Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Nareszcie jakies fotki:multi: Buck ma fajnego kolege do zabaw, widac, ze sie bardzo lubia. A gdzie drugi malamutek?
  2. Witaj Moniczko i dzielny Noddi:multi: Ach ta zima..... kiedy sobie w koncu pojdzie?:mad: Ja chcem wiosne:placz::placz:
  3. [quote name='Daisunia'][COLOR=magenta]nosecek :)[/COLOR] [COLOR=black][img]http://img438.imageshack.us/img438/228/p22100450oq.jpg[img][/COLOR] kocham ten usmieszek :loveu: [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2886/p22100541up.jpg[/IMG] reszta potem ;)[/quote] Ona tak smiesznie kuli uszy jak sie "usmiecha":loveu::loveu:
  4. [quote name='madzia18sosnowiec']dziekuje :buzi: foteczki będą ale dopiero w sobotę jak wrócimy :cool1:[/quote] No to z pewnoscia bedzie co ogladac;) W takim razie czekam.
  5. [quote name='Teklunia'] :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: no bo nie mam czasu... ale obiecuje ze sie poprawie...juz wkrotce ;)[/quote] No to ja czekam na fotki Tenulka i zdjecia waszych pizz w galerii smakow;)
  6. [quote name='madzia18sosnowiec'] madziu, bez zmian, sproketa jak nie było tak nie ma,ja sie rozchorowała troche, musze sie podleczyc bo w piatek mam studniówke :roll: [/quote] No to wracaj do zdrowka!! A beda jakies studniowkowe fotki?:cool3:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Taaaak... :evil_lol: :evil_lol: Wlasnie Edward siedzi niedaleko mnie i robi doslownie to samo, co na zdjeciu. :diabloti:[/quote] No to w takim razie prosze go ucalowac w morduche od cioci Madzi:loveu:
  8. grr.....zly pies! [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8113/10021081bc.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9642/10021091np.jpg[/IMG] Tu jakis wyplowialy:evil_lol: [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/1642/10021108bk.jpg[/IMG] Tak sie prezentuje, gdy zobacze psa za oknem:evil_lol: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5638/10021147ok.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3631/10021165eu.jpg[/IMG] Ostatnio podczas czesania zauwazylam, ze Miki ma odrosty i pojawia sie nowy stalowy kolorek, czyli nie bedzie takim siwuskiem:loveu:
  9. Przeciez nic sie nie stalo:evil_lol::evil_lol: Ja sie nie gniewam, Madzia zreszta tez chyba nie:lol:
  10. Magda

    .:: A X E L ::.

    [IMG]http://images1.fotosik.pl/26/6ho1tgk08zlhu9b9.jpg[/IMG] hahahha......zupelnie jak bambi!:loveu::loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/26/ysrid7hx5ls8inb8.jpg[/IMG] Ta fota tez mi sie podoba;) Co za zawrotna szybkosc:eviltong: [IMG]http://images3.fotosik.pl/26/syxhl1hz1rqw9jk2.jpg[/IMG] A tu juz nie wiem co powiedziec........KROLICZEK!:loveu::loveu:
  11. [quote name='Alka']Pokaze wam jezyk:eviltong: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/1289/10020702qn.jpg[/IMG] Ojej, jaki Miki subtelny :loveu: a co będzie ozorek wywalał jak można tak delikatnie, prawda ?:loveu:[/quote] Bedzie sie chlopak wysilal:evil_lol: Moze zaraz cos wstawie, bo nie ma za bardzo co robic.....
  12. [quote name='Alka']Dzięki Madziu, pycholek wycałowany :loveu::loveu::loveu: gdzie tam on wogóle nie boi się wysokości...Z 4 piętra schodzi bardzo blisko poręczy i jeszcze łepek wychyla coby zaglądać kto tam idzie.Za to naszych sąsiadów sunia schodzi i wchodzi tylko stroną od ściany ...:evil_lol:[/quote] A wlasnie ostatnio zauwazylam to samo. Miki schodzi przy poreczy i lepek wychyla podobnie jak Tuffi, a reszta psow z klatki to tylko przy scianie:lol: Te nasze yorasy to w koncu takie odwazne psy:evil_lol:
  13. Dzien dobry Alu i sliczny Ozzulku z rozowym jezorkiem:multi::multi: W sumie to dobra metoda na katar, ale ja niestety nie dosiegam nosem az tak wysoko:evil_lol:
  14. [quote name='g_o_n_i_a'][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/769/edek2g4fe.jpg[/IMG] To co tygryski lubią najbardziej... :evil_lol:[/quote] W domu zimno to kot musi sie grzac na kaloryferze:evil_lol::evil_lol: A jaka minka zadowolona:lol:
  15. Oj Kasiu slabiutko, slabiutko.......... zadnych zdjec:shake: Ciebie tez nie ma calymi dniami:mad: Prosze jak najszybciej wszystko nadrobic:evil_lol:
  16. [quote name='Alka']sesyjka parapetowa;) Tuffcio nie lubi siedzieć na parapecie i patrzeć co za oknem się dzieje [/quote] Bidulka moze ma lek wysokosci:placz: Prosze ucalowac Tuffiego w sam srodek pycha:buzi:
  17. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Teklunia']malo :lol: i jeszcze zagadeczke jakas wrzuc tez ;)[/quote] Dzien dobry!! Mi tez malo tych zdjec Axia......a zagadek dawno nie bylo:mad: Ojoj co sie dzieje......:shake::shake:
  18. [quote name='edi,feti,gusia']oj Weronisiu,Ty pewnie juz masz te zdjecia z sesji i tak specjalnie nas w szachu trzymasz :-D[/quote] No wlasnie:evil_lol::evil_lol: Szybciej sie pojawia w [I]Moi Psie[/I] niz ty je nam pokazesz:eviltong:
  19. [quote name='misiaczek'][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/1369/tndscn30008gz.jpg[/IMG] Witaj Madzia.Śliczny ten Twój piesio.Piękny ma kolorek futra :loveu:. Czy on zawsze zasypia z przytulanką??? :lol:[/quote] Hihi.....zaszla chyba mala pomylka:evil_lol::evil_lol: Gajeczka ze zdjecia jest magdy18sosnowiec. Moj piesek to York Miki;)
  20. [quote name='Teklunia']Oskarku, jak zjesz te marchewke to pekniesz!!! :-o Dagus, jak Twoje sprawdziany? Dobrze poszly?[/quote] Z pewnoscia dobrze;) Ja z niecierpliwoscia czekam na kolejna dostawe swiezych fot:evil_lol:
  21. [quote name='Pysia'] A co? Moze niektorych dziwia te imiona ale dla nas sa super ;) Zmorka i Szelma :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Moim zdaniem bardzo oryginalnie;) Szelma.....:multi:
  22. [quote name='Teklunia']o jaki cudny koniuszek jezyczka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ja zauwazylam ten jezyczek podczas wklejania foty na forum:lol::lol: Musze sobie ustawic te zdjecia jako tapete na pulpit:loveu: Czesc Gonia!!
  23. Dzien dobry Safineczko i Basiu!! [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7552/im0001460vg.jpg[/IMG] Od zawsze wiedzialam, ze dziewczyna ma talent:evil_lol::evil_lol:
  24. Czesc Madziu! Co tam u was? Caly czas mam nadzieje, ze zguba sie znajdzie;) Oby jak najszybciej:roll: Gajeczka sliczna, a z tym reniferkiem.....CUDO!!:loveu::loveu:
  25. [quote name='Pysia']Wczesniej była poprostu Kissi :) Ale u nas kazdy ma specjalne imie i własnie je dostała :)[/quote] Czyli zostala nareszcie wyrozniona Szelma to bardzo ladne imie;)
×
×
  • Create New...