Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Alka'] ale po wysuszeniu i uczesaniu raptownie pięknieją :p[/quote] Oj Alu to prawda:cool3::cool3: Jeszcze musicie poczekac na te fotki po czesaniu:evil_lol::evil_lol: Zaraz ciag dalszy.....
  2. Moim zdaniem kazdy piesek ma szanse na wystawie. Popytaj moze w dziale [I]Psy zaprzegowe, [/I]bo tam sa osoby znajace sie na tym bardziej niz ja:lol::lol:
  3. [quote name='Draczyn'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9941/tndraka0014xw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6099/tndraka0022xg.jpg[/IMG][/URL] To Magda Draczyn, a w tle Sharpejka Pigwa. Poobiednia sjesta[/quote] Ona ma na imie Magda??:-o Jakie piekne imie:evil_lol::evil_lol:
  4. Macie swietne tereny do spacerowania!! I przede wszystkim towarzystwo:multi::multi: My mozemy tylko pozazdroscic, bo nie mamy takich duzych przestrzeni i kolegow:placz::placz:
  5. Hihihi.... Caly czas sa jakies okazje do picia:evil_lol::evil_lol: Za [SIZE=4]300[/SIZE] stronke i [SIZE=4]3000[/SIZE] poscik!! :laola::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::laola:
  6. [quote name='Alka'] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8283/dscf5245a1cg.jpg[/IMG][/quote] Ale cudna fotka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Sliczna Tuffiasta mordka
  7. Oo........biedny chomiczek:placz: Niech sie trzyma cieplutko. A Toffik to rzeczywiscie istny tygrysek:cool3::cool3:
  8. [IMG]http://img479.imageshack.us/img479/5944/723bz.jpg[/IMG] I jak sie do takiego slodziaka nie przutulic:loveu::loveu: Wycalowalabym na smierc:evil_lol::evil_lol:
  9. Madziu wygladalas bosko!!:multi: Naprawde bardzo ladna kreacja;) [SIZE=1]Hihi....juz wiem od kogo pozycze sukienke na bal[/SIZE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. A to gryzon z Ramzesika:evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam,
  11. Uff...... dopiero teraz mam czas z wami posiedziec:lol: Tak mi sie dobrze leniuchowalo na kanapie:evil_lol::evil_lol: Wykapciany Mikus czuje sie swietnie, a Guciol jak zwykle spi:lol: [B]Pysiu[/B] yorki to potrafia byc zlosliwe:evil_lol: Ucaluj Zmoreczke:loveu:
  12. Magda

    .:: A X E L ::.

    Halo Gosiu!! Co tak pusto?:roll: Zrobilas sobie wolne?
  13. [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/277/10021983as.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8479/10021990hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2830/10022007yu.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9382/10022016kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2633/10022050li.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5089/10022061he.jpg[/IMG]
  14. Dzien dobry!!! Pikne fotki dziewczynek wstawilas:loveu::loveu: Zajrze pozniej;)
  15. Ale to szybko minelo!! Za 10000 poscik i 1000 stronke:multi::multi: :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  16. [quote name='PiotrekJ']Magdaleno, czas wstawać i zdjęcia wklejać :cool3: :cool3: :cool3: ...[/quote] Chyba zartujesz. Jak zajrzy tu wieczorem to bedzie cud:evil_lol::evil_lol: Zapomniales jak to bylo?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Dzien dobry Kasiu i Tenulku! JEjku, ale wy macie problemy z tymi potfforkami:-o U nas zero agresji, najczesciej sami jestesmy obiektem, na ktorym chcetnie by sie pocwiczylo zabki:shake:
  18. CZesc Weroniczko!! U nas pogoda tez taka sobie:shake: Nic tylko spac........ Jak bedziesz miala czas i wolna pamiec na karcie to pstrykaj;)
  19. Dzien dobry!! Zycze ci udanej zabawy i czekamy z niecierpliwoscia na relacje (badz fotorelacje:cool3:) Buziaki dla Oskarcia:loveu::loveu:
  20. Czesc!! U nas jak na razie tez nie ma sloneczka i chyba nie bedzie:roll::roll: Wpadne pozniej obejrzec nowe fotki;)
  21. Dzien dobry Basiu i Safineczko!! Mozemy liczyc na choc jedna fotke?:cool3:
  22. Dzien dobry Alu i Tufficzku! JAk tam mija weekend?:cool3::cool3:
  23. Dzien dobry! Wpadlam sie tylko przywitac i zaraz lece sprzatac;) [B]Basiu[/B] to bardzo wspolczuje. Moj tata tez dzisiaj w szkole siedzi:lol: [B]Pysiu[/B] to musial byc bardzo niedobry york:roll: Dobrze, ze nic powazniejszego sie nie stalo:evil_lol::evil_lol: Pozniej postaram sie do wszystkich wpasc i wkleje troche obiecanych zdjec;)
  24. Dobra moi kochani ja juz zmykam spac. Jestem padnieta jak nigdy:shake: Bardzo milo z wami bylo, ale sie skonczylo.:multi::multi: [CENTER][SIZE=6][B]DOBRANOC!![/B][/SIZE] [/CENTER]
  25. DOBRANOC!!:multi:
×
×
  • Create New...