-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Moniś']Oj tam :cool3: ma być z umiarem :cool3::cool3: 1 pączek =10 fotek :cool1:;);)[/quote] O tak to moze byc:evil_lol::evil_lol: To ile juz zjedzonych paczkow bylo?:cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Moniś']Nabierzesz siły jak zjesz duuuuuuuuuuuużo pączków :lol::lol::lol:[/quote] Jak zje tyle paczkow to stracimy ja do wieczora:lol::lol: wtedy caly dzien na kanapie, a zdjec ani widu, ani slychu:roll:
- 78403 replies
-
dzien dobry! Paczki juz zjedzone??:eviltong::eviltong:
-
Czesc Gonia! Co tam u was slychac? Ja lece troche posprzatac mieszkanko, a jak wroce to cos wstawie:cool3:
-
Dzien dobry! Widze, ze Basco ma popoludniowa sjeste:evil_lol::evil_lol:
-
Dzien dobry Alu i Ozzulku! czemu nie ma jeszcze fot? Juz po 15......:mad:
- 78403 replies
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Daga i Oskarku! Juz po paczkach?:cool3: A Oskar tez cos dostal?:cool3: -
Dzien dobry Gosiu u Axelku!! Ja tu widze same foty sopelkow, a Axia tylko kilka (moze 3):angryy: Sopelki niczego sobie.........:lol::lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dzien dobry!! Slodkiego dnia zycze i czekam na swieze foty:mad: -
Dzien dobry Alu!! To ty nie robilas paczkow?:crazyeye: Oj nie......to niemozliwe:roll: Tuffi + pileczka = super:loveu::loveu: A jak trzyma na niej lapke:lol:
-
Dzien dobry Kasiu i Tenulku? Miejmy nadzieje, ze was brzuchy nie bola od nadmiaru paczkow:shake::shake::shake:
-
[quote name='Alex_i_Suzi']Jedna sciane widac ( kolor cynamonowy) na zdjeciach z Suzi.[/quote] A reszta?:eviltong:
-
[quote name='SwEet_LiLi'][FONT=Courier New][SIZE=3][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/3890/98br.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8554/105wh.jpg[/IMG] [/quote] Hihi....to ucho jest wieksze od niej:evil_lol::evil_lol: Gratulacje z okazji 600 poscika!! :drink1:
-
[B][SIZE=5][COLOR=Black]Mariolu gratulacje![/COLOR][/SIZE][/B] Twoje pieski swietnie sie spisaly:multi::multi:
-
CZesc Moniczko! Sliczny kotek, ale dlaczego nie Noddy?:mad: To kiedy bedziesz miec ten aparacik?:evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Dzien dobry Madziu!! Jak tam, juz paczki zjedzone (pewnie nie.... trzeba trzymac linie do studniowki:evil_lol:) Gajeczka slodziutka z tym swoim serduchem:loveu: Milego dnia:multi: -
[SIZE=3]Witajcie![/SIZE] U nas pada snieg:placz: A juz myslalam, ze bedzie sie powoli rozjasniac i zacznie sie wiosna:angryy: Mama zrobila poczusie, wiec zajadam sie do woli (zaraz pekne:evil_lol:) Mam nadzieje, ze i wy zjedliscie choc jednego paczka:cool3: [B]Moniczko[/B] dziekujemy:loveu::loveu: [B]Daga[/B] dla mnie to on tez jest za siwy, ale odrosty sa koloru.......hmm......w sumie to takiego jak ma Oskarek:roll: Ale glowka zostanie blond (jaki pan, taki kram:evil_lol::evil_lol:) [B]Kasiu[/B] to nie ten parapet:evil_lol: Moj pokoj ma pomaranczowe sciany i czerwone lozko (mam gdzies jego zdjecia, wiec jak chcecie to moge wkleic;)) [B]Madzia, Gosia, Sabinka, Figusia, Cimi[/B] dzien dobry i dziekuje, ze do nas wpadliscie:buzi:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple][/COLOR][/B] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7699/p10100591xp.jpg[/IMG][/quote] Ale cudowna minka!!:loveu::loveu: Dagus bedzie dobrze! Juz niedlugo kolejny weekend:multi: -
Wow co za fotka!!:evil_lol::evil_lol: TZ ma talent:lol:
-
[SIZE=6][COLOR=Red]Edytko gratulacje! [COLOR=Black][SIZE=2]Dopiero teraz tutaj zajrzalam:oops::oops: Miamka sliczna! I gratulacje dla mlodej mamusi!! czekamy na zdjecia malych kluseczek:loveu: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Ja tez stosuje ludzkie kosmetyki, ale tylko odzywki i spraye nawilzajace wlos. Szamponu nie chce uzywac, bo tak jak napisala julita pies ma inna skore niz czlowiek
-
Jaka ona jest fajniutka:loveu::loveu: A te jej oczeta......cudo!
-
dzien dobry Sabinko i sliczna Kassi!!:multi: Jak tam wasze samopoczucie? Bedzie jakas fotka?
-
[IMG]http://img102.imageshack.us/img102/6333/ttt7dr.jpg[/IMG] Tuti rzeczywiscie mocniejszej budowy cialka:lol: Toffikowi do pyszczka w takim ubranku. Czekam na wiecej:multi:
-
Dzien Dobry! Ja u was pierwszy raz:oops::oops::oops: Bo nigdy jakos nie bylo okazji i czasu......... Podziwialam zdjecia slicznego pieska:loveu: Bede zagladac czesciej;)