-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Mokka']Być może to cecha rasy, jeśli tak, to szczerze współczuję. Mam psy od wielu lat non-stop, wcześniej, gdy byłam dzieckiem, w domu również był pies. W większości były to samce i żaden z nich nigdy nie się nie obsikiwał i nigdy nie było ich czuć moczem. Nie mam więc takich doświadczeń, z czego bardzo się cieszę. Nigdy też nie miałam yorka :evil_lol:. [/quote] Wszystko zależy od długości włosa psa. Wiadomo, że taki jamnik krótkowłosy nie ma sobie czego osiusiać, a york, nieważne czy z długimi włosami czy krótko obcięty z firanką pod brzuchem, owszem. Dlatego w miarę możliwości obcina się włos tu i tam, żeby zminimalizować skutki:lol:
-
Co to za przytulańce:loveu: Mam nadzieję, że bez agresji hihi
-
Kasiu gratuluję! Się cieszę, że chociaż Ty przeszłaś przez te męki:multi: Teraz to wyrobisz sobie swój własny styl jazdy:eviltong: Hihi te wycierające ryjoki są najlepsze:evil_lol: Miki przeszedł z dywanów na trawnik... gorzej jeśli trawa jest świeżo po koszeniu:cool1: A macie dobry sposób na utuczenie? Miki niedługo zniknie...
-
[quote name='tigrunia']A czy Ty masz Yorka ? Psa ? :cool1: Ja osobiście psa nie mam ale znam wiele i wiem jak potrafią cuchnąć moczem :cool1: Nawet te zapapilotowane, powycinane wkoło i kąpane co tydzień - dwa ...[/quote] Oczywiście tak jest i dlatego powinno się umyć psa po wieczornym spacerze. Nie mówię tutaj o kąpieli z szamponami, ale o samym podmyciu podwozia. Nie wyobrażam sobie spania z takim brudnym psem w jednym łóżku...
-
[quote name='Balbina12']Poproszę o odpowiedz i kończę bo nie będę się z wami kłócić o jakiś rodowód...Zdania nie zmienię więc wedlug mnie rozmowa byłaby bez sensu...;) Pozdrawiam z najszczęśliwszym i najpiękniejszym kundelkiem na świecie:loveu::eviltong:[/quote] To skończ już wreszcie, bo te Twoje posty to jedno masło maślane... Chce Ci się po raz n-ty pisać to samo? Jeśli jeszcze raz będę zmuszona zamknąć wątek z Twojego powodu to znikniesz razem z nim. Odpuść! Najpierw denerwujesz ludzi, a potem czujesz się urażona...
-
[B][COLOR=DarkGreen]Widzę, że wątek rodzi wiele tematów i dlatego przeniosłam posty do dwóch: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f549/wystawy-po-co-145417/index2.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f67/wady-genetyczne-145283/index2.html[/URL] Resztę zostawiam tutaj, a wątek zamykam. Koniec off'a.[/COLOR][/B]
-
[quote name='sandra291']:-(:shake: Dla dobra SUZI jedzcie do weterynarza.[/quote] I najlepiej od razu ją wysterylizujcie. Będzie po kłopocie. Masz szczęście, że suczka przeżyła poród i lepiej nie narażaj jej na podobne niebezpieczeństwo... bądź odpowiedzialnym właścicielem.
-
[B][COLOR=DarkGreen]Zrobiłam Wam porządek w temacie - pousuwałam nieaktualne ogłoszenia i te dublujące się.[/COLOR][/B]
-
Świetne są te psy:loveu: [url]http://img220.imageshack.us/img220/5898/7oki.jpg[/url] A pozycja powalająca:evil_lol:
-
Uuu... to idzie jak smok:eviltong: Uważaj, żeby nie przekroczył 4 kilo hihi
-
Toś mnie teraz zagięła:mdleje: wygrałaś:modla::evil_lol: To może się podzielisz? Nie będę wyjmować swoich ciastek...
-
Czekamy na jakieś wieści.... i zdjęcia;)
-
[quote name='tigrunia'] Najmniej przejęła się Jessi, że Pudziek pojechał :cool1: Nawet go nie szukała, nie zaglądała do kojca.. normalnie tak .. :cool1: [/quote] No ładnie to tak? Pierworodnego?:cool1: Ma dziewczyna charakter:evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Wpadłam z rewizytą :multi:[/quote] No my też:eviltong: To jak już tu jesteśmy to może coś przekąsimy? Coś przyniosła ze sobą?:razz: Dużo nie miałam do nadrobienia, często czytam galerie, ale nic nie piszę. Maluszek słodki:loveu:
-
Za nic nie poznałabym teraz Masterka:crazyeye: Aleś go zapuściła, wiesz? hihi Widzę, że działka służy, bo nawet opalenizna się znalazła:cool3: Wszystkie zdjęcia przejrzałam, ale mokrego Masterka to nie znalazłam:eviltong: Boi?
-
wow jak ten czas leci, dopiero co komentowałam fryzurkę Arisa, a teraz łepetyna odrosła i znowu inny ciach na głowie:eviltong: Wakacyjne fotki smakują najlepiej:loveu:
-
[url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz015-5.jpg[/url] Rok temu ten kaktus był chyba bardziej prosty... nie?:evil_lol: Ale kwitnie przepięknie, szkoda, że tak rzadko. Spóźnione życzenia dla 4:loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Brakuje mi tych różanych opowieści, zdjęć Oskarka w biegu i w jego wypasionych ubraniach... rozmowa na gg to nie to samo, wiesz?:-( Skrobnij coś dla nas. Wstaw chociaż tych 5 zdjęć, żeby nacieszyć oko:loveu: Jeszcze tu wrócę!:mad: -
Ja też przyłączam się do życzeń! Nie chciałam pisać na nk:eviltong: No to [SIZE=6][COLOR=DarkOrange]wszystkiego najlepszego kochana! Wracaj nam tutaj częściej:loveu:[/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu: No to siup:drinking:
-
Hej Kasiu! Z Fidelka znowu się misiaczek zrobił:loveu: Chciałabym go tak wziąć na ręce i mocno ścisnąć:eviltong:
-
Najpierw wesołe zdjęcia z wesela, a teraz fotki Pudzianka... masz Ty serce?:placz: Mały coś już chyba wyczuwał Twoje zdenerwowanie. Teraz ma za to wszystkich tylko dla siebie. Nie musi dzielić się z kobitami:eviltong:
-
[quote name='agasc']Rozmnażanie psów bez uprawnień jest złe samo w sobie,bo hodowla to praca (bynajmniej taką być powinna)nad dalszym doskonaleniem pokoleń pod względem genetycznym. [/quote] Racja! mari_ gdyby każdy podchodził do hodowli tak jak Ty i pozwolił rozmnażać na potęgę psy z wadami to teraz nie miałabyś yorka nieuczulającego. Pomyśl co by było, gdyby 15 lat temu hodowcy yorków nie eliminowali psów z wadami tylko pozwalali kryć wszystkie psy... york nie przypominałby yorka (tak jak można to zauważyć wśród psów bez papierów - jest taka wielka różnorodność, że pies nie jest podobny do drugiego psa). Nie bądźmy takimi egoistami i pozwólmy rasie przetrwać następne 15 lat, niech inni też cieszą się z tego, że mają yorka:p
-
[B][COLOR=DarkGreen]Przeniosłam posty dot. wnętrostwa [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f552/yorki-znosza-jajka-czyli-o-schodzeniu-jaderek-50326/index3.html"]tutaj[/URL]. Usunęłam niepotrzebne zarzuty i zbędne komentarze i radzę zakończyć dyskusję o hodowlach, pozostawiając ten temat problemowi psów bez rodowodu.[/COLOR][/B]
-
Jeśli jesteśmy już przy wnętrostwie to chcę zapytać czy nie ma jeszcze szansy na to by szczeniak tigruni nie był wnętrem? Kiedy kupowałam swojego psa to pamiętam, że masowałam mu brzuszek, żeby drugie jądro zeszło. Tak jak powiedział mi wet ma on czas do max. 6 miesiąca życia.