Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Porobiłam małe porządki i posegregowałam nowe wątki, łącząc je ze starymi o tej samej tematyce. Najczęściej były to tematy założone przez [B]kubę3396[/B]. Zmieniłam też jeden tytuł z [I]Tygodnie[/I] na [I]W jakim wieku kupić szczeniaka[/I]. To tak dla informacji;)
  2. [quote name='madziasto4'] A odnośnie makaronów, to myślałam jeszcze nad ciemnyą oliwką i jakimś jaśniejszym zielonym, ale padło na wanilię. Myślę tylko teraz czym te makarony upiąć :hmmmm: Są jakieś klamry specjalne do nich? Pomarańczowy pas makaronów? :razz: [/quote] Są klamry o różnych kształtach. Powinnaś normalnie kupić w sklepie z zasłonkami, albo w necie. Kosztują od 30zł:p Niom, pomarańczowy, żeby ożywić zieleń i wanilię;)
  3. Hej! Widać, że fotel nówka. Nie to co mój, kapciowaty taki:lol: Musisz zrobić zdjęcie w dzień, bo kolor przekłamany na tych ciepłych fotkach:eviltong: Ja też zastanawiałam się nad kawą z mlekiem, albo jasnym różowym, ale za radą mamy kupiłam beżowy. Dostałaś pufkę?:razz: Zgadzam się, makarony są bardzo stylowe:loveu: Ja mam spięte z boku tylko dla dekoracji, bo mam już drewniane żaluzje. Pokój wydaje się bardziej przytulny. Twój kolorek będzie idealny do zielonych ścian. Ja dodałabym jeszcze pomarańczowy pas:p Moim jedynym problemem jest beniamin w krytycznym stanie... mama oddała mi go do mojego pokoju i chłopak się sypie:cool1: U góry wypuszcza liście, a na dole prawie łysy się zrobił. Wie ktoś jak go uratować?:placz:
  4. [quote name='laurin']witam :multi: I ja wpadłam do Was w odwiedzinki Miki prześliczny :loveu: SUPEROWE fotki pędzi jak wiatr [URL]http://img144.imageshack.us/img144/4209/p1032892uv3.jpg[/URL] "ale przystojny jestem" [URL]http://img100.imageshack.us/img100/6316/p2203093qi4.jpg[/URL] pewnie każdy się boi pod drzwi podchodzić jak takiego stróża widzi :evil_lol: [URL]http://img231.imageshack.us/img231/6721/p2203097rg7.jpg[/URL][/quote] Witamy u nas;) Dziękujemy za miłe słówka:loveu: Wszyscy się boją! Niech tylko spróbują podejść do bramki to zaraz zostaną zauważeni i obszczekani:mad: [quote name='Aga76']Cze Madzia :loveu: Fajowe foty śniegowe :cool3:[/quote] Dzięki:loveu: [quote]Cze Wladka no narescie wpadlas..:multi: Miki stoi jak na wystawie:p [URL]http://img21.imageshack.us/img21/7696/p1032886pj3.jpg[/URL] mi sie tez podobaja sniegowe fotki:loveu: a tu zwrocilam uwage na duzy slad stopy meskiej pewnie:evil_lol: ten z prawej mnie tak zaciekawil:evil_lol: [URL]http://img231.imageshack.us/img231/6721/p2203097rg7.jpg[/URL][/quote]To nie meska, ale... moja:oops: No co! W kaloszach byłam:eviltong: [quote] Ale świetnie w tym sweterku wygląda, bardzo mi się podoba :lol: U nas tydzień temu tyle śniegu napadało, ze Noddy tonął w zaspach i do tej pory jest :eviltong:[/quote]Sweterek sprawuje się idealnie. Kolorek też chyba pasi:p [quote][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Magda znajoma ta zima :-o :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/quote]Tak? Masz podobną?:diabloti: Jakim cudem? [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1923/p2203098ut6.jpg[/IMG] powolutku, ja się nigdzie nie spieszę:loveu::loveu: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9471/p2203099fp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9877/p2203100pf3.jpg[/IMG] chude giry:evil_lol: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5464/p2203101hs0.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2650/p2203104mc1.jpg[/IMG]
  5. Dzisiejsza zima:loveu: Cudowna! [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6316/p2203093qi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/375/p2203094oe5.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7740/p2203095ql3.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4818/p2203096lf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6721/p2203097rg7.jpg[/IMG]
  6. Współczuję... pewnie masz cały zegar rozregulowany od tej nocnej pracy:shake:
  7. A mi się w oczach dwoi i troi. Nie wiem jaki jest problem w przeszukaniu 6 stron galerii w poszukiwaniu swojego fb. Można też szybko w swoim profilu kliknąć "Pokaż wszystkie wątki rozpoczęte przez użytkownika":cool1: Do tego Borderkowa to Ty we własnej osobie. No nic... połączę wszystkie trzy tematy ze sobą to może w końcu przestaniesz kręcić.
  8. [quote name='tigrunia']Tutaj większość ludzie pracujący Władzo :cool1: Też byś się wzieła za robote w końcu bo bajzel na tych Yorkach :shake: :diabloti:[/quote] phi... ja jestem na chorobowym:obrazic::evil_lol:
  9. Ale nazwa - supermocio:evil_lol::evil_lol: Cześć! Taki piękny dzionek to pewnie na spacerze jesteście, nie?:razz:
  10. 2BE nie masz co robić w nocy? Tylko chodzisz po galeriach i wszystkich budzisz:mad::evil_lol: Gratulacje za takie piękne lokaty! Chłopak świetnie się spisuje:loveu:
  11. [quote name='tigrunia']Ściąć Livke ? A to dobre Magda :roflt: Takiego pięknego wlosa szkoda do ścięcia :eviltong: [/quote] A co! Mnie by korciło:diabloti: Ja łatwo ulegam pokusom hihi
  12. Cześć dziewczyny, różowe landryny:loveu::eviltong: Co Wy takie powolne jesteście, co? Gdzie podziała się ta werwa?:mad:
  13. [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1347/p1032893va8.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6338/p1032894mo3.jpg[/IMG] Normalnie boje się wstawiać zdjęcia, bo latają jak goopie:angryy: Dzisiaj robiłam nowe fotki, na szczęście bardziej zimowe:loveu:
  14. mała torpeda [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9383/p1032866ut1.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8650/p1032869lt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5127/p1032870va2.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2803/p1032874ee2.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6342/p1032880am7.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4293/p1032882ko5.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5685/p1032885yl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7696/p1032886pj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4529/p1032890gs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4209/p1032892uv3.jpg[/IMG]
  16. Przyszłam dzisiaj Was troszeczkę porozpieszczać i wstawię fotki:cool3: Nie zapowiadało się nam na zimę:cool1: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8489/p1032861ap0.jpg[/IMG] Trochę zdjęć z zabawy [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/91/p1032862jo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7118/p1032863gv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4481/p1032864wy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1483/p1032865im0.jpg[/IMG]
  17. Ojej taka wiadomość na początek dnia:-( Szkoda psiaczka. Witamy! Przyszłam najeść się oczami, bo zjadłam tylko jednego pączka i w dodatku jakiegoś takiego niedobrego... Tutaj to takie kolorowe są:loveu: Livka ma piękny włos:crazyeye: Nie chcesz jej ściąć? Nie korci?:razz:
  18. To idę do Was. Może tam coś jest napisane;)
  19. Ale kubas hihi! Ja też mam większy od normalnego, ale mam z ocieplaczem. Zrobię fotkę to jutro pokażę:eviltong: A jaki fotel zamówiłaś? Oprócz tego, że 3XL. Jaki kolorek, materiał?
  20. Przepraszam, że takie opóźnienie, ale jestem chora i nie mam siły siedzieć przed kompem...:-( Wpisz sobie w allegro "fatty 3XL" i pojawią się aukcje, na których jest pełno zdjęć. Jeśli mogę doradzić to bierz 3XL. Można wygodnie usiąść, a nawet się położyć:eviltong: Po pewnym czasie ten granulat robi się mniejszy objętościowo i fotel wcale nie jest taki duży. Na początku to jest taki szok:crazyeye:
  21. Cześć! Przyszłam obejrzeć zdjęcia:loveu: Master jest bezkonkurencyjny w naszej umowie. Widzę, że zapuścił też brodę i wąsy. Niestety u nas to nie wypaliło... ale reszta jak najbardziej cacy, zarośnięta i pokręcona:eviltong: Storczyki w słoneczku pięknie się prezentują:loveu: Ucałuj od nas tego małego włochacza Torka:p
  22. Magda

    Galeria Fidlastego

    Cześć Kasiu!:loveu: Łukaszek wybiera się na ryby?:razz::evil_lol: Fidlasty jak zawsze jajcami na górze:loveu:
  23. [quote name='madziasto4']Władka! Jaki Ty masz rozmiar tego fotela fatty?? Bo byłam dzis ze znajomymi w Ikei i innych sklepach, między innymi kupiłam sobie porcelanowy, 1 litrowy kubek z Lubiany :evil_lol: Zarąbisty!!! :evil_lol: Się nachlałam jak z wiadra :eviltong: No ale nie o tym chciałam mówic, no więc zajrzelismy do sklepów meblowych i w jednym był fotel fatty! Ja cie, jaki ekstra! Posiedzieliśmy sobie na nim, tylko z wrażenia zapomniałam sprawdzić jaki to rozmiar był, nie wiem, XL, 2XL :hmmmm: Kumpel mówi, że mi zrobi taki :evil_lol: Groch kupi czy co to tam jest w środku i mi na urodziny obszyje :roflt: Pójdzie do sklepu, poproszę 50 kilo grochu :evil_lol:[/quote] Madziu ja mam 3XL z ekoskóry. Mam go gdzieś już 5 miesięcy i jest świetny! Każda impreza, spotkanie rodzinne to fotel idzie na dół i jest wprost oblegany. Nie ma problemu z czyszczeniem, bo wystarczy ściereczka. Już zapowiedziałam, że zabieram go na studia. Nawet znajomi powiedzieli, że nie wpuszczą mnie do mieszkania bez niego hihi:evil_lol: Oj z grochu? To on chce Cię na tortury posłać?:diabloti: Może niech wypcha sianem? Albo niech kupi styropian i go oskubie na kuleczki. Się trochę poświęci:mad: A co to za kubek? Wstawiłaś zdjęcie u siebie?:razz: [QUOTE]No Madzia tos se wybrala kierunek nono:smile: Poznan fajne miasto:smile: ostatnio zwiedzalam te wszystkie uniwerki:lol:[/QUOTE] Zobaczymy co z niego będzie. Poznań to kocham:loveu:
  24. [QUOTE]Ja pamiętem, że im bliżej było do matury, tym bardziej nie chciało mi się uczyć :evil_lol: 4 miechy wolne będą! :loveu: A gdzie Ty się Władka wybierasz na studia? :razz: Jaki kierunek masz na oku? [/QUOTE] Też tak mam... do tego niektórzy nauczyciele wzięli sobie za punkt honoru douczyć nas do końca:cool1: I teraz zamiast spędzić czas z geografią szukam informacji o stabilności cząsteczek na fizykę phi... Te 4 miechy wolnego trzymają mnie przy życiu:loveu: Wybieram się do Poznania na Akademię (teraz już Uniwersytet) Ekonomiczną, kierunek 'zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami'. Akurat to jest najwyżej limitowany kierunek, bo w porównaniu z innymi to trzeba mieć przynajmniej 50 pkt więcej, żeby się dostać. Mam nadzieję, że szczęście dopisze. Jak nie to zostaje Gdańsk i Koszalin. Najwyżej przeniosę się po jakimś czasie, ewentualnie tutaj zrobię licencjat, a tam magistra:p [QUOTE]Studia to najlepszy okres w życiu, straszna szkoda, że w tym roku je kończę:evil_lol: Niesamowite beztroskie lata!:lol: Chyba sobie jeszcze postudiuje tu i tam...:cool3:[/QUOTE] Mam nadzieję, że tak będzie:loveu:
  25. A jestem. Lookam sobie z ukrycia co Wy moje drogie tutaj skrobiecie:grins: Dziękuję, że o nas pamiętacie, bo my niestety nie mamy czasu siedzieć tak długo na dogo... zostały 3 miesiące i spędzam czas z książkami:cool1: Potem będzie duuużo czasu:loveu: No, tak jak BE napisała wstawiłam fotki. Jeszcze coś tutaj wstawię w wolnym czasie:p
×
×
  • Create New...