Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Jaki superasne foty:multi::multi: Podoba mi sie zdjecie z rodzinka:loveu:
  2. Hihi, a u mnie [SIZE=5]50[/SIZE]:evil_lol::evil_lol: A za chwilke bedziemy swietowac [SIZE=5]2000[/SIZE] poscik!! Trzeba sie przygotowac Alu Tuffiasty jak zawsze sliczny. Widze, ze nie tylko mnie zdarza sie zamknac psa.....My najczesciej zamykamy przez przypadek na balkonie:lol:
  3. Dzien dobry Pysiu! Musialam sie troche cofnac o kilka stron bo widze, ze zmiana nazwy galeri:lol: To fajnie, ze Zmorka 2 ma juz wlasne imie. Wszystkiego najlepszego dla solenizantki!!:laola::new-bday::new-bday: A wczesniej to jak na nia mowiliscie? Zmorka 2?:lol::lol:
  4. [quote name='basiulka22tychy']no to czekamy :)[/quote] Mowisz, masz!:evil_lol::evil_lol: [B]Madzia[/B] Gajeczka przeslodka:loveu::loveu:
  5. Pyszczydlo:loveu: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/1931/10020659kw.jpg[/IMG] Drapiemy za uchem [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4914/10020668xo.jpg[/IMG] Pokaze wam jezyk:eviltong: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/1289/10020702qn.jpg[/IMG] Mam juz dosc...... [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2585/10020714fh.jpg[/IMG] Ladnie prosze o zabawe [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3418/10020833mj.jpg[/IMG] I co ja mam wybrac z tego swojego asortymentu:shake: [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4836/10020857oo.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Alex_i_Suzi']Ostatnio zaniedbuje forum, bo nie bardzo mam czas. Zaczely mi sie zajcia na studiach i szykujemy z moim chlopakiem nowe mieszkanko :lol:[/quote] No to mamy nadzieje, ze jak juz bedzie po wszystkim zasypiesz nas nowymi fotkami. O ile pamietam mialy byc pieski na tle nowych scian:evil_lol:
  7. [LEFT]Juz jestem! Dzisiaj wczesniej bo mamy zmiane planu i dlatego moge w spokoju z wami poklikac przez najblizszy czas;). Troche sie za wami stesknilam (jestescie jak moja druga rodzinka:evil_lol:) Zaraz zabieram sie za wklejanie fotek:p [/LEFT]
  8. Dobry wieczor Dagusiu! Widze, ze ty tez nie masz czasu na dgm:shake: Och ta szkola....... Sliczne fotki slicznego Oskarka. Ja musialabym czesac Mikiego chyba z godzine, aby uzyskac takie efekty jak u was:oops: My juz mamy zaplanowany termin na sciecie na poczatku kwietnia (przed swietami), bo mamy zamiar jechac do rodzinki, a tam nie bedzie czasu na taki dlugie czesanko, a przede wszystkim mycie brudnych kudelkow:roll: Pozdrowienia,
  9. Nareszcie jakies nowe fotki do ogladania, bo cos ostatnio pusto u was:roll: Rami ma swietnego kolege;) Wiadomo juz cos o tych zdjeciach z sesji?
  10. [quote name='marlena924'][COLOR=darkorchid]Hejka :) Odrabiam zaległości! Masz super świneczkę morską-zazdroszczę :cool3: Ja za to mam wspaniałego chomiczka, któego oswoić nie umiem a już go tydzień mam :shake: Super zdjątka i czekamy na nowe/wpadnij do nas :)[/COLOR][/quote] Dzieki Marlenko! U was juz bylam;) Chomis mojej kolezanki wogle sie nie dal oswoic, moja swinka tez nie jest na 100% oswojona. Potrafi czasem ugryzc:lol:
  11. Jej!! Caluski dla dzielnej pani i jeszcze dzielniejszego Noddiego:buzi: Zobacz Moniczko, tyle stresu bylo i po co? Teraz niech maly odpoczywa i nabiera sil. Ucaluj go od nas:loveu:
  12. Troche spoznione, ale szczere [SIZE=5][COLOR=Red]zyczenia dla Tofficzka[/COLOR][/SIZE]! :new-bday::new-bday::BIG::new-bday::new-bday:
  13. Dobry wieczor;) Ja tylko na chwilke do was wpadlam, bo jak wiecie nauczyciele sa bezlitosni:shake: Nie dadza czlowiekowi odpoczac. Wlasnie siedze nad sterta kartek z lekcji i probuje sie czegos nauczyc, ale marnie mi to wychodzi:roll: Miki i Gucia spia jak zabici. Jutro musze znalezc czas na weterynarza, bo trzeba kupic preparat do odrobaczania, a przy okazji moze wezme Mikiego na kontrole (szkoda tylko, ze wet nie ma wagi:shake: bo chcialabym sie dowiedziec ile wazy moja kruszynka, a do drugiego lekarza mam troche drogi). Dziekuje wam za takie mile posty i wklejam troche zdjec (pomieszanych), a jutro postaram sie odwiedzic wasze galerie i nadrobic zaleglosci:lol::lol: [I]Ulubione miejsce[/I] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/1918/10020532qd.jpg[/IMG] [IMG]http://img460.imageshack.us/img460/6753/10020545mn.jpg[/IMG] [I]Bawisz sie?[/I] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/9687/10020577hn.jpg[/IMG] [I]Zdjecie z lotu ptaka:evil_lol:[/I] [IMG]http://img416.imageshack.us/img416/3264/10020598oe.jpg[/IMG] [I]Najlepsza zabawka Mikiego (oraz kaczka:lol:)[/I] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/9193/10020600hy.jpg[/IMG] [I]Zamiast tak pstrykac moglabys sie ze mna pobawic:eviltong:[/I] [IMG]http://img416.imageshack.us/img416/6390/10020628vi.jpg[/IMG] [B]DO JUTRA![/B]:multi:
  14. [quote name='Teklunia']ooo, moj TZ o niczym innym nie marzy, tylko o tym zeby zamkneli Dogo... :razz:[/quote] A dziwisz sie?? Tyle czasu co jestesmy na dgm moglibysmy poswiecic dla bliskich. Moja mama mowi, ze ja bardziej kocham psy na dgm niz swojego:evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Teklunia']Nie prawda! Nikt z nas nie jest uzalezniony!!! ;)[/quote] Powinni normalnie zamykac dogomanie raz w tygodniu, aby serwer mogl odpoczac:evil_lol::evil_lol: a przede wszystkim sami uzytkownicy i ich rodziny:lol:
  16. [quote name='Koma']Ale ona fajnie przymyka oczka :loveu: słodziachna jest :loveu:[/quote] Jakby ciebie oslepiali blyskiem lampy to tez bys zamykala oczy:evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Teklunia'][CENTER][SIZE=4][I][B] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Goodies/multi1.gif[/IMG][/B][/I][/SIZE][SIZE=4][I][B][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Goodies/multi1.gif[/IMG][/B][/I][/SIZE][SIZE=4][I][B][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Goodies/multi1.gif[/IMG][/B][/I][/SIZE][SIZE=4][I][B][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Goodies/multi1.gif[/IMG][/B][/I][/SIZE][SIZE=4][I][B][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Goodies/multi1.gif[/IMG] [/B][/I][/SIZE] [/CENTER] [/quote] Kasia robi sztuczny tlum:evil_lol::evil_lol:
  18. Ale mieliscie super wycieczke!! Kassi sie chyba troche zmeczyla sama podroza:lol:
  19. Fajne zdjecia, ALE ZA DUZE!! Lepiej je zmniejsz zanim zrobi to Mod:roll::roll:
  20. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple][B]coś kiepsko wychowalłyście sobie dziwczyny te psy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]mój stoi zawsze i wszedzie :eviltong: :cool3: :cool3:[/B][/COLOR][/quote] Bo to jest urodzony model:eviltong: A poza tym dostaje nagrody (jak za kazde zdjecie dostawalby smakolyk, nie poznalibysmy go:evil_lol::evil_lol:)
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Fotki będą , ale dopiero wróciliśmy :pa ja prosto do kompa :oops::evil_lol:[/B][/I][/quote] To sie nazywa uzaleznienie:evil_lol::evil_lol:
  22. Dobry wieczor Dominiko!! Wreszcie moglam do was wpasc:multi::multi: ALe foteczek:crazyeye: kochanej Szpiluni. Jej miny sa boskie:evil_lol:
  23. Witaj [B]jaloszka[/B]!! Z przyjemnoscia zobaczymy twoja pocieche:multi:
  24. Jej!! Za [SIZE=7][COLOR=Red]6000[/COLOR][/SIZE] poscik!! :laola: :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1:
  25. Ale ladne te zdjecia;);) Prosimy wiecej
×
×
  • Create New...