Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Jestem, jestem Madziu i staram się zaaległsoci z grubsza nadrobic :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Wlasnie widze, ze nadrabiasz i z fotkami i z pijanstwem:evil_lol::evil_lol:
  2. I [SIZE=4][COLOR=Red][B]6800[/B][/COLOR][/SIZE] twoj poscik:eviltong::eviltong: No to pijemy:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn: Zaraz 3000 poscik w galerii:cool3:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ozzy ma kumpla Kronosa i sunię Abi , też boksie .[SIZE=3][COLOR=Black]Boksie to moja naj naj naj ulubieńsza rasa[/COLOR][/SIZE]:loveu:[/B][/I][/COLOR][/quote] Oj to Ozzy sie obrazi:shake::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]lekcja puszczania do DGManiaczek oczka :cool3: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5369/p10100371zt.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Och jej!! Az sie zarumienilam:oops::loveu::loveu:
  5. I gdzie reszta fot?? Juz sie nie moge doczekac......taka sliczna kluseczka:loveu::loveu:
  6. [quote name='Nugatowa']to niejest smutna mina :shake: :shake: :cool3: to jest wyrafinowany wyraz mordy :cool3: :cool3: [/quote] A to nie wiedzialam:evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Alka']a to moje , ale bardzo nieśmiało wstawiam :oops::oops::oops: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3631/nowejpgalajpgggg7cq.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4382/nowejpgala5zo.jpg[/IMG][/quote] Alu BRAWO!!:klacz::klacz: Nareszcie przelamalysmy lody:evil_lol: Ta pierwsza fotka wyglada jakby byla na plotnie, a druga graffiti na scianie. W jakim programie robilas przerobeczki? [B]PIKA[/B] tak myslalam, ze bedziecie sie smiali:lol::lol:
  8. Moniczko prosze przekazac Nodulcowi buziaka i powiedziec, ze jak jeszcze raz podniesie cisnienie swojej pani, to ciocia Magda przyjedzie i sie za nie go zabierze:mad::evil_lol::evil_lol: Z czego mamy sie tu smiac??:shake: [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/1613/monisia202yl.jpg[/IMG] SLICZNE!!:multi::multi:
  9. Czesc Daga milo, ze znowu jestes z nami. Caly czas czekam na fotki Oskarka:cool3:
  10. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]o to się Aluś nie martw :cool3: zdjęcia zgralam, choć było ich nie wiele :eviltong: Zaraz coś wstawie ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] No juz, juz......czekamy:cool3:
  11. Pomoge ci;) Oto Suzi: [IMG]http://republika.pl/blog_yp_1079319/2183263/tr/tn_p1010003.jpg[/IMG] [IMG]http://republika.pl/blog_yp_1079319/2183263/tr/tn_p1010016.jpg[/IMG] [IMG]http://republika.pl/blog_yp_1079319/2183263/tr/tn_p1010012.jpg[/IMG] [IMG]http://republika.pl/blog_yp_1079319/2183263/tr/tn_p1010011.jpg[/IMG]
  12. [quote name='PIKA'] Sama to zrobilas z ta twarza w tle? :razz:[/quote] Hihi......nie:evil_lol: Tak zrobil fotograf. Bardzo fajny efekt wyszedl:p [B]Gonia[/B] dzieki
  13. [quote name='Nugatowa'] [IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/Obraz005tn_.jpg[/IMG] [/quote] Ale smutna minka:loveu::loveu: Nugat glowa do gory!! Ile on juz ma?
  14. [quote name='Nugatowa']No dam te zdjecia dam bo tu mi pustką straszna powiewa :cool3: :cool1: :shake:[/quote] No nareszcie:multi:
  15. [quote name='AlKil']Czy to zdjęcie, czy przeróbka wszystko fajnie się ogląda...:loveu:[/quote] No pewnie, ze tak! A poza tym nikt nie pamieta, czy zdjecie juz bylo wstawiane, czy nie. Wystarczy lekko je przerobic i kazdy robi wielkie oczy:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. WOW slicznie:loveu::loveu: No widzisz... Wzielas sie za przerobeczki i od razu znalazly sie foty do ogladania:eviltong:
  17. [quote name='Moniś']Gorsi nie, ale przystopujcie, bo zostane w tyle :evil_lol:[/quote] Jak juz sie nie ma co wstawiac to chociaz przerobki mozna pokazac:lol::lol:
  18. Przerobeczki z Mikim w roli glownej:loveu: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8207/100obrobka4le.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5486/1002315miki5oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/2420/1002319b3ya.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/4642/10023046bo.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Moniś'] :crazyeye: i tu mania przeróbkowania :-o[/quote] A co! Mamy byc gorsi?:evil_lol::evil_lol: Zartuje.......
  20. [quote name='Moniś'] [B]Magda[/B], Ty uważaj, bo ja zaraz coś powiem :evil_lol: A tego chyba nie chcesz? :evil_lol: [/quote] Teraz sie zaczyna szantaz:evil_lol::evil_lol: Ale ja sie nie bojam:eviltong:
  21. Alu troche mi sie nudzilo i postanowilam pobawic sie zdjeciem Tuffiego:lol: Oto rezultaty. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8858/tuffi23hn.jpg[/IMG] I takie smieszne:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1649/tuffi30xf.jpg[/IMG] :lol::lol::lol::lol::lol: Oczywiscie nie sa takie piekne jak dziewczyn, ale to niestety tylko Gimp, a nie PS (czy jak to sie tam pisze:roll:)
  22. Tak sobie siedze na dogo i tak wnioskuje, ze niegdy nie moge sie wyrobic z zaleglosciami na galeriach, a teraz....... takie nudy, ze tylko Gimp zostaje:lol: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7966/guciol5hi.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/3915/guciol24cs.jpg[/IMG]
  23. Hihi......Kasia przyszla, a ja z nudow latam za nia po galerii i dopisuje:evil_lol::evil_lol: To dobrze, ze chociaz mozesz pisac:p
  24. [quote name='Teklunia']czesc Magda :) Jaka fajna Madzia w kucyczkach :lol:[/quote] Czesc Kasiu!! Dziekuje bardzo:oops::oops:
  25. [quote name='Teklunia']Hop hoooop!!! Moze dzis dobrniemy do 300 strony, co? :cool3:[/quote] No wlasnie i do 3000 poscika:cool3:
×
×
  • Create New...