien teraz musimy:roll: A czy Toffik potrzebuje tak czestego kapania tych swoich krociutkich wloskow??:lol:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Ewelinka, Ty masz już ferie? :-o [/quote] A ja mam juz ferie:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='dbsst']no to jeszcze po spiocholu ale jestem monotematyzna [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5956/img9631ps7uh.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/396/img9632ps0oq.jpg[/IMG] tak jakos pomaranczowo sie u mnie zrobilo hahahha[/quote] Ale ty meczysz tego biednego Szpilutka:evil_lol::mad: P.S Czy ona tylko spi?:roll::loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple]Cześć Dziewczyny[/COLOR][/B] :lol: :lol: [COLOR=purple]Studniowka ... Studniówa ... i po Studniowce :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]Było swietnie, super, zajefajnie. Wybawiłam się za wszystkie czasy, wyskakałam sie tak, ze teraz sie zrobily zakwasy :lol: :lol: ale narzekac nie bede bo nie mam na co :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]Szkoda, że Studniówka jest tylko raz w roku, chetnie by sie poszlo na jakas jeszcze :)[/COLOR] [COLOR=purple]Zdjec mam sporo zrobionych, wiec jak tylko do mnie dotra to wybiore te w miare fajne i oczywiscie wstawie :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]Jak pozmniejszam to wstawie fotki jak juz jestem gotowa jeszcze w domku[/COLOR] :lol: :lol: [COLOR=purple]Jeszcze do teraz mi nogi chodza, pewnie by sie jeszcze pobawily[/COLOR] :lol: :lol:[/quote] To sie cieszymy, ze zabawa byla swietna:multi: A fotki w swoim czasie, przeciez nie mozemy cie teraz zameczac:evil_lol: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Teklunia']Daga chyba odsypia nocne szalenstwa :D[/quote] Chyba tak.....:lol::lol: Musimy poczekac do wieczora:evil_lol: -
[quote name='marlena924']Fajnie, a więc przerzucimy się na Cesarka, jest napewno dużo lepszy niż saszetki Pedigree Junior :-) :-)[/quote] O wiele lepszy;)
-
[quote name='dbsst']a ma polarek :D a kupwalas w pism raju :lol: bo ja tak[/quote] JA kupowalam na jakims zadupiu, gdy jechalam do Poznania:evil_lol::evil_lol:
-
Oooo.... szykuje sie imprezka:multi: No to jest co oblewac!!:new-bday::drink1::drink1::new-bday: 100 lat dla solenizantki!!
-
[quote name='beria']Przedszkole wspaniałe, psiaki mają czas na naukę i na zabawę. A tu Beta wygląda jak duży zajączek :loveu: [IMG]http://www.mfoto.pl/uploads/1015/koda_3f8c6.jpg[/IMG][/quote] Chyba wpadla w szajbe:evil_lol::evil_lol:
-
A ma polarek od spodu?? Psiklo mi, ze sie koleczko zepsulo......:shake::evil_lol:
-
[quote name='ewelinabuck']ja tez popieram prosbe z powazaniem [SIZE=4]ewelinabuck[/SIZE][/quote] Nie no jestescie kochane!!:buzi: Oby nasze wysilki nie poszly na marne:roll:
-
Swietna fotorelacja z kapania ramzesika!! Ale macie asortyment...... Mi sie skonczyl szampon Hery i nie moge go nigdzie dostac!!:placz::placz:
-
[quote name='dbsst'][IMG]http://images2.fotosik.pl/11/ppbyuhj6oy6tw1tw.jpg[/IMG] [/quote] Nasz kubraczek, tylko w wiekszym wydaniu:evil_lol::evil_lol: A ma koleczko na ogonek??