-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img487.imageshack.us/img487/4986/pic020422rr.jpg[/IMG][/URL] [/quote] A na co on sie tak oblizywal??:cool3::cool3:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześć Madziu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]czy termin obcięia Mikiego juz wybrany?? nasz zbliża się wielkimi krokami :lol: Obie będziemy miały łyse koniki w domku[/COLOR][/SIZE] :cool3:[/FONT][/quote] Musze zadzwonic do fryzjerki i sie umowic. Najpierw musze wiedziec co ze swietami, czy bedziemy w domu czy pojedziemy...... Jesli zostaniemy to pojdziemy po swietach:lol: Ja juz sie tego lysego konika nie moge doczekac, najchetniej zaraz bym go obciela:evil_lol: Dzien dobry Alu, Goniu i Madziu:multi: Gonia filmik potem:cool3: Wpadlam na chwilke i zaraz znowu smigam na spotkanko, ale potem to jestem do waszej dyspozycji:lol:
-
[quote name='Teklunia']Czesc Magda :) Co to za zaniedbywanie znajomych :mad: :evil_lol:[/quote] Dzien dobry Kasiu!! Dzisiaj postaram sie wkroczyc do kazdej znajomej galerii:cool3: Ale to dopiero pozniej, zaraz musze sie szykowac do szkolki, a potem rozne spotkanka przed bierzmowaniem:roll:. Goniu filmiki moze beda dzisiaj...........jesli oczywiscie zdecyduje sie je wstawic:evil_lol::evil_lol: Bo jeszcze mnie oskarzycie za znecaniem sie nad psem
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Czesc Gonia i Edzio co je Kitkata i myje lapki po obiedzie:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='madziasto4']wiem właśnie :evil_lol: :evil_lol: łapki już na kanapie i zadek jeszcze w powietrzu :evil_lol:[/quote] Chodzi mi tez o to, ze ma podkurczone tylne lapki.......:lol:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Hej Madziu!! :angel:[/quote] Hej! Od razu mowie, ze nowe zdjecia beda po scieciu Mikiego:cool3: Zobaczymy tylko kiedy......
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Witaj Madziu zapracowana ;)[/B][/I][/quote] Dzien dobry Alu!! Teraz jestem zapracowana przez dogomanie:evil_lol: Tyle zaleglosci.......
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Dagusia!! Nareszcie moglam w spokoju nadrobic zaleglosci u ciebie i Oskarka:cool3: Rozumiem co czujesz........JA nie widzialam Mikiego w wakacje 2 tygodnie:placz: Caly czas o nim myslalam. Co do pogody to u nas robi sie juz zielono:eviltong: I tylko czekamy na cieplejsze dni i na sciecie:diabloti: Milego popoludnia! -
[quote name='madziasto4'][B][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][/COLOR][/SIZE][/B] Madziu, jak Mikuś będzie już po fryzjerze, to ja czekam na fotorelacje oczywiście :cool3:[/quote] Bede tylko musiala pozyczyc aparata:roll: Ale moze da sie z tym cos zrobic..... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5743/pic019970bn.jpg[/IMG] Ale smiesznie wskakuje:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='AlKil']Killerek to tylko czeka na ścielenie łóżeczka i jest tam pierwszy. śpi w kilku pozycjach: pod kołdrą przytulony do moich pleców, pod kołdrą na podusi, na mojej głowie na podusi. Nieraz zastanawiałam się jak on pod tą kołdrą oddycha...:sleep2:[/quote] A co z Albercikiem??:placz::placz::evil_lol:
-
Dzieki Daga za odpowiedz:multi: Zobaczymy.....jak narazie to przesune wizyte na pozniej, niech sie jeszcze troche ociepli:roll:
-
Ubranka,gumeczki,kokardki,spineczki-czyli Yorkowa rewia mody
Magda replied to nikusia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='marlena924'] [B]czterech ubranek:[/B] dwa polarki, jeden wełniany golfik i jedna pelerynka na ulewę. [B]dwóch chustek[/B] na obróżce; jedna niebieska, a druga czerwona [B]czapeczki[/B] no tak, kupiłam raz pieskowi czapeczke, ale zakładam ją żadko, i nie jest to jakaś "ekskluzywna" czapeczka tylko czapka z daszkiem w krateczkę i nie widze w tym nic złego dla mojego psa [B]pare tam kokardek i gumeczek[/B] no i to chyba wszystko z psich dodatków (pomijając obróżki, smycze, szelki i takie tam [bo tego to mamy w domu pełno])[/quote] Wow. to ladna kolekcja:lol: My mamy tylko jeden kubrak na zime, smycze, szelki i obroze. Kokardki dwie i same gumki do robienia kitek.....no i spinka do upinania wlosow:cool3: Jak dla nas wystarczajaco;) -
[quote name='melinda:-)']a tu Mela juz niedała rady......:evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6383/tnhpim50206in.jpg[/IMG] ale musi wszystko widziec i pilnuje domku z ukrycia:evil_lol:[/quote] Hihi......moja posciel:evil_lol::evil_lol: I yorasek tez, ale troche inny:loveu:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Halo Madziu gdzie jetes?? przeciez Ty w tym roku nie masz maturki :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Maturki nie, ale testy........jeszcze miesiac zostal, a potem to bede z wami codziennie:p:p Milo, ze jeszcze o nas pamietacie. U nas po staremu, pogoda coraz lepsza, tylko nauki wiecej niz zwykle:shake:. Mam plan isc w tym tygodniu z Mikim do fryzjera, ale zobaczymy czy cos z tego bedzie. Szczerze mowiac mam juz troche dosc mycia 3 razy dziennie brzucha i wlosow (Miki chyba tez:lol:) i to szczotkowanie....... Jednak krotka fryzurka ma swoje zalety:cool3: Jedynym problemem jest strach przed fryzjerka. Nie wiem co mam zrobic.......moze kupic jakies tabletki na uspokojenie i podac przed wizyta? I czy mam opuscic psa podczas ciecia? Jak myslicie? Bedzie mniej przezywal?:roll: Bylismy juz 2 razy na cieciu, ale dopiero za drugim razem dostal slinotoku z pyska i mial biegunke przez kilka dni (dostal tez zastrzyki na rozkurczenie brzuszka) Doradzcie cos, bo ja nie moge wymyslic, a nie chce narazac psa na az tak wielki stres:placz: pozdrawiam was bardzo serdecznie i przy najblizszej wolnej chwili postaram sie nadrobic, ciagle rosnace, zaleglosci......:lol:
-
Dzien dobry Madziu!! Regularnie odwiedzam wasza galeryjke i podziwiam slicznego Masterka:loveu::loveu: My sie szykujemy do fryzjerka (moze jeszcze w tym tygodniu.....:cool3:)
-
Dzien dobry Gosiu!! Mialam ponad 5 stron do nadrobienia........:crazyeye: I te fotki mi sie troche dlugo ladowaly, ale warto bylo poczekac i je obejrzec:loveu::loveu: Milego dnia,
-
[quote name='LAZY']Bardzo miło jest pooglądac sobie te wszsytkie sweitnie fotaski!!![/quote] To prawda:loveu: Szpileczka slicznie skacze. Nie moge sie napatrzec:evil_lol:
-
Dzien dobry Piotrus!!:multi::multi: Duzo fotek bylo do obejrzenia. Pozdrow kochanego Locusia:loveu:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Allleeee była imprezaaaaa! Się wyszaleli... :D :D :D[/quote] Hihi, a te czarwone pychole:evil_lol::evil_lol: Czesc Madziu!! Witam niedzielnie. [IMG]http://img456.imageshack.us/img456/570/tnimg21689mz.jpg[/IMG] Wiiiii!!!!! Jaka sliczniasta:loveu::loveu: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Daga!! JA nareszcie do ciebie wpadlam. Sliczne fotaski kochanego Oskarka:loveu: A te yoreczki z wystawy (jak ja ci zazdroszcze, ze moglas tam byc). Mam nadzieje, ze nadrobie spotkanko w Poznaniu:cool3: Czekam na kolejne fotki. -
Dzien dobry Alu!! Ale ja wam zazdroscilam spotkanka (i nadal zazdroszcze):placz::placz: Robilas jakies fotencje?:cool3: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6258/schowek095ez.jpg[/IMG] Sliczny jezorek:loveu:
-
Jaki sliczny jamniorek!!:loveu::loveu: Prosze wiecej fotek i powiedz cos o malenstwie
-
Dzien dobry Kasiu!! Nadrobilam zaleglosci u ciebie:cool3::cool3: Fotka z imprezy doskonala:evil_lol: Fajnie bylo z wami. Tenulka tez widzialam:evil_lol: Milego dnia,
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
czesc Gonia!! Dopiero teraz do ciebie wpadlam i musze powiedziec, ze sliczne fotki wstawilas:loveu: Papuzki przecudne i Edward, a Aza:evil_lol::evil_lol: w tym pudelku. Czekam na wiecej, bo skromniutko........ -
Jestem nareszcie!!:multi: Kasiu pamietalam caly czas o wirtualnym zjezdzie, ale nie mialam czasu wpadac na dogo:-( Jestem przerazona tym, ze musze nadrobic tyle zaleglosci w galeriach......