Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Pomyślę... może najdzie mnie wena i coś zrobię (ale nie obiecuję!):p
  2. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']no, my tak właśnie mamy ze 3,5 metra i jest git :lol: wiekszy byłby porażką :shake:[/quote] No my mamy trochę mniej, ze 3,2, ale też jest dobrze. Szkoda, że niektóre programy nie są dostosowane do panoramy i potem wychodzą takie kolosy. 42 [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3089/zdjcie003oy8.jpg[/IMG] 37 [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7348/zdjcie004ut5.jpg[/IMG]
  3. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']też chciałam 42 cale ale nam odradzili i dobrze zrobili bo te 37 to w sam raz :loveu: i Łukaszek jakoś tak bardziej zainteresowany bajkami, moze dlatego że większe te postacie tam są :evil_lol:[/quote] Hahaha u nas na tym 42 to jak leciały Fakty to Kamil Durczok wyglądał jakby siedział koło nas:evil_lol: Miałam wrażenie, że mogę go uścisnąć. W ogóle okazuje się, że telewizory powinny być oglądane z takiej odległości jak: 42" - z 4,2 m najmniej 37" - 3,7 m najmniej i tak dalej. To chyba prawda, bo gały to bolały od tamtego większego. Z resztą Wam pokażę, bo gdzieś robiłam zdjęcie telefonem.
  4. Kasiu DHL to nowa nazwa Masterlink'a:p Ja też wolę UPS, a Pocztex to duże opóźnienia ma i niktórzy sprzedawcy zrezygnowali z jego usług. Ale mamy tematy:lol:
  5. [quote name='tigrunia']Taaakkkk bardzo chętnie przyjmę :megagrin: :loveu:[/quote] A czy ktoś mówił tutaj o dawaniu?:diabloti: Zgłoś się do dziewczyn z OFF TOPICU. Niektóre robią piękne banerki:loveu:
  6. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']no, mi tez się podobują :loveu: TV ma cali 37 :p[/quote] Nasz na początku to miał 42", ale wyglądał jak krowa na naszym jamniku (ale się złożyło:evil_lol:) i tak nam jakoś nie pasował wizualnie. Mama chorowała przez 4 dni i zdecydowaliśmy się na mniejszy. W sklepie powiedzieli nam, że jest możliwość zamiany, ale nie oddadzą nam reszty pieniędzy - mniejszy tv mniej kosztuje - i za resztę musimy coś dokupić. Po burzy mózgów zdecydowaliśmy dokupić kino domowe, żeby było z głowy. Teraz mama mówi, że jak będzie żyła 5 lat krócej, to przez tv. No i jest teraz 37". Pasuje jak ulał:loveu:
  7. [quote name='Aga76']Co racja, to racja :evil_lol: Madzia, czy ty widzisz, że się z tobą dziś znów zgadzam :grins:[/quote] :buzi::calus:
  8. Be u nas było podobnie z hokerami. Kurier był o 10 rano, a o tej porze w dzień pracy nikogo w domu nie ma... no to on z pretensjami dzwoni do mamy, że dom pusty! Następna przesyłka dopiero w poniedziałek (a był to piątek:shake:). No i cały weekend czekaliśmy. Uśmiech cudowny!:loveu: Rozbroił mnie na maxa:loveu:
  9. Jak już zmieniamy wygląd BE to jeszcze przydałby się nowy banerek:eviltong:
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    Kasiu fotki wyglądają super! Te kolory to strzał w 10:loveu: Mi się podobają A tv ile ma cali? U nas to były jaja:megagrin: Byście widziały.
  11. Nie mogłam się powstrzymać:loveu: 1. [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2391/tigruniacx1.jpg[/IMG] 2. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8312/tigrunia2jc6.jpg[/IMG]
  12. Foty żywieniowe będą wieczorem, bo teraz siedzą w aparacie:eviltong: Nie chce mi się z nimi teraz bawić.
  13. [quote name='Aga76']wiedziałam wiedziałam :cunao:hihihi[/quote] Ty coś za dużo o nas wiesz:razz: mam się bać?
  14. Sam zawsze się domaga, żeby go podsadzić to w końcu ulegam i tak czeka na obiad:p
  15. Pousuwałam wszystkie posty, które nie dotyczyły szczeniąt tajgana. Sprawę użytkowniczki X uważam za zamkniętą. Magda
  16. [url]http://images25.fotosik.pl/306/6593b07d5044511bmed.jpg[/url] BE to zdjęcie musisz mieć w avatarze! Koniecznie:loveu: Nie przyjmuję sprzeciwu. Sesja naprawdę bombowa. Będziesz miała co wstawić na swoją stronkę (jak kiedyś będziesz miała):loveu:
  17. Dzisiaj to tylko mróz mamy -5 stopni to widać biały szron, ale śnieg to był tylko w listopadzie:cool1: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4949/pc222785vr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9740/pc222777pd3.jpg[/IMG] Pani robi obiad:loveu: [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/9923/pc222750rl4.jpg[/IMG] choinka:evil_lol: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5229/pc222748gc8.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Aga76']Cze M Pędząca :evil_lol: Dawaj mi tu Mikiego, dziewczyny się nim zaopiekują odpowiednio :cool3: Śnieżynki są z bawełny, ręcznie obszywane tzw. haftem richelieu :loveu: Pięknoty !!! No nie płakaj :glaszcze: ważne, że masło w Tesco kupiłaś :megagrin:[/quote] M Pędząca?:evil_lol: Ale co..?:megagrin: No! Nasze też bawełniane! hihi bardzo śmieszne:eviltong: I tak wolę osełkę niż extra, ale lepszy rydz jak to mówią
  19. BE przestaw sobie zegar na 3 minuty wcześniej, bo z tego co widzę to te przeskoki to Twoja wina:diabloti: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5592/pc222761vx1.jpg[/IMG] nasza zima:cool1: [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/6387/pc222766fd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/893/pc222767jf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2456/pc222769wu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/3048/pc222771nd2.jpg[/IMG]
  20. BE dlaczego podczas czytania Twojego posta robiłam przerwy na hehe?:hmmmm::evil_lol: Mi tam wystarcza nasze sano, bo wiem co gdzie jest i szybko leci. Wstawiam fotki!! UWAGA!!:multi::multi: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4388/pc222747xl4.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7262/pc222752fi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/7443/pc222753nf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9191/pc222757ky7.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6404/pc222759hu5.jpg[/IMG]
  21. Latawica?:evil_lol::evil_lol: oj...
  22. Muszę poczekać aż mi się filmiki załadują i zaraz oglądam:loveu: Co to za impreza? Madzia szykuje?:razz:
  23. Cześć popołudniowo! Dziewczynki drzemią, a Miki chętnie dotrzyma im towarzystwa:loveu: Liga teraz w pościeli. Bazarkowe śnieżynki bardzo fajne. One są takie z materiału, nie? Z tego co widzę:p Jeśli tak to mamy podobne, ale nasze dają się przyczepić do firanki. My też chyba Sylwek w domu... kasy brak:placz: nikt nie ma wolnej chaty :placz:oj buu
  24. Widziałaś? No proszę:eviltong: Byłam strasznie zmęczona po 3h chodzenia po sklepach i zła na Tesco, że takie duże i nie mogłam niczego znaleźć:angryy: W końcu kupiłam tylko dwie kostki masła i dwie pietruszki i poszłam do mniejszego, znajomego sklepu:evil_lol: Już nigdy tam nie pójdę... nie ma mowy. Ale kupiłam sobie rzeczy na wyprzedażach:loveu: Jupi! Wieczorem wpadnę z fotkami, a teraz lecę dalej...
  25. Magda

    hodowla

    [quote name='roxi-malina']Ale nane czy ty naprawde nie rozumiesz że ja już byułam na tej stronie gdzie są tematy o żywieniu i bardo wiele o nich czytałam ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Widocznie nie istnieją odpowiedzi na Twoje pytania... Ja nie wiem, inni jakoś mogą bez zamieszania udzielać się na forum. Zrozumiałabym jakby to forum było młode i nie miałoby wielu potrzebnych wątków, ale tutaj? Powiedz wprost, że nie chce Ci się czytać tego wszystkiego i chcesz mieć to podane pod nos:cool1: Może w ogóle najlepiej założyć wątek "Wszystkie pytania roxi" i może ktoś o mocnych nerwach będzie dokładnie odpowiadał na Twoje pytania... Mnie nie bawi przenoszenie, co chwilę, rozmowy do innych działów. Ja jedynie mogę zaproponować opcję szukaj w prawym górnym rogu forum i spis tematów przyklejony na pierwszej stronie Yorków. Jeśli rzeczywiście nie znajdziesz odpowiedzi to pytaj w odpowiednim dziale! Tam na pewno zagląda więcej osób niż tutaj;)
×
×
  • Create New...