-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='dbsst'] Madziu z TZ meczymy ta strone hahahahaha idzie jak po gruzie ale............ ciesze sie ze nas dwiedzilas :D :multi: :multi:[/quote] Zagladam, ale nie pisze....:oops::oops: Wazne, ze robicie ta stronke, a ile czasu to juz niewazne;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:[I][B]on jest po prostu :razz:oryginalny :p[/B][/I][/quote] Jak Toffik:evil_lol::evil_lol: (kabaret Ani mru mru)
-
Dobry wieczor Gosiu!! Ja bardzo prosze o wiecej zdjec wiosny, bo naprawde te twoje zdjecia ciesza oko (a niektore wzbudzaja wiele emocji:evil_lol:) Pozdrowionka dla Axelka:multi:
-
Dobry wieczor!! Fajna stronka! Sama ja tworzysz?:roll: Ja nie mam takich zdolnosci, chociaz robilam stronke na informatyce:lol:
-
[quote name='SwEet_LiLi'][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4043/taszato72hw.jpg[/IMG][/quote] Ale sie tasza rozciagnela:evil_lol::evil_lol:
-
http://img88.imageshack.us/img88/1691/lotnisko1290cv.jpg Wowo ile psooooow.......:crazyeye::crazyeye: Alfa i Cekinek sliczni, nie moge sie napatrzec na te duze uszy:evil_lol::evil_lol:
-
[B]Figusia[/B] no to wklejaj, chetnie zobacze zmokla kure:evil_lol:
-
[quote name='an3czka'][COLOR=green][I][B]Nie wiem. Spytam Basco i Ci odpowiem:evil_lol: [/B][/I][/COLOR][/quote] To wy ja bierzecie z domu, czy ona sobie lezy i czeka na dworze?:evil_lol: Teraz to mu dajcie butelke o pojemnosci 5l:lol::lol:
-
Dzien dobry!! [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5287/moja8jl.jpg[/IMG] Hahahhahaha................interesujaca poza:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Magda replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Halo!! A co tu takie pustki? Zabraklo zdjec:mad: -
CZesc! Ucaluj kochana Dianeczke w nocha:loveu::loveu: Jest taka slodziutka
-
[quote name='Teklunia']matko, cos Ty zrobila temu biednemu stworzeniu :shake: wyglada jak 7 nieszczesc... chyba nie lubi sie kapac, co? ;)[/quote] A ma inne wyjscie?:lol::lol: Juz niedlugo bedzie mu lzej i nie bedzie tak czestego kapania:roll:
-
[quote name='Moniś']Chyba musze zacząć odkładać na własny :roll::roll::roll::roll:[/quote] No to lepiej zacznij:lol:
-
Troche mordasa przed kapiela [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4232/10021763cb.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9122/10021787hg.jpg[/IMG] I pierwsza fota z kapieli:evil_lol: [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9616/10021870tj.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8148/10021900ab.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3831/10021911gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9163/10021925ae.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3109/10021934yp.jpg[/IMG] Piana zrobiona [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8223/10021949od.jpg[/IMG] Zabierz mnie stad!! [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3739/10021950up.jpg[/IMG]
-
[quote name='Moniś']ziemniaki pokrojone na frytki :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Tak ja tez tak mysle!!
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Milej zabawy!! No to czekamy na ciebie i na foty (jesli beda):multi::multi: -
[quote name='madziasto4']heh ja wręcz przeciwnie- na samą myśl o weekendzie rozpiera mnie energia :evil_lol: fotki, fotki, fotki proszę :cool3:[/quote] Dobra juz wklejam:eviltong: Tylko zaladuje do imageshacka...... Wlasnie sie zorientowalam, ze napisalam[SIZE=4][COLOR=Red] 2000[/COLOR][/SIZE] poscik:multi::multi: Trzeba to oblac:drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
-
[quote name='Teklunia']no, mowilas ze jest jakies tło, wiec od razu sie nim zainteresowalam :lol:[/quote] Jakbym nie mowila to byloby to samo:eviltong::eviltong:
-
Dzien dobry!! Moze juz pora na wymiane butelki?:evil_lol::evil_lol: Ilez mozna sie bawic ta sama.......:cool3:
-
Dzien dobry Alu!! To u was tak zimno jest? Brr...... U nas dzisiaj swiecilo sloneczko i bylo cieplutko, wiec postanowilam troche pobiegac z Mikim na dworze. Bylismy ponad godzinke, a jak Miki wygladal po gonitwach w blocie to sie mozna domyslic:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='basiulka22tychy']hmmmm a fotki gdzie ???????????????? :D [/quote] Beda, ale narazie nadrabiam zaleglosci w innych galeriach;)
-
Dzien dobry!:multi: Wy tu caly czas o jedzeniu:shake: A fotek Tenusia...........nie ma.....:mad:
-
[quote name='nikusia'] Tak sobie ostatnio pomysślałam, że może Was moimi "amatorami" zanudzam... :oops:[/quote] A tam glupoty gadasz:mad::mad: Wklejaj i to szybko;)
-
Do was to juz chyba wiosna zawitala:cool3: A Daisulka widac, ze w dobrym humorku z tego powodu:loveu::loveu:
-
[quote name='madziasto4']cześć madziu :lol: piątek popołudniu, a ty jeszcze nic nie napisałaś?? :eviltong:[/quote] Aaa......bo spalam:evil_lol: Dzisiaj nie jestem do zycia:shake: