-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
A tam!!:eviltong: Zabiore ze soba Monis i reszte yorkowej sfory:evil_lol::evil_lol: Juz szykuje nozyczki i golarke. Zostawic kiteczke na glowce??:diabloti: -
[quote name='Moniś']aj tam nie oddasz :lol: Kasieńko :cool1: My same sobie Tenusia weźmiemy :mad::evil_lol::evil_lol:[/quote] Hihi..... ja juz wszystkim Briarda na galerii groze:evil_lol::evil_lol: Tenusia ukraden, a Agata obetne na yorka:evil_lol::evil_lol:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']- niiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:[/quote] Oj...tak tak!! Nic mi nie stanie na przeszkodzie:diabloti::diabloti: -
Dbsst Widzialas nowe bokserki w naszej galerii??:evil_lol::evil_lol:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']- no wiesz! tak samo jak york, tyle ze OGROMNY!!! :):):):mad:[/quote] Chyba do was pojedziemy i zrobimy ciach, ciach:evil_lol::evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Dziękuję :buzi: Madziu, a moze chcesz autentyczny uśmiech? :D [IMG]http://upload.miau.pl/1/44350.jpg[/IMG][/quote] No pewnie, ze chce!!:loveu: Caluje slodkiego pycholka!!:buzi::buzi: -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Ale ma duzo wloskow.....:crazyeye: Ciekawe jakby briard wygladal na lyso.....:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='niki_ill']hmm dlaczego???[/quote] Dlaczego?? Bo dbsst ma fiola na punkcie boksikow:evil_lol: Zreszta zobaczysz
-
[quote name='Pysia']I tak sie zastanawiam czy jej nie wstawic na swoja stronkę w dziale Na wesoło ;)[/quote] A prosze bardzo;) Bede zaszczycona:p
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']znam ten ból bo ja nie mówiłam w zeszły weekend :lol:[/quote] Mowa jest srebrem, a milczenie zlotem:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Pysia']No ta fota nadaje sie do konkursu jakiegos;)[/quote] HEhehe....:oops::oops:
-
Fotki sa widoczne, jak najbardzej!! Sliczne bokserki!!:multi: Moze nam cos o nich opowiesz?? Poczekaj tylko niech dbsst tu wpadnie:evil_lol::evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Psi uśmiech.. :lol: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5501/usmiech3yw.jpg[/IMG][/quote] ja widze tylko sliczny, czarny nosek:evil_lol::evil_lol::loveu: -
[quote name='Aaliyah1981'][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8129/skanuj00109tg.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=seagreen]no nie moge z tego foto:cool3: ..niepelnoletni a juz tak sie wstawil ;))..fajnie lapki ma rozlozone :multi: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Szkoda, ze nie zrobilam zdjecia z gory, byloby widac, jak lezy plackiem:loveu::loveu:
-
Ale Ozzy sie rozpycha:evil_lol::evil_lol: A gdzie miejsce dla panci?:eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Aaliyah1981'][COLOR=seagreen][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]dobrze ze mama tego nie slyszy ;))bo by nam dala za ta "babcie[/FONT]":mad:[/SIZE][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=seagreen]widocznie malutki sie tak zaptarzyl bo tez jest :-o pod wrazeniem dziela[/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi: [/quote] Ja mowie do Mikiego: Gdzie jest babcia? I szuka:eviltong: Moja mama tez czesto mowi: Chodz do babci:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B]Może w gwiazdach dojrzę tę jedyną :loveu: [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2636/okno9xa.jpg[/IMG] [/B][/quote] Moze akurat spadala gwiazda i zyczenie sie spelni:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:nie wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: muszę poszperać w folderkach czy sa jeszcze jakieś niewżucane fotki , bo nowych chwilowo brak :oops:[/quote] Oj to zle, bardzo zle:nono::nono:
- 78403 replies
-
[quote name='Moniś']No pewnie :evil_lol: Mój Noddy jak na Kasie wskoczy to nie będzie miała żadnych szans :lol::lol::lol: Ukradniemy Jej Tenusia :razz: i zwiejemy :cool3: Nodulec bedzie miał super kumpla :multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/quote] Widze, ze szykuje sie akcja:evil_lol::evil_lol: Porwanie Tenusia:evil_lol:
-
[quote name='Pysia']To się umów na spacer i poproś aby zabrali apaarat ;) Będziesz miała odpowiedzialność z głowy ;)[/quote] Hmmm...... sprobuje:lol:
-
[quote name='Moniś']A jak pęknie to psiak nie boi sie tego huku? :roll: :cool3: Chyba, że Wasze Chłopaki takie odważne :eviltong:[/quote] on i tak jest gluchy (na wolanie szczegolnie:evil_lol::evil_lol:)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Kamere to se moze brać. Nawet nie wiem gdzie to cholerstwo się włącza i jakos mnie to nie interesuje :placz: JA NIE POJECHAAM !! JA NIE MÓWIĘ !! WCALE !!ROZUMIESZ ??!!:placz:[/quote] Nie musisz mowic, wazne, ze piszesz:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Teklunia']o moj boshe, ja zaczynam czuc jakis respekt przed Wami...:roll: ciagle mi tymi kijami nad glowa machacie, az sie boje troszeczke :oops: dobrze ze mam duzego psa... ale nie wiem po czyjej stronie on by stanal, bo moze tak byc, ze przekabacilyscie go tymi wszystkimi komplementami ;) [IMG]http://images1.fotosik.pl/12/74tdigj03wn46vh3.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/12/gf41rwfcugxb9w1w.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/12/tx59l0pgyhw0qf6g.jpg[/IMG][/quote] Tenus!! :multi::loveu: My to rzeczywiscie na ciebie napadniemy z naszymi krwiozerczymi bestiami, co nie Monis??
-
[quote name='Moniś']Może teraz.. :roll: [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8973/hnnddsc010949jn7iu.jpg[/IMG][/quote] teraz widac zapatrzinego Nodusia:loveu::loveu: Pewnie zapatrzyl sie na kompozycje babci:eviltong:
-
[quote name='Pysia']Puki co zastanów sie kto ze znajomych ma aparacik i biegusiem do niego ;) Bo my czekamy na foteczki. No i powiedz mamie ze przecieżzamiast robić licho wie co to będziesz pstrykać fotki i rozwijać wyobraźnie ;)[/quote] W sumie to masz racje, ale czy takie rzeczy sie pozycza??:roll: A jak mi nie zaufaja!!:placz: