-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
CZesc Dagus i Oskarku (nareszcie troche fot:cool3:) -
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Magda replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Jejku!!:oops: [SIZE=6][COLOR=Cyan]Marcelinko wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka!! :BIG::BIG: I tobie Beatko takze:multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE] -
[quote name='Gosiek'] [FONT=Arial Black][COLOR=Blue][B]Madziu[/B][/COLOR][/FONT] - karmniczek dostaliśmy w prezencie :cool1:[/quote] A sikorki sobie szybko poradzily z "opanowaniem" karmnika?:roll::roll:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'][COLOR=#ff0000][/COLOR] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/986/212tj.jpg[/IMG] [/quote] No prawie sie rozplynelam:loveu::loveu: Co za milosc:cool3: -
[quote name='Alka'] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2430/dscf53365sv.jpg[/IMG][/quote] Tuffi juz chyba znudzony tym przedimprezowym szalenstwem:evil_lol::evil_lol: A tak wogle to dzien dobry!!
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple]Kiedys próbowałam Oskarka nauczyc skakania przez niziutkie płotki, ale cwaniak był cwianczy ode mnie i przeczołgiwał się pod spodem hihi[/COLOR][/B][/quote] Hahahaha.......skad ja to znam:evil_lol::evil_lol: Nam zostalo tylko patrzenie i zazdrosc:placz:
-
Hello!! Lapeczki cudasne:loveu::loveu: Wach, wach.....
-
Dzien dobry!! [IMG]http://images3.fotosik.pl/29/hotcr38bkaovnfby.jpg[/IMG] Ale...........SUPER!! Skad masz takie cosik? [IMG]http://images3.fotosik.pl/29/y71w92n0d4n6epak.jpg[/IMG] Jaka owieca:evil_lol::evil_lol:
-
Lece......!!! [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2040/10022543zi.jpg[/IMG] Jeszcze troche...... [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8195/10022557ew.jpg[/IMG]
-
[quote name='PiotrekJ']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ja myślałem w pierwszej chwili, że on połowę tej kaczki w pyszczku ma :lol: ...[/quote] Hahahhaa....... Miki jest jak chomik, mala paszcza, ale duzo zmiesci:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Moniś']Magda... coś Ty mu z jednym okiem zrobiła? :crazyeye::-o:-o:-o:shake:[/quote] Wypadlo i sie potluklo i musialam wstawic nowe:evil_lol::evil_lol: A, ze nie bylo brazowego to musi byc zielone:eviltong:
-
Ja jestem bardzo powazny pies.........zarty mi nie w glowie:eviltong: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1215/10022489mg.jpg[/IMG] Ale czasem....... [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5101/10022498ze.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7376/10022428fw.jpg[/IMG] I skaczemy [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1337/10022433wy.jpg[/IMG]
-
Dzien dobry Piotrusiu!!:multi:
-
Dzien dobry Piotrze i Locusiu:multi: Ojoj.....co za wstretne chorobsko:shake: Prosze sie jak najszybciej tego pozbyc:mad:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
CZesc Madziu!! Gdzie jest zguba?:placz::placz: -
Bawimy sie kaczucha:lol::lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9509/10022329ah.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6789/10022360ej.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3369/10022403lt.jpg[/IMG]
-
Czesc Kasiu!! Wielkie brawa dla taty i Babla:multi::multi: Jak tam idzie odwyk?:evil_lol::evil_lol:
-
Zaraz rozmowa o Monice i jej chorobie bedzie we wszystkich tematach:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Moniś']pOWAżNIE? :evil_lol: Dobrze, ze nie znam nikogo o takim imieniu, bo też bym się pewnie ZARAZIłA! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] To masz farta:cool3: To uwazaj na nia, bo jak ja poznasz to zobaczysz co to za ziolko:evil_lol::evil_lol:
-
Takie foty z samego rana!!:loveu::loveu::loveu: Ja chce taka mala kruszynke:placz:
-
[quote name='Moniś']Co Ty opowiadasz! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja WCALE NIE CHOROWAłAM !!!! :-o:-o:-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jasne...... NIe dosc, ze chorowalas to jeszcze nie moglysmy cie zapedzic do lozka:eviltong::eviltong:
-
[quote name='Moniś']e e e e e :mad::mad::mad: Co przez Monike? :mad::mad::mad: łazicie nie wiadomo gdzie na mrozie, a potem to na Monike? :mad::mad: ;););););)[/quote] Jakby nie bylo to ty bylas pierwsza:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Moniś']czemu Ty nie w szkole co? :mad::mad::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Przez pewna osobke o imieniu Monika:evil_lol::evil_lol: [B]Alu[/B] prosze bardzo, tylko ze mlody dusi komara:lol::lol:
-
CZesc Moniczko!! Jestes klamczucha!:mad: Mowilas, ze masz maske na buzi, i co?? Ja teraz chora:placz::placz: