Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [B]Gosiek, gonia;) [/B]Dziekuje wam bardzo za takie komentarze:multi: Moge wklejac zdjecia pod warunkiem , ze bedzie je ktos ogladal:eviltong: No to tylko pozmniejaszam i zaraz wkleje:razz:
  2. Sliczne foty!! A te calusy:loveu::loveu: To profesjonalne studio?;)
  3. [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/282/10014344bc.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/566/10014374ni.jpg[/IMG]
  4. Chcieliscie fot i co??:evil_lol::evil_lol: Jutro wstawie reszte, a troche tego jest:eviltong:
  5. Oooo..... pusto.....:placz: [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/9528/10014613zc.jpg[/IMG] Dasz cos? [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/7764/10014624aj.jpg[/IMG] Dzisiaj bylo czesanie......:angryy: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2630/10014656bu.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9488/10014661wv.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4512/10014671qm.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5678/10014687pa.jpg[/IMG] c.d.n
  6. Seria zabawa z kaczka:evil_lol: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3763/10014539rh.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2113/10014546uf.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9995/10014561ci.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9149/10014559qd.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9342/10014637ry.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3816/10014577jc.jpg[/IMG]
  7. Wstaniesz od tego komputera wreszcie??:mad: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/898/10014487ve.jpg[/IMG] Nie? [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/1315/10014494ox.jpg[/IMG] To ja ide spac:eviltong: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/1336/10014505cd.jpg[/IMG] c.d.n
  8. [quote name='marlena924']:-o Super foty! A jedno pytanko-czemu Miki ma gumke gdzieś tam z boku...?:niewiem: :niewiem:[/quote] Zeby ich sobie nie osiusial. Lepiej zwiazac kiteczka niz potem szorowac podwozie. Na wiosne zamierzam go i tak sciac, ale teraz na zime to nie warto:lol:
  9. [quote name='Pysia'] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/wiosna/zimno76.jpg[/IMG][/quote] Nas nie dogoniat!! :eviltong::eviltong: Fajnie macie, tyle sniegu....... nie co to my:placz:
  10. [quote name='Moniś']No w sumie :evil_lol::evil_lol: Z Mikusiem też jesteście podobni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Wiem......:evil_lol: Szczegolnie te blond wlosy......:eviltong:
  11. Obudzilem sie po obiedzie, troche wymiziany:lol: [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2589/10014382en.jpg[/IMG] No co? [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/6649/10014390xm.jpg[/IMG] Ubrali mnie w kubraczek [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2140/10014401jh.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/7996/10014410yi.jpg[/IMG] Poczekalem, az pancia sie ubierze;) [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/3296/10014424nc.jpg[/IMG] A tak wygladalismy przed wyjsciem [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9665/10014440wi.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9797/10014451jp.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Pysia'][B][SIZE=4][COLOR=red]Jesteście przeuroczą parą !!:loveu: [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=yellow]A pryszcze masz malutkie i wierz mi znikną;)[/COLOR] [COLOR=black]Bardzo cieszymy sie z foteczek :multi: Widzę ze rada sie przydała ;)[/COLOR][/quote] No pewnie, ze sie przydala. Aparacik pozyczony do piatku, dlatego mamy mnostwo czasy, aby was zameczyc:evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Moniś']Śliczniasty :loveu::loveu::loveu::loveu: Magda, ile on już ma? :lol::lol:[/quote] Miki ma 20 miechow:loveu: [quote name='Marlena924']Tylko widzę, że ma końcówki jeszcze czarne xD[/QUOTE] To fakt! JAk go obcinalam za pierwszym razem, to jeszcze rosly czarne wloski zanim sie zaczal wybarwiac;)
  14. Poświata!! Jestes niemozliwa:multi: BArdzo dziekujemy za obszerna fotorelacje:multi::multi: Pieski sliczne:loveu:
  15. [quote name='ewelinabuck'] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/263/zdiciataszki0250yv.jpg[/IMG][/quote] Hahaha...... mam podobne zdjecie mikula:loveu: Oto one: [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/121/10101020yu.jpg[/IMG]
  16. No to ja wkleje troche zdjec Mikula, bo dawno go nie bylo:lol: [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/579/10014282rq.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/3976/10014293cd.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/5693/10014312pb.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/4379/10014322rv.jpg[/IMG] [B]WIECEJ ZDJEC W GALERII;)[/B]
  17. Spie......:loveu: [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/282/10014344bc.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/566/10014374ni.jpg[/IMG] A kuku!! [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/8945/10014336ju.jpg[/IMG] I my (pryszczol:diabloti:) [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/9062/10014368ur.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS]No pewnie, ze moze byc :lol: W koncu jakies nowe fotki. Ile wazy Miki?[/FONT][/quote] Hmm..... nie ma pojecia:shake: Nie bylismu u weta od szczepienia, a waga domowa nie wyczuwa takiego malego nacisku:evil_lol: Mysle, ze tak gdzie okolo 2,5 kg. Malo wazy, bo malo je.....:angryy:
  19. Moze byc??;)
  20. No to wklejam kilka probnych (musze sie nauczyc obslugiwac to cacko:lol:) Ladnie pozuje [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/579/10014282rq.jpg[/IMG] Z mama [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/2439/10014275ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/3976/10014293cd.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/3176/10014301zc.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/5693/10014312pb.jpg[/IMG] [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/4379/10014322rv.jpg[/IMG]
  21. [quote name='marlena924']Ach jak fajnie musi byc w domku z taką gromadką... Chciałabym tez miec dwa pieski w domu, ale chyba za mało miejsca :-( Zresztą zaniedługo bede miala na pare dni w domciu drugiego yoreczka, bo bedziemy kupowac dla kuzynki z Niemiec :D[/quote] No to mamy nadzieje, ze nie bedziesz sie lenic i porobisz pare zdjec!!:loveu:
  22. Dzisiaj pozyczam aparacik!!:multi: I postaram sie od razu wkleic pare zdjatek:loveu::loveu: Alem sie ciesze:bigcool::bigcool:
  23. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Teklunia']:-o [B]WOW!!! [/B]Masz talent dziewczyno :)[/quote] I to jaki!!:crazyeye: Te zdjecia sa super!! Musze sobie strzelic na tapetke jakies:p
  24. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']Reszta zdjeć już nieciekawa.. powtarzajace sie widoczki i sporo zdjeć moich narciarzy :lol:[/quote] No to troche narciarzy.....:razz:?
  25. Magda

    .:: A X E L ::.

    Jakie ostatnie??:mad: Ja tu sie dopiero rozkrecilam:evil_lol:
×
×
  • Create New...