-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='PiotrekJ']Raczej nie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... W końcu cały dzień z Pańcią siedział, a Ona boi się z nim wychodzić. Twierdzi, że pies ma ją w doopie i się jej nie słucha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] Hahahhaha....... no to pieknie:evil_lol::evil_lol: Kochany Loco:loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]to jest EXTRA [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2126/p10100707ju.jpg[/IMG] [/B][/I][/quote] Hahahha......zgadzam sie w 100%:evil_lol::evil_lol: [SIZE=4][B]DOBRANOC DAGUSIU I OSKARKU!!![/B][/SIZE] -
To biedny LOCO jeszcze nie byl siku?:mad: Oj nieladnie......:evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Bo on tak śmiesznie wygląda :lol: ;) ...[/quote] To bedziesz musial poczekac jeszcze troche to zobaczysz jaki jest smieszny:evil_lol::evil_lol: Jutro wkleje wycieranko w dywanik, czyli to co yorki kochaja po kapieli:lol:
-
[quote name='PiotrekJ'] :roflt::roflt::roflt:Przepraszam za ten bezczelny śmiech, ale powstrzymać się nie mogłem ;) ... Zawsze zastanawiałem się jak wygląda York po kąpieli, teraz już wiem :p ...[/quote] :mad::mad: No nie............Co to za smiechy?
-
CZesc Daga!! Milo, ze do nas wpadlas:multi: Ja juz nie moge sie doczekac wizyty u fryzjera:lol: W koncu skroce te "cierpienia" Mikiemu:evil_lol:
-
[quote name='evaxon']Magdo uwazaj bo Piotruś to mily tylko na poczatku jest a potem :shake: zobacz jaki on nie dobry dla mnie:placz:;)[/quote] Ja sie tam nie boje:evil_lol::evil_lol: Jak cos to mam palke:mad:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Trudno soe mowi.....:placz::placz: Ale najwazniejsze, zeby zabawa sie udala:multi: -
[quote name='ewelinabuck']jasne ze w realu zobaczymy jak ze swiadectwem na koniec roku wypadne;) [/quote] No co ty!! No to sie masz starac!!:mad::mad::mad:
-
A tu co takie pustki?:mad: Dobranoc MIKUSIU!!:loveu::loveu:
-
DOBRANOC!!! :multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='PiotrekJ']Dobry Wieczór Magdo ;) ... Ależ prosze Cię bardzo, wpadaj tak często jak masz na to ochotę ;) ... Ja osobiście przez swoją pracę zaglądam tu ostatnio coraz mniej :shake: ...[/quote] Z mila checia;)
-
Albo jeszcze wkleje ostatnie foty swinki......niestety:roll: [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8189/10021641gc.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8193/10021656bv.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5969/10021672od.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/172/10021717ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2158/1002172s8rj.jpg[/IMG] No i to by bylo na tyle;);)
-
Dobry wieczor!! Ja tu zajrzalam pierwszy raz:oops::oops: Moge wpadac czesciej?:cool3:
-
I ostatnie zdjecie na dzisiaj [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/5303/10021972oi.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Dagus! Nie ma cie na dogo, wiec mysle, ze przygotowania do wesele ida pelna para:lol: Jak znajdziesz czas to wpadaj do nas!! -
[quote name='Lucy*']a nie jest to czasem grzywacz chiński ?? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] A moze....... Zaraz cos jeszcze wkleje:cool3:
-
Jak jej slicznie w tej kokardeczce:loveu::loveu: A rameczki rzeczywiscie bardzo ladne;)
-
Co tak malo? Zapowiadalo sie na przynajmniej 20 zdjec:evil_lol::evil_lol: Rami super skate:loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Fiu fiu...!! Ale z Safineczki modelka sie szykuje:cool3: U nas tez sa takie paleczki, ale maja nadzienie czekoladowe, waniliowe i miesne i kosztuja okolo 2zl;) -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Kurde ale wy zmierzłe ...piłka za nieokrągła , za bardzo widać jajuszka[SIZE=4] no i nie wiem co jeszcze[/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/quote] No wlasnie i to jeszcze:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Hihihi.....tak teraz czytam i widze, ze palnelam gafe:evil_lol::evil_lol: Pomylily mi sie galerie i wyzej napisalam o sobie..... No to ja czekam na jutrzejsze fotaski:loveu:
-
[quote name='agabass']piękny banerek a [B]baskomaniak[/B] jak zawsze czuwa nad nami ;)[/quote] Nasz wielki, maly brat:evil_lol::evil_lol: Dziekuje Dbsst (Dominiko, tak? bo zem zapomniala:oops::oops:)
-
Alicjo gratulacje! W sumie to przeszlo mi przez mysl, ze moze to byc makaron, ale zrezygnowalam, bo byl on jakis sztywny:lol::lol:
-
Boskomaniak mnie wyprzedzil!!:placz::placz: Ja tez zrobilam ten odnosnik i nawet go wkleilam:evil_lol: