Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='beria']Jak mama nie chce [B]tobie[/B] kupić aparatu, to namów ją żeby kupiła aparat [B]dla siebie[/B], a ty będziesz pożyczać od mamy :cool3: . Moja córka tak robi :evil_lol: . A petycję popieram.[/quote] Probowalam...... ale dla siebie to chce kupic tak za rok:roll::roll: A ja umre z nieszczescia:placz:
  2. [quote name='madzia18sosnowiec']no to jeszcze pare ;) na dobranoc ;) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177918.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177919.jpg[/IMG][/quote] Dobranoc Gajuś!!!:loveu:
  3. [quote name='beria'] [IMG]http://img445.imageshack.us/img445/5886/pict10997wt.jpg[/IMG] [/quote] Jaka sliczna psinka!!:multi::multi: JAk maskoteczka:loveu:
  4. [quote name='Pysia']Jak mój syn chciałby aparat tobym mu kupiła ! ;) Serio...[/quote] Fajna taka mama......ale ja swoja i tak kocham:loveu::loveu:
  5. [quote name='fragile']Pisze ku przestrodze.Siostrzyczka mojej Roxi trafila do mojej kuzynki i tak co i rusz wymieniamy sie informacjami o naszych suczkach.Dzis dzwoni bardzo przybita, ze ma wielki problem z uszkami pieska- zgodnie z sugestia znajomej(ktora nota bene ma kilka yorkow) zaplastrowala uszka, ale nie wiedziala, ze trzeba ten plasterek co jakis czas zdejmowac- specjalistka od yorkow juz tego jej nie zdradzila.Dopiero po moim przedwczorajszym telefonie plastry zdjela i okazalo sie, ze wdalo sie jakies zakazenie- koncówki uszu stwardnialy, a z jednego po paru godzinach kawalek ..odpadl.Czyli suczka nie ma kawałka ucha:((.[/quote] Moze tak mocno zlepila, ze krew nie doplywala. Nie moge sobie tego wyobrazic:crazyeye:
  6. [quote name='Moniś'] Gadka szmatka, a gdzie Ala z Ozulcem? :roll: :lol:[/quote] Moze na spacerq. Mam nadzieje, ze robi foty:mad:
  7. [quote name='Moniś']Aj tam dużo :evil_lol::evil_lol: Szybko zleci :evil_lol::evil_lol:[/quote] Oby nie, bo przeleci nam cale zycie....:shake:
  8. Jakos nie moge sobie wyobrazic, aby yorki byly w schroniskach. Sa to bardzo modne psy i kazdy szczeniak sie sprzeda. Wazna zaleta jest to, ze york to maly piesek i moga byc nawet 2 lub 3 pieski w domu. Ja nie bede sie spierac co do papierow i rodowodu, ale uwazam, ze nie mamy wplywu na rodzace sie psy bez rodowodu. A jak ktos juz kupi psa bez papierow to niech go nie rozmnaza;)
  9. [quote name='marlena924']Niewiem. Być może kitki były za ciasne-używałam tych cieniutkich "gumowych" gumek. Niewiem jak moglo dojsc do poparzenia, przeciez swojego psiaka cały czas pilnuje wiec to może naprawdę jest od tych kitek???[/quote] A jeslii uzywasz gumowych gumeczek to rozcinasz je?? Bo gumowe to moga byc tylko jednorazowki, bo inaczej wyrywaja wlos:roll:
  10. [quote name='Moniś']To jeszcze raz ja! A co tam! Zagłosuję od razu za 10 osób :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] To chyba nie przejdzie:shake::shake:
  11. [quote name='Moniś']Alu, ja mu moge grozić całą dłonią, a on dalej swoje. Nie krzycze na niego, tłumacze spokojnie, ale to tak jakbym mówiła do ściany :shake: Masz rację musze być wytrwała i konsekwenta. Być może to jest klucz do rozwiązania. Dziękuję :buzi:[/quote] Hehe..... tez bym chciala, aby rodzice na mnie nie krzyczeli tylko tlumaczyli spokojnie:eviltong::eviltong: Ale wtedy bylabym rozpuszczonym lobuziakiem:diabloti:
  12. [quote name='Alka']pełne poparcie dla Magdy ![/quote] Dalej, dalej......:p
  13. [quote name='Poświata']:cool3: Jakby się ktoś pytał, to Poświata zaczyna się szykować do wyjścia :multi: , a potem się zobaczy ;) .[/quote] jej no to czekamy na fotorelacje!! Bo dawno nie bylo malych:evil_lol:
  14. [quote name='Moniś']Popieram. Z poważaniem. Monika. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :roflt::roflt::roflt:[/quote] dzieki jestes kochana:buzi:
  15. [quote name='Moniś']Dzięki Alu :loveu::loveu: Szkoda, że u nas nie ma takiego lasku. Też bym chętnie pospacerowała, ale niestety... :shake::shake:[/quote] Ja bym pospacerowala, gdyby bylo troche sniegu:angryy::angryy: Ale juz na to nie licze......:placz:
  16. [quote name='Alka'] Mam nadzieję ,że wybierzemy się do zimowego lasku z Tuffciem. W każdym razie za niedługo jedziemy tam na kulig.:multi: [/quote] Jej, ale ja wam zazdroszcze. Kiedys bylam z klasa na kuligu i bylo super!! Nogi i rece byly zamarzniete, ale samopoczucie extra:multi:
  17. [quote name='Moniś']On rozumie wiele rzeczy, ale tej, która jest w tym momencie najważniejsza, że ma być spokój to za groma :shake::shake: Mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradze, bo jak nie to i ja i on skończymy na bruku :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Hmm...... to moze popytaj na tresurze, bo przeciez ten grozny wilczur nie da ci spokoju:evil_lol:
  18. [quote name='Moniś']Mnie została jedynie na kilku fotkach :shake::shake: spokojnie- jeszcze trochę i znów Święta :evil_lol:[/quote] Jeszcze troche? Hahaha....... za rok:lol:
  19. [quote name='dbsst']hahaha ni epoddawaj sie a ja tymczasem spadam ;)[/quote] Pewnie, ze sie nie dam:diabloti: Nic mi nie grozi, bo kupilam sobie druga klawiature, o ktorej mama nie wie:evil_lol::evil_lol:
  20. Ja juz chyba kompletnie oszalalam.....:lol::lol:
  21. Droga mamo!!:loveu: Chcialabym, abys rozwazyla jeszcze raz moja prosbe o aparat cyfrowy. Juz nawet zalozylam Galerie, w ktorej chwale sie zdjeciami Mikiego, ale niestety powoli mi ich brakuje:placz::placz: Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby! Córka Magda i Miki:loveu: Reszta nalezy do was dogomaniacy!!:mad:
  22. [quote name='dbsst']jak pojde sie zdrzemnac to mnie do jutra nie obudza a mam jeszcze dzis goscia i musze jechac do sklepu po etuii :shake:[/quote] Pol godzinki to nie tak duzo..... ale wiem, trzeba byc na dogo:evil_lol: Sama sie nie moge oderwac, juz za plecami slysze grozby mamy (ma zamiar zabrac mi klawiature) Ja sie nie dam!!:diabloti:
  23. [quote name='Moniś']To dawaj tu Mame :mad: Już my sobie z Nią pogadamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mamo Magdy! Proszę wyrazić zgodę na aparacik:lol: ponieważ żądamy Mikusiowych foteczek :cool3::cool3::cool3::cool3: :mad: :mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jej dzieki!! Chyba napisze petycje do mamki i kaze sie wam podpisac, a potem jej to przedstawie:evil_lol::evil_lol: Dobry pomysl!!
  24. [quote name='dbsst']jak ja lubie sie chwalic jak gdzies zaoszczedze ;)[/quote] Fajnie..... a my to z zazdrosci sie stresujemy:mad:
×
×
  • Create New...