-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Hello Dominiko i Szpiluniu!!:multi: Jestem zachwycona zdjeciami:crazyeye: A kotecek jaki sliczny. Skad on sie tam wzial?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:pJa w domciu jestem .Popijam kawusie i przeglądam dogo. Wiecie jakie to uczucie jak pies zjeżdza na plerach i ani mysli postawić sie na nogi bo mu fajnie :angryy:a ja zapieram się ze wszech sił żeby nie zjechać za nim :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/quote] Ja tez w domciu:cool3: Wszystko przez Monike:evil_lol::evil_lol: Teraz jeszcze psa zaraze:roll:
- 78403 replies
-
Dzien dobry Alu!! A ty w pracy czy w domku?:cool3: Hihi.......Ozzulec nie pozwoli, aby pani sie nudzilo:evil_lol::evil_lol: Caly czas czyms nas zaskakuje
- 78403 replies
-
Dzien dobry wszystkim odwiedzajacym!! Dzisiaj bede z wami dluuuzej......:lol: Zabieram sie za odwiedzanie:eviltong: Foty pozniej
-
Dzieh dobry Aniu i zwariowany Basco:lol: Nie moge sie napatrzec jakie on robi smieszne minki:evil_lol::evil_lol: A te jego uszy lataja na wszystkie strony......
-
[quote name='Teklunia']Gra w klasy na dywanie to chyba ulubione zajecia Mikusia... ;)[/quote] O tak!! I jeszcze rzucanie kaczka lub pilka:evil_lol::evil_lol:
-
Jej to lez grzecznie w lozku i sie kuruj:mad::mad: Trzymam kciuki za maturke i koncowe ocenki:multi:
-
Hehehe....Toffi jak sie wyciera to wyglada jak kotek:evil_lol::evil_lol: Hihihi.....nie moge.
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Dzien dobry Madziu!! Kochana mordeczka z GAjuni, a jak ladnie sie czesze:loveu::loveu: I jak sprawa swinki??:cool3: -
I kolejne foty na dywanie:lol: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3503/10022210dm.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2411/10022231fy.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/530/1002224b0cp.jpg[/IMG] Mizianie....... [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/231/1002225b7ox.jpg[/IMG] ;)
-
[quote name='Figusia']Czyli jak dziecko...Jeszcze trochę i jej minie. Już zaczynałam być trochę przerażona tym, ze tak zawsze będzie. Ale jest tego plus taki, ze w domu mam czysto haha, a tak to zawsze zabawki leżały wszędzie;) Może i dzieciaki się nauczą wreszcie dzięki Fidze czystości:eviltong:[/quote] Bardzo dobre ze wzgledu wychowawczego:lol: Najwyzej sie kupi kaganiec:evil_lol::evil_lol:
-
Ja tez spodziewalam sie lepszych zdjec....... w koncu profesjonalna sesja:roll: Modele super, ale fotograf sie nie postaral:mad: Szkoda, ze tak malo fot.....tyle czekania:placz::placz:
-
[quote name='Figusia']ufff to ulżyło mi trochę, bo myślałam, ze jej juz tak zostanie...[/quote] Ja myslalam, ze u nas to zostanie:roll: Na kazdym spacerze wyjmowalam z pyszczka galezie, kamyki, liscie, gumy do zucia:angryy::angryy: Oczywiscie byla wielka zlosc psa i obrazalstwo, ze pani jest taka podla:evil_lol: Kilka razy dostal klapsa od mamy i teraz jest spokoj:lol:
-
Sliczna!! Boksie podbijaja galerie:evil_lol::evil_lol:
-
Dzien dobry Moniczko!! Wpadlam do was z mysla, ze moze sa nowe fotki, a tu........pusto:placz::placz: Pozycz od kogos aparacik na chociaz jedna fotke:cool3:
-
Jaka sliczna!!! Jejku :loveu::loveu: A mozesz pokazac terazniejsze fotki?
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Teklunia']Czesc, Dagus :multi: Faktycznie nie masz czasu na Dodo :( Nie ma ani Ciebie, ani fotek... Ale pocieszam sie, ze to juz niedlugo i skonczysz te szkole definitywnie :lol:[/quote] No wlasnie! I bedziesz miala mnostwo wolnego czasu dla nas i na wklejanie fotek Oskarcia:loveu::loveu: A slub widac, ze udany. Ehhh..... -
WY to macie fajnie......macie tory agility, a my??:placz::placz: W lato robilam taki tor u nas na dzialce, ale co to bylo...:lol::lol: Miki bardzo lubi biegac i skakac (ja zreszta tez), ale niestety nie mamy mozliwosci cwiczyc. Ola!! Ale ciebie dawno nie bylo. Co sie z toba dzialo? Jak tam Kika?:multi::multi:
-
Dzien dobry Alu i Tufficzku:multi::multi: Fotki super! Mozemy liczyc na zdjecia sweterka twojej robotki?:lol: Jak zawsze bedzie piekny, ale chcialabym go zobaczyc:lol:
-
Czesc Kasienko i Tenulku!!:multi::multi: Kasia pewnie robi sobie wolne tak jak ja.....:evil_lol:
-
[quote name='Figusia'] Niestety te psiaki mają to do siebie, ze lubią wszystko jesć, co w zęby wpadnie oprócz jedzenia (przynajmniej moja tak ma). [/quote] No wlasnie to jest najgorsze......szczegolnie na dworze, kiedy przez nieuwage zobaczysz, ze mala cos wcina:shake: A potem warczenie, ze chcesz jej to odebrac. Na szczescie sie z tego wyrasta;)
-
Czesc Basiu!! Juz u was bylam i oczywiscie czekam na fotki:cool3:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy']mam nastepne 88 foteczki ze spotkania Safi z Mejkiem :D jak sie zdecyduje ktore wkleic to powklejam :):):) poznije :) tera musze ja pozgrywac hehehe[/quote] Wow to bedzie co ogladac:crazyeye::crazyeye: Juz sie nie moge doczekac na moja Safineczke Kropeczke:loveu: -
Dzien dobry!! Jak tam LOCUS??:loveu::loveu:
-
Dzien dobry Gosiu!! Bardzo ladne foteczki wkleilas:cool3: Najbardziej podobaja mi sie te dwie [IMG]http://images3.fotosik.pl/28/zspcdep8fbptnaqb.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/28/tzgdre1toj15wfcw.jpg[/IMG] Skad ja znam to maszerowanie. A Axio podskakuje jak idzie?:lol::lol: