Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Dzien dobry Alu! Biedaczek.....nawet nie pozwolo pojesc lakoci:shake: Ach ta twoja pani:evil_lol:
  2. Dzien dobry!! Szkoda, ze pogoda 2x do doopy:evil_lol::evil_lol: Bylo by co ogladac.....
  3. Fajna fryzurka:loveu: Szkoda tylko, ze nie ma foty z boku jak stoi. Musze zobaczyc:cool3: Widze, ze nie byl obcinany na golaska....
  4. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images2.fotosik.pl/37/jdqxky3hiog517e7.jpg[/IMG] [/quote] Ale sliczny:loveu::loveu: Co to byla za impreza?
  5. Dzien dobry!! Wracaj do zdrowka.:multi: Beda jakies fotki??:cool3:
  6. Czesc!! Ale zagadka......phi ja od razu wiedzialam:evil_lol::evil_lol: Tak mi sie wczoraj nudzilo i postanowilam zobaczyc czy na stronie nic sie nie zmienilo i tu zaskoczenie, bo nie dziala:placz: Mam nadzieje, ze szybko sie uporasz:cool3: Zycze milego dnia!
  7. Dzien dobry kochani!!:multi: Juz jestem. Dzisiaj rano spotkala mnie niespodzianka w pokoju. Mikus postawnowil mnie szybko zmusic do wyjscia na dwor i popuscil na podloge:angryy::angryy: Pozniej chodzilam z nim chyba z pol godziny, zeby sie wykupcial i NIC:shake: Ale to jeszcze nie koniec....wczoraj bylo kapanie i dzisiaj jak na zlosc Yurek (czyt. jurek:lol:) musial wpasc w bloto i sie przewrocic. Pogoda tez kompletnie dobija.......zimno i wilgotno:placz: [B]Daga[/B] my sie wybieramy do fryzjera gdzies tak w polowie kwietnia, ale to wszystko zalezy od pogody. Nie chce, aby Miki sie przeziebil.....A prognozy nie sa dobre:shake: A nie bylo mnie bo brat przyjechal i nie wypadalo siedziec przy kompie:lol: [B]Kasiu[/B] zebys wiedziala, ze sie tuli i to jak! Potrafi sie pchac, zeby oprzec sie o szyje:evil_lol: [B]Gonia, Lucy, Alicja, Piotr, Madzia [/B]zapraszamy czesciej i dziekujemy :buzi:
  8. [quote name='Moniś']I jak [B]Magda[/B] posprzątałaś juz? :evil_lol: A Ty [B]Alu[/B]? :lol:[/QUOTE] Ja przed chwilka skonczylam:cool3: [quote name='Moniś'][B]Daga[/B], nawet nie wiesz jak chciałabym się z Wami wszystkimi tam zobaczyć, ale coż zrobić :shake::shake: Raz to, że mam daleko do Katowic, dwa - mam akurat w ten weekend zajęcia w szkole i nie mogę opuścić :shake:[/QUOTE] Wystawa jest za tydzien:eviltong: [quote name='Moniś'][SIZE=1][COLOR=Yellow]Ps. Magda jestem z MIASTA- to widać.. :cool1: [/COLOR][/SIZE]:evil_lol::evil_lol:[/quote] Musze poszukac gdzie to jest........:roll:
  9. A czemu stronka Oskarka nie dziala??:shake:
  10. A wlasciwie to skad jest Monika?:hmmmm:
  11. Juz dochodzi 16, a tu fot niet.........:placz::placz:
  12. [quote name='Nova22']lubie sobie czasem podrzemać.... w troche dziwnej pozie:lol: [IMG]http://republika.pl/blog_yp_1079319/2183263/tr/tn_p1010005.jpg[/IMG][/quote] Hihi....ale sobie slodko spi:loveu:
  13. [quote name='Alka']a ja chyba dzisiaj przeginam :cool3:, jeszcze nic konkretnego w domku nie zrobiłam ;)[/quote] A ja musze zrobic jakies porzadki bo brudno......a poza tym przyjezdza brat i mamy urodziny:cool3:
  14. Wklejke zdjecia, ktorych jeszcze nie widzieliscie:cool3: Najpierw swinia [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5778/10014605sb.jpg[/IMG] Tu razem [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/5333/10015190oz.jpg[/IMG] Spanie oczywiscie na poduszkach:evil_lol: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/9108/10015339ux.jpg[/IMG] Albo przy pani [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/6195/10017472zv.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7613/10017522wn.jpg[/IMG] Trzoche pyszczorka [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9144/10017414zw.jpg[/IMG] Bokiem...... [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8564/10017360db.jpg[/IMG] I ogonek:loveu::loveu: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9596/10018680ny.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
  15. Powinnas prowadzic internetowy dziennik Noddiego:evil_lol::evil_lol: Chyba zaraz pojde posprzatac bo mi sie nudzi........
  16. [quote name='Moniś']A..., bo to Magda tak hałasuje :evil_lol: :lol: Ps. Magda nie przeszkadzasz mi- ja mam podzielną uwagę ;)[/quote] Tak Alu to moja wina jak zawsze:shake: Juz sie zdazylam przyzwyczaic:evil_lol::evil_lol: No to skoro masz podzielna uwage to napisz chociaz co robi Noddy.
  17. [quote name='Nova22']Magda! w sumie to dzieki tobie sie tu pokazalam!! Dzieki raz jeszcze!:multi:[/quote] Naprawde nie ma za co!:oops: Chetnie obejrze wiecej waszych fotek;)
  18. Czesc Daga. No nareszcie weekend!!:multi::multi: Kurcze szkoda, ze nie mieszkamy blizej.........chetnie wybralabym sie z wami na spacerek:placz:
  19. [quote name='Moniś']Witaj Goniu, wracaj szybko ze szkoły, bo wszyscy się niecierpliwą :lol::lol:[/quote] Wlasnie, wlasnie:multi::multi: NAjpierw zrobilas chetke i sobie poszlas:shake:
  20. [quote name='Moniś']Uważaj po pląsu oczu dostane :evil_lol::evil_lol: A musze sie uczyć :evil_lol: Chyba nie chcesz mieć na sumieniu moich pięknych zielonych oczu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No to juz lec sie uczyc;) Nie bede przeszkadzac
  21. Dzien dobry Madziu!! Pioseneczk super:multi::multi: Czekamy na ciebie
  22. Jej juz sie nie moge doczekac:multi::multi: Jak wrocicie to szybciutko wstawiaj foteczki
  23. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a my pogratulujemy :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/5256/madzia2or.jpg[/IMG][/quote] Ojej, ale wyroznienie. Mam nadzieje, ze mi wszyscy zazdroscicie:bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja tez przespalam twoj sprawdzian z matmy (zreszta moj tesh:lol:). 5 bedzie na 100%;)
  24. [quote name='Teklunia']Czesc chlopcy :) Mam nadzieje ze w weekend nie pracujesz i posiedzisz z nami ;)[/quote] No wlasnie i zobaczymy nowe fotki Locersika:cool3::cool3:
  25. [quote name='mmbbaj'][B][SIZE=3][COLOR=Blue]Witaj Madziu[/COLOR][/SIZE] :hand:, sama[/B] :lol:[B], cieszę się, że ci się podoba![/B][/quote] I to bardzo!! Naprawde jak zdjecie jakiegos obrazu:multi::multi:
×
×
  • Create New...