-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Moniś']uuuuuuuuuuu aż mnie w oczy ta zieleń poraziła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] I tak mialo byc (myslalam jeszcze nad takim kolorem [SIZE=7][COLOR=Cyan]JA CZEKAM NA FOTY!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='dbsst'] Szpilka ma w misce z woda kamyk (juz jeden bo drugi TZ wywalil przez pomylke) bo te kamyki maja wlasciwosci przeciwodczulajace (a poniewaz szpla jest alergikiem totalnym to lapalismy sie wszystkiego) i ponoc wplywaja jakos na wode nie jestem w stanie wam juz teraz dokladnie tego wytlumaczyc.......bo nie pamietam jak to tam dziala w kazdym razie kamyk w niczym nie przeszkadza jest systematycznie czyszczony i "oddczulany" i sobie w wodzie siedzi ;) dla kazdego pieska i dla kazdego schorzenia jest inny kamyk ;) ja sie na tym nie znam to ktos sie i nam polecil [/quote] WOW, ale to dziwne:crazyeye: Pierwszy raz takie cos slysze.......
-
[quote name='Moniś'] Kasieńko, to otwórz galerie na 1-szej stronce ;) przypomnisz sobie ;) ja naprawde robie wszystko co moge żeby skołować aparat... :placz:[/quote] Czy aby na pewno wszystko??:cool1: [quote name='Kasia']a Magdzie to ja bym nie ufala...na mojegoTena tez kiedys czyhala i chciala go porwac:diabloti: ;)[/QUOTE] [quote name='Moniś']Własnie dlatego jestem przeciwna tej rozmowie:evil_lol: Magdzie to różne rzeczy po głowie chodzą:evil_lol:[/QUOTE] Ja sie tak nie bawie:placz::placz: W przeszlosci sobie nagrabilam to teraz za to place. I pogadac nie mozna..... [SIZE=7][COLOR=Lime]JA CZEKAM NA FOTY!!!:mad:[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Alka']Znowu tyyyle śnieżku :crazyeye: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6767/dscf58444nj.jpg[/IMG] [/quote] Tuffi chyba tez nie jest zadowolony z nowej dostawy bialego puchu:shake::shake: Dzien dobry Alu!!:multi:
-
[quote name='mmbbaj'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/37/wgvpq1119tf2raw6.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dzien dobry Gosiu!! Ale sliczne to zdjecie- obrazek. Fotke sama robilas?:cool3:
-
Gosiu dzien dobry!! Bedzie wszystko dobrze:thumbs: Tutaj czekaja na ciebie przyjaciele [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9075/kotecki2jx.jpg[/IMG]
-
[quote name='Teklunia']a czemu Szpila ma w misce kamyki? ja czegos nie kumam...[/quote] No wlasnie....... I dlaczego nie zloto?:cool3::cool3:
-
Dzien dobry Kasiu!! Wracaj szybciutko do zdrowka i trzymaj sily na robienie przerobek:cool3: Wspolczuje sniegu za oknem:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Moniś']Żarłok z Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A jak! W koncu jeden z nas musi wiecej jesc (Miki to nie za bardzo....:roll:). Wiec ja zostalam:evil_lol:
-
Dzien dobry Alu i Ozzy!! U was ta zima przez to, ze kochany Ozzulec zjadl pierwsze kwiatki (taka kara:eviltong:) U nas sucho na chodnikach, a snieg tylko w niektorych miejscach lezy:eviltong: Zycze milego dnia!
- 78403 replies
-
[quote name='HebaNova'] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7803/im0047685al.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/376/im0047693yz.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9108/im0047740bq.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6627/im0047759kd.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7120/im0047772nw.jpg[/IMG] [/quote] Hihi te jego uszy to stoja na wszystkie strony:evil_lol::evil_lol: Fajny uszatek
-
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4613/img45518ri.jpg[/IMG] Jejku, ale sliczna sunka sie nam tu pokazala:loveu::loveu: Wiecej, wiecej......
-
Nova22 super!!:multi::multi:
-
[quote name='Moniś'] Czyżbyś powędrowała do szkoly? :evil_lol:[/quote] Dzien dobry!;) Ja nie w szkole........wstalam o 11:30:lol: I dopiero zjadlam sniadanie. Cos chyba za duzo zjadlam bo mnie zoladek zaczyna bolec:placz: [B]Alu[/B] dziekuje :buzi:
-
Dzieki dziewczynki:Cool!::Cool!:
-
Jak masz adres URL zdjęcia np.[quote][URL="http://republika.pl/blog_yp_1079319/2183263/tr/tn_p1010003.jpg"]http://republika.pl/blog_yp_1079319/2183263/tr/tn_p1010003.jpg[/URL][/quote] kopiujesz go, klikasz [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i w puste pole wklejasz adres. To tak w skrocie;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Halo, halo! Czy ktos bedzie chetny na fotki? Dzisiaj byl spacerek... Z aparatem... :D[/quote] I jeszcze sie pytasz??:mad: Dawaj je!!!:-x -
[quote name='Moniś'] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5706/monika9ic.jpg[/IMG][/quote] No i pieknie:klacz::klacz: [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]Jak tak slicznie wygladasz po domowemu to co dopieo jak wychodzisz[/COLOR]:cool3:[/SIZE]
-
Przed chwilka sie zorientowalam, ze 13 marca minal dokladnie rok jak jestem z wami na dogo:multi::multi: A i musze sie pochwalic plomyczkiem:cool3: Musze to oblac:popcorn::popcorn:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
No to ja napisze [SIZE=5][COLOR=Red]3000[/COLOR][/SIZE] poscika!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Huraa!!!!! -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Magenta][I][B]zyguś w ramce [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/7334/14ca1.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/4052/12xh1.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/quote] Ach jakie piekne:multi: A te rameczki pod kolor:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Moniś']A dacie posłuchac o czym gadacie? :evil_lol: Bo jeszcze mi go przekupisz :-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Bede chciala pogadac o jego zachowaniu. Bo nie wolno jesc znalezionych rzeczy:mad: I jak jeszcze raz cos podobnego zrobi to bede musiala uswiadmoic mu co nieco...........:cool3:
-
[quote name='Moniś'] Madzia no wiesz co :mad: chcesz mi zabrać psa? :mad::mad: toż masz takiego samego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;););)[/quote] Nie zabrac, ale porozmawiac, toz to roznica:eviltong:
-
Wiesz co tak sobie dzisiaj myslalam, ze fajnie by bylo zrobic takie zestawienie wszystkich yoreczkow na dogomani (tych znajomych). Zrobilas cos podobnego kiedys, ale bylo tylko kilka pieskow. Takie cos np. zdjecie psa, jego imie, i nick wlasciciela:cool3::cool3: Ale zeby to zrobic trzeba miec czas:roll: Ja mam go duzo jak narazie, ale niestety nie umiem tak ladnie wycinac psow ze zdjec, zeby nie bylo widac lini wyciecia:shake: Czlowiekowi z nudow rozne rzeczy do glowy przychodza:evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Chyba nie mozna:shake: Ale nowy banerek sliczny jest. Moze wstaw go i napisz na dole adres stronki. Jak ktos bedzie chcial wpasc to znajdzie;)