-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Super foty!! A jak ladnie stoi:loveu:
-
[quote name='Poświata'] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4913/0171mc.jpg[/IMG] [/quote] Jaki biedny sceniorek:placz::placz:
-
A to cio?? MAxi3 troche za duze to jedno zdjecie. Lepiej je szybko zmniejsz, zanim mod je wypatrzy:shake:
-
[quote name='Gosiek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/13/0ec5uyp8onylbkjz.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze raz [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/13/xuev29hpsaak5fgk.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jej!! Ale piekne foty!!:multi: Jak ja ci Gosiu zazdroszcze!!:placz:
-
[quote name='ewelinabuck'] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9568/p10100451nw.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9021/p10100467nt.jpg[/IMG] i zaraz nastepne:cool3:[/quote] Ale ze mnie grozny pies!!:angryy::loveu::loveu:
-
[quote name='Poświata'] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3280/013b4wi.jpg[/IMG] [/quote] Wiiii....!! Jak slodka foteczka!!:loveu: JA tez tak chce:placz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Superasna papuzka!! JA chce wiecej fotek papuchy!:evil_lol::evil_lol: -
Do kiedy one beda na utrzymaniu mamy?? NIc tylko pija i pija........:evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale duzo foteczek!!:crazyeye: Czarnulki sliczne jak zawsze:loveu: Fajne te wasze zadoopie!! Ja tez chce tam byc razem z innymi -
Swietne zdjecia:multi: Ewelina, ty raz wychodzisz z owiecka, a raz z Buckiem? Jakos nie widze ich razem......:lol:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na tym zdjeciu Alex kloci sie z Suzi o nagrode:[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/15.01/5.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] HAhahahahhahaha......... juz wiem czemu mialas opory przed wstawieniem tego zdjecia!!:turn-l::turn-l: Biedna Suzi.... Zawsze to ona dreczyla Alexa i wystawiala te swoje zebole do gryzienia:evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
DZiekujemy za zdjecia!! A gdzie ty znalazlas tego swojego partnera??:razz: -
[quote name='Yorczka']Nie twoja sprawa jakiego psa kupuje..... i mało mnie interesuje co ty na ten temat sądzisz..... Boshe poprostu tak sobie gdybam- może się myle i wiem jakiego kupiłam szczeniaka tak więc niewtykaj nosa w nieswoje sprawy (jak będzierz miała tego swojego chińskiego grzywacza w 2008 czy w 2009 to wtedy pogadamy.......)[/quote] Dziewczyny!! Moze pokloccie sie na prv?:roll: Ja tu chce ogladac zdjecia slodkiej Taszy, a nie czytac zlosliwych komentarzy:mad:;)
-
Ale wielka przestrzen do spacerowania!! Sliczne foty:multi: TEraz to nie moge powiedzec wiecej, bo i tak jest ich duzo:evil_lol:
-
Oj ktos tu o nas zapomnial.....:mad: Gdzie foty?
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]madzia18sosnowiec [SIZE=2]Mam jeszcze ciekawsze ujecia, ale nie wiem, czy wypada je tu wstawiac :oops: [/SIZE] [/SIZE][/FONT][/quote] Przeciez to twoja galeria!! Mozesz wstawiac co chcesz:eviltong: JA chce zdjecia!
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/181413.jpg[/IMG] [/quote] Ale wy jestescie do siebie podobni:crazyeye::evil_lol::evil_lol: ZArtuje..... -
Dopiero dzisiaj mam okazje wpasc zobaczyc zdjecia i musze powiedziec, ze sa fantastyczne!!:multi::multi: BArdzo ladnie uchwycone widoczki i troche zdjec Axelka sie znalazlo:loveu: Jak bedzie czas to pokazuj nam nowe:Cool!:
-
[quote name='Koma'] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6898/komasmycz3bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/1017/komasmycz20gx.jpg[/IMG] [/quote] Ale Komka nie nawidzi smyczy!!:evil_lol::evil_lol: Fotki super:multi:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/15.01/4.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Jaka piekna panieneczka!!:loveu: I kokardka do koloru:multi: Jak sie tak rozkrecilas to wklejaj wiecej!!:evil_lol::evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Kara, bo ten typ tak ma. :multi: :evil_lol: A papug to nikt nie chce oglądac? :P[/quote] Ja chce, ja!! No to wklejaj!!:mad: -
JAkie cudasne mordeczki!!:loveu::loveu::loveu: Tylko calowac!:evil_lol:
-
[quote name='nikusia']No właśnie? Gdzie fotki Mikiego??? :mad: :lol:[/quote] Mam kupiony film do aparatu (tego starocia:angryy:) i kilka fotek juz porobionych. Tylko wywolam i od razu wkleje;)
-
[quote name='beria'] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2676/pict11479fm.jpg[/IMG] [/quote] Ale kroliczek!! :loveu::loveu: