-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Oj Madzia Ty tym wlakiem to tak wszytskich straszysz?? Qrcze ale chyba skuteczna ta Twoja bron co?/ :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]Ja sie boje wiec ide cos pozmniejszac :lol: :lol:[/COLOR][/quote] Zawsze mam to czego chce:evil_lol::evil_lol: Ale ja mam talent do przekonywania ludzi:razz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Daguś, Kara, Daisunia, Ewelinka - :buzi: Daisunia, jakos tak wyszło, ze ma taki śliczny, czarny nochal... Jednak wolałabym zdecydowanie rozowiutki noseczek. :lol: Niestety, nie mam więcej zdjęc nochalka i pycholka - brak aparatu... Ale jeszcze mam kilka, w tym jedno z języczkiem. :lol:[/quote] Oooo..... to ja poprosze jezyczek!:multi: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]ok Madziu ja slowa dotrzymuje :razz: :razz: :lol:[/COLOR][/quote] No to ja sie bardzo ciesze i czekam, czekam.......:mad: -
[quote name='Alicjarydzewska'][B]Ciekawe jakie foteczki Gosia nam szykuje na dzisiaj ;)[/B][/quote] Ekhm......jesli wogle szykuje!:mad::evil_lol:
-
Alicjo, czy on ma tam w pachwince tatuaz?? Taka ciemna plamka, bo z daleka nie widac jakos:roll:
- 78403 replies
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]Qrcze no obiecuje, ze choc jedna fotka Oskarcia jeszcze tutaj dzisiaj zagosci :lol:[/COLOR][/quote] Od tej pory trzymam cie za slowo!!:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='marlena924']Imageshack nie działa i muszę dodać zdjęcie nieco inaczej...Jest to fota z wakacji (Mazury). [URL="http://marlenaa924.blog.onet.pl/1,17,12,album.html"]http://marlenaa924.blog.onet.pl/1,17,12,album.html[/URL][/quote] Szkoda, ze ciebie tu nie wiedac (tzn. buzki) JAki Toffik byl slodziutki:loveu:
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Magda replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Mysia_Zabrze']Nawet nie potraficie sobie wyobrazić jak te psiaki cieszą się na nasz widok :) To jest dla nich godzina beztroskie frajdy z daleka od schroniskowej szarości i przygnębienia :)[/quote] Wyobrazam sobie co to musi byc za uczucie:multi::multi: patrzec na takie szczesliwe pieski. DZiewczyny robicie kawal dobrej roboty! -
[quote name='Alicjarydzewska[B']][/B][B] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5985/spioch12el.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5369/spioch28ne.jpg[/IMG] [/B][/quote] I teraz biedna Alicja nie ma gdzie sobie odpoczac:evil_lol::evil_lol: Pan i wladca:cool1:
- 78403 replies
-
[B]Moniś[/B] No co ty? Nie wierzysz dziwczynom? Tym specom, a szczegolnie miss Dadze?:mad: No to jeszcze ja powiem: "Slicznie wygladasz!!" I bedzie juz nas 4:eviltong::eviltong:
-
UUU....... to tatuaze maja w pachwinach, a ja myslalam, ze w uszkach:lol::lol: Sliczne foteczki:multi:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga kalendarz jest super!! Az ci go zazdroszcze:cool3: I oczywiscie czekamy na fotki Oskarka, bo cos dawno tutaj nie zagladal:shake: -
[quote name='Gosiek']No faktycznie Madziu nie macie śniegu :crazyeye: Myślałam ze po ostatnich opadach wszędzie go pełno bo skoro nawet w Warszawie jest to wszedzie indziej tym bardziej być powinien a tu taka niespodzianka. Przynajmniej faktycznie chlapy potem nie bedzie ;) A dziś nie prószy? Bo u nas własnie zaczęło troszkę padać i bedzie świeżutki biały puszek :multi: Miki slicznie pozuje... fajny z niego model[/quote] Pierwszy raz widze, zeby w ferie nie bylo u nas sniegu.....:placz: Wczoraj bylo -10, a dzisiaj -7. Za tydzien ma byc ponoc - 20:crazyeye::crazyeye: Takie mrozy to ja moge wytrzymac, kiedy jest bialy puch, ale jak go nie ma to jakos dziwnie to wszystko wyglada:roll:
-
Co juz koniec?? Czyli ja wygralam??:eviltong:
-
Grr....... [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5802/10016222tu.jpg[/IMG]
-
Cio to? PAtrzcie jaka mam kokardke:eviltong: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1209/10015459bb.jpg[/IMG] Moja pileczka-emotek [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1415/10015379fw.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/754/10015439gl.jpg[/IMG] Co sie gapisz, co? [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9391/10015507tt.jpg[/IMG] Jak mi zrobisz zdjecie to.......:mad: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4561/10015556we.jpg[/IMG] Ugryze cie!! [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9435/10015515lq.jpg[/IMG] Albo lepiej nawrzeszcze na ciebie!! [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2591/10015546zg.jpg[/IMG]
-
Miki KRZYCZY dzien dobry Tuffiku!! [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2591/10015546zg.jpg[/IMG]
-
Nie, on poluje na pancie!:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Moniś']a u nas nic.. od kilku dni zero śnieżku :shake: [/quote] Pffff.....od kilku dni, ale zmartwienie. U nas nie pada snieg od kilku tygodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz::placz::placz: [B]Alu[/B], Milego, milego:multi:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'] [COLOR=purple]U nas napadal swiezy puszek i znowu jest bialo :p [/COLOR] [COLOR=purple]Życzymy wszystkim miłego dzionka :p[/COLOR][/quote] Nie no ja sie zastrzele!! :flaming: Czemu u was jest snieg, a u nas nie??!!:angryy::angryy: Mam dosyc tych ferii (co to za ferie bez sniegu!:placz:) -
Hihi widzicie jakiego mam modela w domq??:evil_lol::evil_lol: Model wlasnie piszczy, ze chce na swoje stanowisko obserwatorskie:lol:
-
[quote name='M-niunia']Nie kupuje tego psa dla rozmnażania, dla wystaw, itp. Kupuję go dla siebie! Nie dla licznej widowni. Paputki: zacytowane przez ciebie moje słowa nie są niczym. Jest mi troche przykro że tak myślisz. Wiem ze dla ciebie liczą się wystawy, rodowód, ale skoro uważasz że wogle nie powinnam tu pisać o mojej historii to ok. więcej sie tu nie pojawie. Myślałam ze jesli ktoś kocha Yorki potrafi też kochać psa ktory nie posiada rodowodu. A z twoich wypowiedzi zrozumiałam ze jeśli moj psiak nie ma tego głupiego rodowodu nie ma prawa być o nim tematów na forum Yorki. Liczyłam też na jakiegoś pozytywnego posta. No ale nic. Ponieważ jestem tu nowa nie znam zbytnio forum prosze napisz jak wykasować temat... bo jest mi poprostu przykro czytać takie posty.[/quote] [B]M-niunia [/B]Spokojnie;) Ciesze sie bardzo ,ze w koncu dostaniesz swojego wymarzonego psiaka:multi: No to czekamy na jego foty!
-
[quote name='Lucy*']Miki idealnie nadaje się na natchnienie/ muzę Mistrza :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/2127/tnmiky2ah.jpg[/IMG][/quote] hahaha........ to tobie wyszlo bomba!!