-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='madziasto4']madzia masterkowa... hmmm :evil_lol:[/QUOTE] A co mialo byc Madzia Master?:eviltong: Albo Masterowa? [quote name='madziasto4']master w mikusiowej skórze normalnie, identycznie śpi :lol:[/quote] Hihi, w koncu to jedna rodzina yorasow:loveu:
-
Ale slodkie te wasze sunie:loveu::loveu: Az chcialoby sie je wypiescic
-
[quote name='Teklunia']Magda!!! Szkola szkola, ale Dogomanii tez sie troche czasu nalezy ;)[/quote] Jestem!! Wpadlam tylko na chwilke, bo zaraz mam dodatkowe zajecia przygotowujace do egzaminu:p Zajrze jeszcze wieczorkiem posprawdzac jak sie zachowujecie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Madziu[/B] gratuluje swiniolka!!:multi::multi: Mam nadzieje, ze wkleilas jakies fotki i bede je mogla potem zobaczyc:cool3: [B]Kasia, Daga, Madzia gajkowa, Madzia masterkowa, Gonia, PIKA[/B], dziekujemy za odwiedzinki:buzi: Taaaaka nuda....... [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/2050/10019857eh.jpg[/IMG] ....no nie? [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/3795/10019865aj.jpg[/IMG] nie ma niczego innego do roboty, wiec zostalo tylko jedno..... SPAĆ!!! [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7804/10019844zn.jpg[/IMG]
-
[quote name='basiulka22tychy']hihihihi a czyje to majtusie miki nosi :):):):)[/quote] Kupilam na targu, ale i tak byly za duze:p
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Tak Madziu prawdopodobnie będę, rozumiem, że Ty też :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] No pewnie, ze tak! Mam nadzieje, ze nic nie pokrzyzuje mi planow:roll: [CENTER][SIZE=5][B][COLOR=Red] DOBRANOC!![/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daga ty bedziesz na swiatowce w Poznaniu??:cool3: -
[quote name='Teklunia']to moze zrobimy sobie konkurencyjny, wirtualny zjazd? ;)[/quote] Dobry pomysl:evil_lol::evil_lol: Tylko jak zrobimy foteczki ze spotkania?:lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]hihi od czasu do czasu??:lol: zdecydowanie częściej :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Uff......to dobrze. Musisz czesciej go takiego pokazywac, zeby wszyscy wiedzieli, ze to nie jest pluszowa zabawka:cool3: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Yorki są bez certyfikatu uzyteczności dla małolatów ;)[/B][/I][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ach te yorasy...... Przynajmniej widac, ze Oskar tez od czasu do czasu pokaze zabki:loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol:ale fajnie w majtaskach wygląda ;)[/B][/I][/quote] [quote name='Daga'][B][COLOR=DarkOrchid]ale gustowne majteczki[/COLOR][/B][/QUOTE] Dobrze, ze to york, a nie nowofunland:evil_lol::evil_lol: Gdzie ja bym znalazla takie ogromniaste gaciole?:crazyeye:
-
[B]Kasiu[/B] ja nie rozsiewam zarazkow:shake: Masz calkiem inne objawy niz ja. Gdybym ciebie zarazila mialabys grype żołądkową:eviltong::eviltong: [B]Daga[/B] ja rowniez nie moge sie doczekac. Mam juz dosc codziennego mycia wlosow pod brzuchem (Miki chyba tez:roll:). I ta okropna pogoda......u nas ma ponoc padac snieg w nocy:angryy: [B]Figa[/B] u mnie Miki od zawsze spi przy glowie i lubi wtulac sie w ramiona:cool3: W "nogach" spi przed moim przyjsciem do lozka. [B]Alicjo[/B] z checia bym przyszla i pomogla, ale szczerze mowiac nie chce mi sie do ciebie jechac:evil_lol::evil_lol: [B]Goniu[/B] zdjecia juz wklejam......troche sie spoznilam:lol: Zdjecia z gaciami (Miki musial je nosic w nocy kiedy mial podraznione jajecka i mial je posmarowane kremem na otarcia) [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/350/10018930yb.jpg[/IMG] I co ty mi zrobilas? I jak ja wygladam:placz: [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4589/10018945ok.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8597/10018951jk.jpg[/IMG] I z innej beczki [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/9928/10018211fa.jpg[/IMG] CZasem jest bardzo nudnawo..... [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2328/10018740fi.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3406/010100512ob.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/9567/010100573fj.jpg[/IMG][/URL] [/quote] A Masterek byl grzeczny?? Nie balas sie go zabrac?:roll:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Hej Madziulka :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]My swoją wizytę przesuniemy prawdopodobnie na 14go kwietnia - wybierzecie się też w tym dniu :cool3: :cool3: Mam nadzieje, że wiosenka juz wtedy w pełni zagosci u nas i juz nie będzie nespodzianek :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Miejmy nadzieje, ze sie ociepli:roll: Sprobuje sie umowic na 14go. Potem pozycze aparacik, zrobie kilka zdjec i porownamy golasy:lol:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]śliczniasta jest ta Safineczka, a pozycja na żabke rewelacyjna :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Zebys wiedziala:loveu::loveu: Istny dywanik -
[quote name='g_o_n_i_a'][B][COLOR=deepskyblue]:krolik: Dzień dobry! Zyczymy miłego weekendu! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#00bfff]I prosimy o foteczki :angel: [/COLOR][/B][/quote] Beda, ale moze pozniej:cool3: Zaraz musze leciec pomoc w domq
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Qrcze wszytskie mieszkamy tak daleko od siebie :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Nie daleko mnie w Parku ma być organizowany zlot Yoreczków z okolicy jak tylko sie ociepli - juz się nie możemy doczekac :multi: Szkoda, jedank ze Was nie bedze :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Tak jest zawsze.......nie dosc, ze w okolicy nie ma yorkow to jeszcze znajomi z dogo sa porozrzucania po calej Polsce:placz:
-
DZien dobry Moniko!! Nie smutajcie z Kasia, ja tez nie jade na zjazd:placz: Ja mam strasznie daleko..... Musze poszukac, gdzie jest Zambrowo
-
[quote name='madziasto4'] Madziu zapomniałaś jeszcze o pobrudzonym od piachu nochalku :loveu:[/quote] Ano tak!:lol::lol: Mi sie marzy tyle yorkow naraz w jednym miejscu......:loveu::loveu: Ach bylabym w 7 niebie
-
[quote name='marlena924']Bardziej będziemy się ścinać za jakieś 2 miesiące jak cieplej będzie :cool3:[/quote] Tak wlasnie myslalam......;)
-
Dzien dobry Gosiu!! MAm nadzieje, ze juz nie smutasz:cool3: [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/9lrxw9luahra2k3z.jpg[/IMG] Och co za pozycja:evil_lol:
-
Ale najlepszy jest sam moment zakopywania:lol::lol: Najpierw trzeba znalezc dziure, potem wsadzic smakolyk i nosem przysypywac skarb.....a ta usmiechnieta minka kiedy jest juz po wszystkim:loveu: U nas jest jeszcze ogon wysoko w gorze
-
Dzien dobry!! Ala pewnie od rana lata z odkurzaczem i z siatkami:lol: Czekam na jakies fotki i zycze milego dnia!
-
Oj Kasiu nie przesadzaj. Jeszcze sie wyrobisz:cool3: niedlugo jak wkleisz jakies przerobeczki to nie bedzie osoby, ktora tu nie zajrzy
-
quote=madziasto4] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8418/pic017067bi.jpg[/IMG][/URL][/quote] Dawaj!!:evil_lol::evil_lol: Mmmm.....pancia nie rozpieszczaj go tak:cool3:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='Patka'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img452.imageshack.us/img452/2462/madzia7bi.jpg[/IMG][/URL][/quote] Sliczne:loveu::loveu: Dzien dobry Magdo! Trzymam kciuki za bokserki, zeby sie udalo :thumbs: