Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. CZesc Weroniko! Ja tam nie ma pojecia co to jest.......:shake: Kiedy bedzie odpowiedz?
  2. Dzien dobry Piotrze i Loco! Pies gadatliwy, jak jego pan:evil_lol::evil_lol:
  3. DZien dobry Moniczko i Noddy!! Ciesze sie, ze choroba cie opuszcza i mamy nadzieje, ze nie przyjdzie ponownie:mad: Jak tam nasz maly bohater?
  4. Dzien dobry Kasiu i Tenulku?? WSTAWAC!!:mad:
  5. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]Przed[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/4180/10022195yd.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5089/10022061he.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9163/10021925ae.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]Po [/COLOR][/SIZE] [LEFT][COLOR=Black][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6793/10022279cc.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/2299/10022283nx.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4205/10022299uq.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8771/10022309xc.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6439/10022312re.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/LEFT] [/CENTER]
  6. [quote name='basiulka22tychy'][COLOR=#ff0000][/COLOR] fotki troche nie wyrazne bo telefonem ale da sie ogladac:lol:[/quote] Niewyrazne?? Super wyszly! Powiedzialabym, ze cyfrowka:lol::lol: Piesy mialy fajne spotkanko;)
  7. CZesc!! Widze, ze nowy image Mikiego robi furore:evil_lol::evil_lol: Zaraz wam pokaze metamorfoze Mikiego:lol:
  8. DZien dobry Alu i biedny Ozzulku:evil_lol::evil_lol: A wy co tak wczesnie na spacerku?:crazyeye: My o tej porze przewracalismy sie na drugi bok:lol:
  9. Magda

    Zuzia

    Hihi....., a to staruszka z niej:evil_lol: Bala sie?
  10. [quote name='waldek2']Proszę bardzo już gotowe.Dla przypomnienia - wizytówki są w formacie .pdf co znaczy ze po otwarciu wystarczy kliknąć na Drukuj i gotowe[/quote] Dziekuje bardzo Waldku!!:buzi:
  11. [quote name='Teklunia']o, Magda, na Ciebie zawsze mozna liczyc :lol:[/quote] Dziekuje:oops::oops: No to wypije dla towarzystwa :popcorn::popcorn:
  12. [quote name='Moniś']hehehe :evil_lol: Kasandrą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;););)[/quote] Moze jej pokazywala jak to sie robi:evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='waldek2']Hm, bo jesteście dość nowymi uzytkownikami tego forum. Na pierwszych stronach tego topiku ustaliliśmy zasady budowania wizytówek. Dla przypomnienia. Proszę o e-mail (na ten na mojej stronie www), w którym proszę o podanie Nicka z dogo oraz imienia. Postaram się wówczasz w miare możliwości zbudować taka wizytówkę i ja umieścić - jak najszybciej jak tylko czas mi pozwoli.:cool1: Waldek[/quote] No to ja takze bym prosila;) Magda_Miki imie Magda:evil_lol: Zaraz tez wysle emaila
  14. [quote name='SwEet_LiLi']HE He to czołganie sie po dywanie to znam doskonale ...:cool3:[/quote] A co, sama sie szolgasz?:evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Moniś']I po co go Madziu czeszesz jak on ma własny styl :cool1: :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ja tylko na momencik, bo grypa mnie rozłożyła :shake: Ledwo żyje i skrzecze jak stare radio :oops:[/quote] Ojej.....to jazda do lozka!!:mad::mad: Na forum wpadniesz pozniej
  16. [quote name='SwEet_LiLi'] Ps: Pyza pojechała juz w Podkarpackie ... I Aparcik ( ten lepszy od mojego) Też :-( Pozdrawiamy ... i Miłej Nocy ...[/quote] A to szkoda:placz::placz::placz: Pyza taka slodziutka:loveu:
  17. [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/4595/16ut2.jpg[/IMG] Moja kochana kruszynka!!:loveu::loveu: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6039/pict05341cd.jpg[/IMG] I diabelek w jednym:evil_lol: Biedna Pyza nie wie o co Kassi chodzi:lol:
  18. [quote name='marmara_19']eee to bedzie walek;p na wszystkich innych forach fotki sa ok a tutaj nie;/ dziwne;/ przeciez nie rozwalaja strony!!ehh[/quote] Ale troche rozjezdzaja..... Na innych forach jest przez to balagan, a tutaj sa pewne zasady:lol::lol: Wiecej zdjec prosze!! Bardzo milo sie je oglada
  19. Witaj Kasiu! Hihihi.......Miki ma wlasny, niepowtarzalny styl:evil_lol:
  20. [quote name='olcha'][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/Z%20Nika/25%20luty/Obraz318.jpg[/IMG] Faktycznie weimary to specyficzna rasa. Uszy wyrastające z tyłka i 5 łap :hmmmm:[/quote] I jeszcze ogon z lewej strony:evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='HuSkYdIaNa']wlasnie to zrobilem:Ddzieki za rade:)pozdrawiam cie magda_miki:loveu: :cool1:[/quote] Nie ma za co!;) Jak cos bedzie wiadomo to daj znac
  22. I ciag dalszy [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5982/10022088yq.jpg[/IMG] Teraz sie rozkrecilem na calego:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/3523/10022099fp.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7705/10022109ak.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6592/10022127te.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/4527/10022130ee.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6669/10022118ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6351/10022220wn.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/4263/10022142xs.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3034/10022162oq.jpg[/IMG] To fota w powietrzu:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/290/10022188hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/4180/10022195yd.jpg[/IMG]
  23. [quote name='anetta']Ahhhhhhhhh, z przyjemnoscia ogladam te foty :D[/quote] Ja tez.....:loveu::loveu::loveu: Az nie wiem co powiedziec:roll:
  24. Hihi dobrze Pysiu, ze nie widzisz poczwornie:evil_lol::evil_lol: Trudno sie polapac, ktory jest ktory:roll: To kolega, czy kolezanka Basca?
×
×
  • Create New...