Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Moniś']Nie no żartuje z tą suczką. Nie dorósł chyba jeszcze do tego :roll: Ja też bede próbować wszelakich metod żeby zwalczyć to nachalne szczekanie :diabloti:, bo niedługo sąsiedzi eksmisję mi wręczą :placz: ;);)[/quote] Uuu.... Noddy w niebezpieczenstwie:evil_lol::evil_lol: To mu to powiedz, moze zrozumie:eviltong:
  2. [quote name='Moniś']Hahaha ;) Magda, Ty to masz cool pomysły :roflt: Sucz sąsiadów ma cieczke może w niej? ;):roflt: A tak na serio, to wcale nie śmieszne :lol::lol: ;););) Dobrze, że chociaż teraz mam chwile spokoju. Ciekawe jak długo :roll: :mad:[/quote] Watpie, zeby to bylo przez sucz, jest jeszcze za mlody na te tematy:lol::lol: Sprobuje u nas zastosowac jakies metody i jak sie sprawdza to dam znak;) [SIZE=1]Szkoda, ze nie umiemy czytac w myslach psa.......:roll:[/SIZE]
  3. [quote name='dbsst'] to to zmeczenie mi na mozg pada :shake:[/quote] Tak to chyba prawda:evil_lol: Moze idz sie zdrzemnij na pol godzinki?:mad:
  4. [quote name='Moniś']Robie w tej kwestii co mogę ;) Jutro dam mu kość to może sie zajmie, bo jak nieeeeee... :mad::mad::mad: Szczekał na mnie... szczekał... aż w końcu zobaczył, że nie reaguje i poszedł się przespać.. Ja nie wiem... może to dojrzewanie?;) Hormony go rozpierają czy co... :shake: Wcześniej tego nie było, a teraz jakby diabeł w niego wstąpił :shake:[/quote] Moze sie zakochal:loveu:
  5. [quote name='dbsst'][IMG]http://images1.fotosik.pl/12/tq556fnag6txiv60.jpg[/IMG] :crazyeye: :crazyeye: Teklunia jakies fredzle przyczepily Ci sie do kapciucha :oops: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Dbsst twoje komentarze sa super. Hahaha.......:megagrin::megagrin:
  6. [quote name='Alka']Madziu, w moim wieku to już inne choróbska człowieka nachodzą...:cool3:, cóż starość nie radość ;) [/quote] Jak ja nie lubie takiego gadania!!!:angryy::mad: A widoczki przepiekne, tylko jakos nie widze na nich Tuffiego:roll::evil_lol:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Edzio się obraził. [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/6563/beztytuu1oz.jpg[/IMG][/quote] Jej co wy z nim zrobiliscie??:crazyeye: Zameczyli kota!!:mad:
  8. [quote name='Moniś']Na mnie :shake: Coś mu sie chyba nie podoba:shake: I to nie jest tylko dziś.. :shake: To już trwa kilka dni:shake: Usiądze koło mnie.. i dziamga ile wlezie :placz: Powoli trace cierpliwość, a i sąsiedzi będą się skarżyć... :placz:[/quote] Moze kup mu jakiegos smakolyka:lol: Bedzie sie mial czym zajac:evil_lol:
  9. [quote name='Moniś']Zwariuje za chwile :shake: Już mam dość tego szczekania :shake: Co radzicie w takiej sytuacji?:shake::placz::placz::placz:[/quote] Hahaha...... u nas jest dokladnie to samo:roll: Wystarczy, ze tylko spojrze na niego i wezme do reki kaczke to juz mi nie odpusci:lol: Bedzie szczekal ile sil w gardle, zeby odciagnac mnie od kompa:evil_lol:
  10. [quote name='ewelinabuck']a gdzie wiecej zdjec takiego wspanialego yorka:loveu: :mad:[/quote] Mmm.... jakie komplementy:loveu: dziekujemy bardzo! Moze jeszcze jakies znajde, ktorych jeszcze nie bylo... A z pretensjami to do mojej mamy:evil_lol: jako jedyna nie zgadza sie na aparat:shake:
  11. [quote name='Alka']mogę Was zasypać ...lekami....:evil_lol: [/quote] Ktos tu chyba chory:evil_lol: Ja wlasnie powoli wychodze z kataru;) Ala, Wiem, ze sie starasz i doceniam to;) Ale i tak za malo!!:diabloti:
  12. [quote name='julita104']az wierzyc mi sie nie chce ze to od kucyka moze za mocno naciągasz włosy? moje maluszki chodzą w kucykach, zazwyczaj mają mieciutkie luzne gumki (jak z domu wychodzimy to dodatkowo taka cienka gumeczka) czesto czeszemy, stosujemy dobre kosmetyki i karme i włosy na głowie mają bardzo geste. Moze Biotyne zacznij podawac albo jakies inne witaminki. Czasami az mnie to denerwuje bo kitki im rosną bez opamiętania, ledwo zetne włosy to znów długie jak do warkoczyka. a skąd poparzenie? To vet nie rozróżnia poparzenia od powyrywanych od kitki włosów???[/quote] No wlasnie, moze kitki robisz za bardzo sciagniete:roll: A z tym poparzeniem to tez dziwna sprawa:roll:
  13. Moj chodzi spac ze mna, czyli przewaznie po 23;)
  14. Zycze tobie udanej zabawy na studniowce. Oczywiscie, jak wszyscy czekam na fotorelacje;) Szkoda, ze nie mozesz znalezc tych filmikow:placz:
  15. Ale macie fajnie!! Ja tez chce do was!:placz: Czemu u nas nie ma takiej szkolki?:-( Sliczne foty ze spotkanka, tyle czernych sznaucerkow:crazyeye:
  16. To od butow sie zaczyna, niedlugo beda rece itd.:evil_lol: Ale z Tenusia grozny potworek, nie da pani odpoczac:p Siupel foty:multi:
  17. Mi sie tez podoba avatarek:loveu: NA wzor babeczki, bardzo swiateczny:p
  18. [quote name='Alicjarydzewska'] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/805/a8vh.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4306/aa8rw.jpg[/IMG][/quote] A ja nie moge zrozumiec na jakiej zasadzie ona wisi w powietrzu.....:roll: Czy ja juz kompletnie zdurnialam?:lol: Hihi..... to wy sie cieszcie, ze macie jeszcze choinke, my musielismy rozebrac nasza 2 tygodnie po swietch, bo stal sam kikut z babkami. Cos marnej jakosci byla choinka w tym roku:shake: Tata sie nie postaral...... Ale od poczatku marnie wygladala, byla krzywa (jak stala to byla przechylona w lewo):evil_lol::evil_lol:
  19. Ejjjj..... gdzie nowe fotki? Tenuś juz sie znudzil zabawa, czy co?:roll:
  20. [quote name='agabass'][B]Asiaczku [/B]co się lenisz wrzucaj foty[/quote] Pff....... to my wierni fani lobuziakow i nie ma dla nas czasu?:mad: No nic, ale jak ten czas sie znajdzie to ma tu byc mnostwo fot, zebysmy mieli sie czym zajac:evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Alka'] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4333/dscf40158ds.jpg[/IMG][/quote] Atak!! Skad my to znamy.....:lol: Ala, Po powrocie z przychodni zasypiesz nas fotami, prawda?:mad: Cosik marniutko tutaj, zdjec jak na lekarstwo:roll:
  22. Magda

    .:: A X E L ::.

    No wlasnie, cos dlugo Gosiek na urlopie:roll: Jak ja dlugo nie widzialam Fleur.... a moze wiecej fotek?:lol: Pannica jak zawsze piekna:multi:
  23. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177912.jpg[/IMG] [/quote] Hahahaha.....:turn-l:punkobriard!! Dobre:p Sliczna morducha
  24. [quote name='ewelinabuck']trzeba chyba zrobic napisy galeria ewelinybuck i daisuni:evil_lol:[/quote] Chyba tak:lol: No cuz trzeba sie przyzwyczaic....:roll:
  25. [quote name='dbsst'] Magda i Miki bojkam sie Ciebie mam jeszcze jedna fote to ja zaraz wstawie dostawiam fote ;) [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/108/img9598ps8nl.jpg[/IMG] nie bede komentowac[/quote] Boj sie boj:evil_lol::mad: Jaka ze Szpiluni marzycielka, caly czas fotki na lozku!! Czy Szpilka nie ma czego innego do roboty:lol:
×
×
  • Create New...