Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. I dzisiejsze fotki W porannym sloncu, moj jezyczek:loveu: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/346/10015266bn.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1172/10015288pv.jpg[/IMG] I znowu jezyczek, oto moj punkt widokowy:lol: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6789/10015291np.jpg[/IMG] Co tam sie dzieje? [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6522/10015300zw.jpg[/IMG] Mam paroweczke:eviltong: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9721/mikiiparowka4ef.jpg[/IMG] Popoludniowa drzemka [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3531/10015314fm.jpg[/IMG] Siem ukrylem:evil_lol: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/669/10015327aw.jpg[/IMG] Ojj..... tata bedzie zly:mad: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6761/10015355tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6458/10015365lr.jpg[/IMG] I usmiech dla WAS!! [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4918/mikiusmiech9hm.jpg[/IMG]
  2. [quote name='efra-husky']Magda Miki śliczności wyrosły z tego przesłodkiego maleństwa :loveu: Na prawdę masz się czym chwalić ;) i prosimy o więcej :multi:[/quote] Dzieki:oops::oops: Zaraz cos wkleje;)
  3. [quote name='Gosiek']Madziu - śliczne zdjecia Ci wyszły - tym bardziej szkoda że nie masz własnego aparatu :-( dopiero byś się wyżyła w foceniu bo widzę ze sprawia Ci to przyjemność :lol: a Miki ma chyba rodzaj włosa cienki i jedwabisty? Tak przynajmniej widzę po zdjęciach.... jeśli tak to masz fajnie i nie ma problemu z pielęgnacją? Kołtunki sie robią? Pewnie nie?[/quote] Tak, rzeczywiscie sprawia mi to przyjemnosc, ale Mikiemu raczej nie:evil_lol::evil_lol: Juz wieczorem uciekal ode mnie, a raczej od aparatu:lol: Co do wlosa, to jest cienki i jedwabisty, gdy sie go wyczesze i naoliwi. Koltunki robia sie szczegolnie pod brzuszkiem:roll::roll: Dziekuje Wam drodzy dogomaniacy, ze nas odwiedzacie:multi: Jest dla kogo "pracowac"!!:calus:
  4. Moj wstaje, kiedy ja. Raz o 7, a w weekendy o 10-11:evil_lol::evil_lol:
  5. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']cześć Ewuniu , jakie sliczne i wesołe bananki :bigcool:[/quote] Ale sie u was tanecznie zrobilo.....:multi::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: :Cool!:
  6. Dzieki [B]Nikusia,[/B] Ja tez moge usuwac takie cos, ale juz mi sie nie chcialo.....:oops:
  7. [quote name='Gabryjella']Jak dobrze, że ja nie mam takiego problemu. Jak wyciągam odkurzacz to killer już jest w drugim końcu mieszkania:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A parke masz cudniastą.:loveu:[/quote] Hahahha........... to niezly z niego killer:evil_lol::evil_lol:
  8. Z czym kojarzy sie wam ta czarna plamka?? Mi osobiscie z foczka...... ma lepek, cialko i na dole pletwe:lol: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4858/swiniatylek5ix.jpg[/IMG]
  9. [quote name='nikusia']Ciuuuudne foty!! :D Piecho śliczny...:loveu: To małe łaciate tyż :lol: (chodzi o świnkę). A gdybym ja miała zrobić takie zdjęcie jak Ty- ja latam, to wyszłaby plama... Mój aparat nie łapie ostrości przy robieniu portretów, a co dobiero w ruchu... m:roll:[/quote] To rzeczywiscie problem..... ale ile sie nasiedzialam, zeby taka fotke pstryknac, prawie wyladowalam cale akumulatorki. A to laciate ma juz ponad 4 latka:roll: Fajna ma plamke na poopie!! Zaraz wkleje zdjecie.
  10. Moj jak zwykle spi ze mna na lozku:evil_lol::evil_lol:
  11. Uff..... troche bylo tych stronek galerii....:evil_lol: A zdjecia ze studniowki super:multi: Bardzo ladnie wygladalas w swojej kreacji, a wloski tez z pomyslem zrobione!
  12. [quote name='Gabryjella'][IMG]http://www.superfoto.pl//zdjecia/foto/h/2/2/7/14452921.jpg[/IMG] [IMG]http://www.superfoto.pl//zdjecia/foto/h/9/1/6/14452922.jpg[/IMG] [/quote] Ale do siebie pasuja dwa czarno-biale buldozki:loveu::loveu:
  13. Gaja wyzdrowieje, trzeba byc optymista!!:kciuki: Ma za duzo checi do zycia, zeby juz umierac. Potrzebuje teraz duzo milosci i ciepelka:calus:
  14. [quote name='niki_ill'] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4554/18or.jpg[/IMG] [/quote] Zamkneli w klatce!!:placz::placz: Nie masz serca:mad::evil_lol:
  15. [quote name='Moniś']Hmm... gryzie całe dnie kość... więc chyba nie bolą go.. :roll: A je gotowane jedzonko.. także nie musi za bardzo używać ząbków, żeby sobie je rozdrabniać. Kaprysi.. :roll:[/quote] To rzeczywiscie ma za duzo w pupci:evil_lol::evil_lol:
  16. Spie sobie...... [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/934/10015116yj.jpg[/IMG] I pokaze wam brzuszek [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2417/10015123rz.jpg[/IMG]
  17. Moze nie chce jesc przez to, ze bola go te zabki:roll::roll: A je obecnie twardy pokarm, czy miekki?
  18. Szykujemy sie do spania:p [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/934/10015116yj.jpg[/IMG] I pokaze brzuszek [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/2417/10015123rz.jpg[/IMG] I troche Guci [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1047/10015173dy.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4606/10015185hm.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5868/10015237gi.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7130/10015132jm.jpg[/IMG] I najlepsze:loveu::loveu: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4836/mikiiswinia5bl.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2195/10015152kz.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3601/10015162di.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/541/10015214nh.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Alka'] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5371/schowek063nw.jpg[/IMG][/quote] Niedlugo to nauczy sie gadac:evil_lol:
  20. Dziekuje [B]Alu, [/B] Rzeczywiscie mamy szczescie miec takie blyszczace wloski, ale na zdjeciach to bardzo widac, a w realu.....:lol:
  21. c.d. zabawy co to? [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2050/10014845up.jpg[/IMG] dawaj! [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6427/10014850dt.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2138/10014866wu.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8241/10014884fd.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9073/10014908ow.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6087/10014930oz.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/645/10015063vo.jpg[/IMG] Czekam na komende "bierz"! [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7384/10015037jb.jpg[/IMG] No i lece! [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7968/10015029ga.jpg[/IMG] Ja latam! [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/13/10015057ow.jpg[/IMG] (nawet nie wiecie jak trudno zrobic taka fote:shake:) I do gory! [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9946/10015095pp.jpg[/IMG] I zmeczony poszedlem spac.......:loveu: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/186/10015103uk.jpg[/IMG]
  22. Jeszcze zdjecia z wczoraj;) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9067/10014700cn.jpg[/IMG] I zabawa z pileczka [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7227/10014719bx.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/170/10014734my.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/4199/10014754iq.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/448/10014760mw.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/5011/10014780ui.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1958/10014796as.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1784/10014806qs.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/3481/10014831rp.jpg[/IMG]
  23. No wlasnie! :mad: CZekamy na zdjecia wutatuowanych sceniorkow:loveu:
  24. [quote name='Gosiek']Hihi a wiesz Ala że ja też śmigam bez czapki? Ale tak mi ostatnio jakoś zimno w głowę i nawet kaptur niewiele pomaga i tak sobie myślę że przydała by mi sie taka fajna czapeczka :eviltong::eviltong: Tylko jakoś nigdzie nie mogę takiej fajnej znaleść... jak są to produkowane taśmowo a takich nie lubię :diabloti: Marzy mi sie taka fajna, dla mnie zrobiona... a łepetynkę mam malutką :evil_lol: nawet czapki mojej córki na mnie pasuja. Tylko mam pewien problem - wydaje mi sie ze w czapkach wygladam jak krasnoludek :evil_lol:[/quote] Hihihi......podpucha:evil_lol::evil_lol: Gosiek probuje wszystkimi metodami:turn-l::turn-l:
  25. [quote name='Gosiek']dzieńdoberek :p Ozzik norowiec cudny... widać na fotach jaka radochę mu snieżek sprawia. A u nas totalna porażka - śnieg tak zmrożony i śliski że biedny Axio chodzi baaaardzo ostrożnie :shake: Mam nadzieje ze sie prognozy sprawdzą i podsypie troszke swieżego puszku żeby i warszawskie psiaki mogły w nim poszaleć :lol:[/quote] A my wczoraj poszlismy na lod z mikim:evil_lol::evil_lol: Ja sobie jezdzilam na lyzwach a on za mna latal( w sumie to jezdzil na poopie:lol:) [B]Ala[/B], Ja juz mam u was 8000 poscik i 200 stronke:drinking::drinking::drinking::drinking:
×
×
  • Create New...