-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='sylwiaskalska']Witam może być takie cosik ? :) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3043/189vc.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7660/340ud.jpg[/IMG][/quote] Dziekuje slicznie!!:multi::multi: Ale moze bez tego zdjecia jak byl w dlugich wlosach........bo to wyglada jakby byly 2 inne psy:evil_lol:
-
[quote name='Alka']Madziu, Mikiemu bardzo dobrze w krótkiej fryzurce.:loveu: Pyszczorek szczeniacki , sliczny ...:iloveyou:[/QUOTE] Dziekujemy Alu!! Jestes kochana:calus: [quote name='Alka'] Madziu, powiedz jak zachowywał się Miki podczas ścinania ? Bardzo się stresował ?:cool1:[/QUOTE] Miki stresowal sie na poczatku. Potem bylam sama zdziwiona, ze jest taki grzeczny;). Pani zalozyla mu na szyjke specjalna petelke, dzieki ktorej pies stoi, a nie siada i do konca bylo spokojnie. Potem byl taki szczesliwy, ze juz mozemy isc do domu:evil_lol::evil_lol: [quote name='Alka'] Wiesz , wydaje mi się ,że Twój mały ma cos ponad 2 kilogramy.:razz::diabloti:Aż nie chce mi sie wierzyc ,żeby w gabinecie weta zabrakło wagi.To nie do pomyslenia ...[/quote] Ja jestem tego samego zdania......:shake: Inny wet ma taka wage co stoi na ziemi i ma duza powierzchnie, ale jest w samym centrum miasta (ok 15 min. drogi autobusem) Ale dzisiaj zwazylam Mikiego i wazy rowno 2,7 kg:cool3: (Na wadze elektronicznej)
-
Czesc Marlenko!! Moim zdaniem za takie krotkie ciecie Toffika duzo zaplaciliscie:roll: JAk tam szczeniaczek?:loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu ani ja ani Oskarek nie nadajemy sie w tej chwili do zdjęc, oboje jestesmy nie uczesani :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] A po co czesac Oskarka??:evil_lol::evil_lol: Przeciez on nie ma wlosow prawie......... -
Super opowiadanko i zdjecia:multi::multi: Ja sie nie moge napatrzec na ten kontrast:lol: Dlaczego wlasnie york?
-
[quote name='g_o_n_i_a']Dobrze, dobrze... Ale mozesz coś wygrzebać... :cool3: :cool3:[/quote] Moze i cos wygrzebie............:lol::lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jakieś dziwne te psy :razz:[/quote] Zgadzam sie z Alicja......cos mi tutaj nie pasuje:evil_lol::evil_lol: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Goniu, moze jutro zrobie sobie jakies zdjecia z Oskarkiem, ale nie obiecuje ... :oops:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] A czemu nie dzisiaj?:cool3: -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu - ślicznie ze sobą wyglądacie, nawet kolorkiem włosków do siebie pasujecie :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Dziekujemy za takie mile slowa:oops: My blondasy, a wy macie troche ciemniejsze wloski:eviltong: Gosiu jak wiesz nie amm aparatu i nie moge obiecywac.........:roll:
-
[quote name='g_o_n_i_a'] "Mój, mój i tylko mój Miki! Nikomu nie oddam! (świne sobie możecie wziąść)" :evil_lol: :evil_lol: Ślicznie razem wyglądacie :angel:[/quote] Dziekuje Gosiu:oops: I jak spacerek sie udal?:cool3:
-
Gosiu mam teraz popsuty nastroj!!:placz::placz: Co za pogoda!
-
[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/112/dsc008356ck.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Ola_Kika']Będę jeździła po całej Polsce:lol: Najpierw zatrzymamy się w Szczecinie, tam wybieram się z Kiką do fryzjera(nie mogę się doczekac:lol: ) ;) Potem jedziemy w Góry Świętokrzyskie do Opatowa, gdzie mieszka moja rodzina;) Potem jedziemy na Mazury - tam mamy mieszkanie i tam mieszkaliśmy ;) Dokładnie w Giżycku:cool3: Uff..dawno nie podróżowaliśmy to teraz się najeździmy..;)[/quote] WOW:crazyeye: To sie najezdzicie....... Nie zazdroszcze:evil_lol: Madzia! Moze sie jednak zdecydujesz?:cool3:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='madziasto4']dziękuje za odpowiedź ;) hmmm....ale stał się grubszy po ogoleniu czy po podcinaniu też?? :oops:[/quote] U nas po goleniu tak jak ma teraz:cool1: -
[quote name='Ola_Kika']Jeśli będzie wyglądała jak Miko, to naprawdę ślicznie ;) :loveu: Tylko u nas pewnie będzie bez kucyka:shake: Biorąc pod uwagę to ile rzeczy mam do zrobienia w Polsce na krótko..a patrząc na to ile będę miała zaległości (opuszczę tydzień szkoły)..na strasznie długo. A tak konkretnie - na 2 tygodnie;)[/quote] A do jakiego miasta jedziesz? Bo nie pamietam gdzie wczesniej mieszkalas:oops:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='madziasto4']Cześć Daga ;) odpowiesz mi?? :oops: :lol:[/quote] Moze ja odpowiem, bo to juz jest nasze 3 ciecie. Wlos owszem u nas stal sie bardziej grubszy (ale minimalnie), ale nie wiedac roznicy:lol: -
[quote name='Ola_Kika'] Pożyjemy zobaczymy;) A tym czasem drukuję zdjęcie Mikiego..zabiorę do fryzjerki i pokażę jej jak ma strzydz;) Pozdrawiamy :buzi:[/quote] Milo nam, ze ci sie podoba:oops: Kika na pewno bedzie slicznie wygladac:loveu: A do Polski przyjezdzasz na dlugo? Czesc Madzia! Teraz to juz wogle nie bedziesz sie mogla zdecydowac czy obciachac Masterka, czy nie:evil_lol::evil_lol:
-
No i ja sie przypomne:oops: [IMG]http://img334.imageshack.us/img334/17/dsc008364xf.jpg[/IMG] [IMG]http://img334.imageshack.us/img334/6998/dsc008282rx.jpg[/IMG] :lol::lol:
-
No to ja sie przypomne:oops: [URL="http://img334.imageshack.us/img334/17/dsc008364xf.jpg"][/URL][COLOR=Red][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/800/dsc008286lm.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1932/dsc008364wz.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
Miki po wizycie u fryzjera [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8045/dsc008193bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2484/dsc008332xz.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5562/dsc008345to.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/2162/dsc008211lg.jpg[/IMG]
-
[quote name='AlKil']Albercik obok łóżka. Kiedyś nam wchodził ale teraz nie lubi, jest mu za gorąco.A poza tym my wtedy musielibyśmy spać na podłodze...:cool3:[/quote] No wcale sie nie dziwie:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='julita104']Wiosenna Toleczka [IMG]http://www.retsat1.com.pl/julitka/1/IMG.jpg[/IMG][/quote] A mozna wiecej?? Stanowczo za malo wklejasz zdjec i Toffika i Toli:mad:
-
Ubranka,gumeczki,kokardki,spineczki-czyli Yorkowa rewia mody
Magda replied to nikusia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='nathaniel']no naprawde malo ;][/quote] Mniej niz Marlena i Toffik:eviltong: -
[quote name='ikonkai']Kilka godzin temu odebralam nowa sunie.Wlasnie sobie smacznie spi.[/quote] No i co tam u was? Czemu sie nie odzywasz?:cool3:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
czesc Gracja. Witamy na forum!!:multi::multi: