-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Nie, nie bede sie klocic;) Wiem ile sie trzeba nameczyc, aby moc zalozyc hodowle, gdyz ucze sie dzieki forum i hodowcom, ktorzy na nim sa:cool1: Popieram kupno psa z papierami ze wzgledu na czystosc rasy. Niestety sa ludzie, ktorzy rozmnazaja yorki bez rodowodu i sa ludzie, ktorzy te yorki kupuja, na to nie mamy wplywu....:shake: Ale dlaczego ci co kupuja dalej rozmnazaja??:angryy: Czy nie moga kupic i np. wysterylizowac?
-
[B]Paputki[/B] W 100% sie z toba zgadzam. No coz..... autorka tematu jak pisala, bedzie kochala pieska jesli nawet nie bedzie w 100% yorkiem. Niestety ten 1% moze zadecydowac, czy piesek bedzie rzeczywiscie yorkiem. A pies bez rodowodu po rodowodowych rodzicach moim zdaniem moze byc! Ale nie chce sie klocic na ten temat. ;)
-
I jeszcze troche:loveu: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6761/10015355tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6458/10015365lr.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/669/10015327aw.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3531/10015314fm.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Lucy*']Daga.. trudno ... po ostatnich wydarzeniach i zdjeciach studniówkowych ... uznałam Cię za miss :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5857/tndaga7ya.jpg[/IMG][/quote] Hihihihi...... Lucy ty to masz talent!!:lol::lol: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga szkoda, ze nie bedziesz tak czesto wpadac...:placz: Ale powklejasz troche fotek oskarcia??:loveu: -
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]ooo ile zdjęć :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]ach Madziu takiej dawki zdjęć Mikiego to mi brakowało :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]Czy zdjęcia robione Twoją cyfróweczką czy pożyczoną??[/COLOR] [COLOR=purple]Jeżeli pożyczoną to musisz się częściej uśmiechać do tej osoby, która Ci ją pożyczyła :lol: :lol:[/COLOR][/quote] Pozyczona, pozyczona..... do piatku. Musze popstrytkac miliony zdjec, zeby ich troche wystarczylo na te wasze zachcianki:eviltong:
-
[quote name='marlena924']Nie no zdumiona jestem! U nas to normalnie zaspy, chodzić się nie da... Hehe ale macie...[/quote] Sily wyzsze o nas zapomnialy:angryy::angryy:
-
[quote name='PiotrekJ']W końcu gdzieś pić musimy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... :drink1::drinking::drink1::drinking:...[/quote] A jak!! :drinka::drinka::drinka::drinka::laola:
- 78403 replies
-
I reszta [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4033/10015785yz.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3530/10015772mn.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6950/10015767bt.jpg[/IMG] Zaznaczyc teren tez trzeba:cool1: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8734/10015754qx.jpg[/IMG]
-
No i obiecane fotki!!;) Mozecie dokladnie zobaczyc, jaka u nas "piekna" zima:angryy::placz::placz: Czasem lezal gdzies zamarzniety snieg, ale to tylko na polu:roll: Co tam jest? [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/8695/10015847ci.jpg[/IMG] Ale tu zapachow:p [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/1778/10015832wm.jpg[/IMG] Troche mi sie giry rozjechaly......:lol: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/2728/10015826nj.jpg[/IMG] Pozowane na gorce;) [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/9154/10015810tp.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/6778/10015800my.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/6834/10015798jj.jpg[/IMG] c.d.n.
-
[quote name='Alicjarydzewska'];) ja tu często bywam tylko nie zawsze piszę :razz:[/quote] Milo mi to slyszec!!:multi: Postaram sie wkleic troche fot z dzisiejszego spacerq, ale to za kilka minutek;)
-
Jej!! Jakie cudowne foty z podrozy:multi: Od samego patrzenia robi mi sie goraco..... ogladac w zime takie gorace foty:evil_lol: A moze troszeczke zdjec Pagaja?? Dawno go tu nie bylo.......:cool1:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][URL="http://img15.imageshack.us/img15/4918/mikiusmiech9hm.jpg"]http://img15.imageshack.us/img15/4918/mikiusmiech9hm.jpg[/URL] Przesłodki uśmiech :loveu: Wszystkie fotki naprawdę sliczne , bo i modelik rewelacyjny :multi:[/quote] Dziekujemy za odwiedziny Alicjo!!:multi::multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Oj ja też się bałam i że nie mogłam sobie znaleść miejsca w domu to polazłam do fryzjera się obciać :evil_lol: jak zafarbię moje siwki to pozwolę sobie zrobić fotkę i się Wam pokarzę :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Hihi..... najlepszy na ukojenie nerwow jest fryzjer:evil_lol::evil_lol: A na jaki kolorok sobie zafarbniesz??
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']Madziu :razz: smacznego[/quote] Dziekuje bardzo, zupka byla przepyszna. Bardzo sie ciesze, ze wyniki byly zadowalajace:multi::multi: To dzisiaj najlepsza wiadomosc. ;) Aha i zapraszamy do nas!! Nareszcie jakies nowe fotki;)
- 78403 replies
-
[quote name='Pysia']Na Ozulcowym ogonie ????:-o :crazyeye:[/quote] Napisalam a propo......:eviltong::eviltong: No wlasnie, gdzie wyniki?? Mialy juz byc:mad:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:i ogórkowa trzeba było ugotować na kościach ;)[/quote] Hihi..., a propo ogorkowej to wlasnie mam taka na obiadek dzisiaj. Juz sie odgrzewa, nie moge sie doczekac:multi::multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Pasavera']Hi hi nawet mnie widać :lol:[/quote] Gdzie cie widac??:crazyeye: Nie zauwazylam:eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Sliczne Zmorkowe foty:loveu: Widac je jak czarny na bialym:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Pasavera']tym razem postaram sie nie ociągać :oops: :lol: i fotka zrobiona jakieś 40 minut temu :) rude refleksy ma od słoneczka (o naturalnych nie wspomne) :lol: [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2190/10059464se.jpg[/IMG][/quote] Ale sliczna psinka!:loveu: A te spojrzenie:razz:
-
[quote name='Draczyn']Tak one są bardzo do siebie podobne i robią takie samw śmieszne minki, w każdej sytuacji. Mały prawdopodobnie naśladuję ciotkę:lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] Aha! rzeczywiscie, nawet sie nie zorientowalam. No to podwojne buziaki dla piechow:loveu:
-
Dobra ja lece. Pozniej wkleje fotki z dzisiejszego spacerku. Oo....... wlasnie napisalam swoj [COLOR=Blue][B]1000[/B][/COLOR] poscik:multi::multi: [B][COLOR=Red] Trzeba to oblac!! :popcorn::popcorn::popcorn: [/COLOR][/B]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga, zapomnialo sie o nas??:mad: Jeszcze spisz?:eviltong: -
[quote name='aj22'][B]Grubcia[/B] Witam Cię. Wymiary Froteczki podałam na stronie 42 tego postu,a jeżeli chodzi o zdjęcia,to bardzo bym chciała pochwalic sie maleńką wszystkim,ale jakoś nie mam pojecia o zamieszczaniu zdjęć....czekam na znajomego,który mi obiecał to zrobić.Jak tylko będa zaraz dam znać Aurelia i Frotka[/quote] No to czekamy z niecierpliwoscia!!:multi: